Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po zdjęciu kierownicy muszę dodatkowo sćiągać manetkę od kierunkowskazów?

Zakodować od razu nie będę mógł, bo na kodowanie muszę podjechać do zaprzyjaźnionego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u kogo z forum można kupić taśmę pod kierownicę ? kiera zwykła bez mufu tylko tempomat ? i sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na ktorejs ze stron widzialem fotki za kolega rozbieral manetke kierunkowskazow. Czy jest to obowiazkowe? Myslalem ze ja sie poprostu odkreca i tyle. Kolega potem ja skladal kilka razy bo odwrotnie pomontowal manetke? Jak to u was wygladalo? Ja biore sie za wymiane za tydzien jak pogoda dopisze i chcialem sie upewnic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w Avancie mam 8E0 953 549F chciałbym założyć tempomat jaki mam moduł szukać do avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w Avancie mam 8E0 953 549F chciałbym założyć tempomat jaki mam moduł szukać do avanta.

Bylo wiele razy juz napisane :angry:. Szukaj modulu N, M, P, Q, R. A jak bedziesz w przyszlosci zmienial kiere na taka od B7 to tylko Q lub R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to już w innym wątku . Mnie interesuje moduł z obsługą wycieraczki tylnej. Nie wiem czy wszystkie z wymienionych modułów ją obsługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to już w innym wątku . Mnie interesuje moduł z obsługą wycieraczki tylnej. Nie wiem czy wszystkie z wymienionych modułów ją obsługują.

To kwestia manetki. A tę przełożysz ze swojego modułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - kwestia manetki ale nie wiem który moduł może obsłużyć manetkę z avanta. Trzeba mi po prostu potwierdzić że wszystkie wyżej wymienione moduły mogą współpracować z manetką z avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - kwestia manetki ale nie wiem który moduł może obsłużyć manetkę z avanta. Trzeba mi po prostu potwierdzić że wszystkie wyżej wymienione moduły mogą współpracować z manetką z avanta.

Współpracują. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wpisywałem i nic może to wina modułu kierownicy zabudowałem z końcówką L

jakie masz auto bo z profilu wychodzi na to, że ani B6 ani B7 :)

masz B7 ze słupkiem silnika z B6 czyli AVF???

jeżeli masz B7 i miałeś w nim silnik 2.0 TDI to możliwe, że ECU nie uruchamia tempomatu, spróbuj jeszcze VASem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmieniony silnik na AVF i jest wstawiony sterownik z 1,9 z b7.

VASem to znaczy w serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze w B7 1.9 BKE kodowałem sterownik i bez problemu ruszył tempomat

wpisywałeś to w adresie LOGIN (11) /kodowanie II)

możliwe że trzeba użyć dostępu upowaźnionego :mysli: (tylko na chwilę obecną nie pamiętam kodu dostępu :disgust: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zaczynam brać się za upgrade i wymianę sterownika na L. Wszytko będę zakładał w przyszły weekend ale już zająłem się przeróbką obudowy. Całość zamieściłem na zdjęciach i zrobiłem małe fotostory. Mam nadzieję, że komuś pomorze. Dla zainteresowanych zapraszam na do wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206672.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...