Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan


Spartan_Wroc.

Rekomendowane odpowiedzi

grzesiek nie narzekam :decayed:

Lecz teraz kazdy kamyk na jezdni to moj wrog :polew: nie wspominajac od dzuirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gwint jeszcze do korekty...ale to większe koło jak wpadnie :whistling::naughty:

Na razie jest optymalna wysokość na miasto :decayed: w końcu to daily car :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie:facepalm::decayed:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć:whistling:

2012_06_24_12_27_14.jpg

<br /><br />

2012_06_24_12_27_33.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie:facepalm::decayed:...ja mam 59.5 przód od ziemi i 60 tył a da się jeździć:whistling:

http://s18.postimage.org/l4jrqlckl/2012_06_24_12_27_14.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/uzdcqah03/2012_06_24_12_27_33.jpg

<br /><br />

wierz mi, że mam niżej...mnie 18" 225/40 się ok. połowy opony chowa w nadkolach:decayed:...yy...oczywiście nie mam wewn nadkoli:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalony szalony :slina: nadkole to nie problem ale od oslony pod silnikiem do gleby :shock3: tuz tuz..

zapodaj fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłon pod silnikiem na sezon letni nie ma:wink:

yy...fotek nie mam:wstydliwy:, może kiedyś się zdobędę aby założyć temat:whistling:. Ale Ci co widzieli moje auto, wiedzą że jest curevnie niskie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSK165 :wink: moje jeszcze nie założone, nie ma czasu :facepalm: p&p na bank nie będzie... śr.165mm więc rezać trzeba :wink: ale może jakoś się to upchnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSK165 :wink: moje jeszcze nie założone, nie ma czasu :facepalm: p&p na bank nie będzie... śr.165mm więc rezać trzeba :wink: ale może jakoś się to upchnie :whistling:

W sumie jak sprawnie operujesz narzedziami to dzień roboty, bez wygłuszania:wink: mi zajeło dwa popołudnia, ale miałem gotowe dystanse:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak sprawnie operujesz narzedziami to dzień roboty, bez wygłuszania:wink: mi zajeło dwa popołudnia, ale miałem gotowe dystanse:naughty:

z tym nie ma najmniejszego problemu :wink:

ori tam siedzą 13'stki? :eusathink:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

a sa głośniki z hertza które pasują p&p w tylny boczek bez przeróbek ?

Nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo fabryka wymyśliła inny rozstaw śrub, do tego potrzeba dystansu

Były serie dedykowane do B5, ale troche kosztują:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak... Na tą chwilę mam prawdopodobnie przedni zderzak do malowania :facepalm: Pani kierowniczka innej A4 zmieniając pas wbiła mi się przed auto i nie wyhamowałem :doh: Czekam na rzeczoznawcę...dostanę decyzję z TU to spróbuje to spolerować, może nie będzie konieczności malowania w co szczerze wątpię :doh: Jest odprysk, ryski aż do podkładu chyba i popękany lakier w około uderzenego miejsca :thumbdown::doh:

DSC02532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...