Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

S

OK.

W takim razie znalazlem poduche jedna za 200zl nowa a druga uzywana za 150. I teraz skad wziasc ten trapez? Jak to sie nazywa lub jaki tego nr? Na ebay-u nie moge znalezc na allegro tez ciezko. Jak sie goscia zapytalem to mi napisal ze ma tylko to co ma poducha :naughty:. Jak ktos ma namiary na ten modulik albo wie ile kosztuje w ASO to bylbym wdzieczny. :hi:

Poduszka nowa za 200 zł :polew: chyba nowo wystrzelona i nowo zregenerowana. Weź numer poduszki i sprawdź u gajosa ile kosztuje i zadaj sobie pytanie czy to możliwe :gwizdanie: a jeżeli możliwe to skąd on ją ma ...

Trapez hmmm najlepiej poszukaj kierownicy na allegro z takim trapezem i zadzwoń i zapytaj czy samego modułu nie sprzedadzą.

Sorry uzywana ale wyglada jak nowa. Czy poduchy po regeneracji to ryzyko??

Poducha po regeneracji jest jak samochód po dobrym dzwonie = zadaj sobie pytanie czy chciałbyś drugi raz korzystać z takiego samochodu czy poduszki w momencie wypadku ? Ja nie ...

Spoko dzięki tylko jaka jest gwarancja, że poducha jest używana a nie po regeneracji?

Allegrowicz mówi, że jest w 100% ori nie po regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją zamontowałem 8E0 953 549 N plus manetkę przeprowadziłem kodowanie vag zgodnie z instrukcją pkt. 5, nie mam żadnych już błędów ale tempomat jak nie działał tak nie działa. Co trzeba jeszcze vagiem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem aktywować w silniku kodem 11463 i nadal nie działa.

do sprawdzenia czujnik sprzęgła (silnik - bloki pomiarowe - grupa chyba 006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem aktywować w silniku kodem 11463 i nadal nie działa.

do sprawdzenia czujnik sprzęgła (silnik - bloki pomiarowe - grupa chyba 006)

Chyba 005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co mam manetkę do kombi pod dużego fisa + tempomat + taśmę , nie mam moduły bo komplet jest z A6 C6.... - cena za taśmę + 2 manetki - 149 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy czujnik pedału sprzęgła padnięty to tempomat nie da znaku życia? Ja wciskam manetkę i nic na desce nie zaświeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy czujnik pedału sprzęgła padnięty to tempomat nie da znaku życia? Ja wciskam manetkę i nic na desce nie zaświeca.

Wchodzisz kolejno:

[1 - Engine], następnie [Measures Blocks] --> group 006.

1. jeśli pedały są nie wciśnięte to prawidłowy odczyt wyniesie : 000

2. jeśli hamulec jest wciśnięty to odczyt wyniesie: 110

3. jeśli wciskamy sprzęgło i hamulec to odczyt wyniesie: 111

Jeśli odczyt nie jest taki jak podałem powyżej to wystarczy zakupić nowy czujnik i po odkręceniu osłony dolnej, znajdującej się pod kolumną kierowniczą.

Możliwa jest też opcja:

Nie wciśnięte 000

Hamulec 011

Sprzęgło i hamulec 111

Sprzegło 100

Dodam że tempomat aktywuje się podczas jazdy po przekroczeniu 30km/h przesuwając manetkę tempomatu do siebie i wciskając przycisk z boku manetki SET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa pięknie tempomacik po prostu wczoraj źle go włączałem pod domem. Dzisiaj sprawdzę jeszcze czy jakiś błędów nie ma i tylko jeździć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko odnośnie poniższego kodowania:

46 - Comfort System

Okazało się, że pojawiły się błędy w tym sterowniku.

Address 46 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 959 433 AR

Component: Komfortgerát T85 1310

Coding: 06976

Shop #: WSC 63351

2 Faults Found:

00955 - Key 1

35-00 - -

00956 - Key 2

35-00 - -

Korzystamy z informacji na ross-tech.com

Wchodzimy do grupy 46-Comfort system, wybieramy adaptacje [Adaptation -10],

wpisujemy kanał 21.

[Read]

Wybieramy pozycję w pamięci sterownika jaką ma zajmować kluczyk (na przykład '3', czyli trzeci klucz)

[Test]

Teraz musimy wcisnąć dowolny przycisk na wybranym kluczu.

Blok w kanale 21 zmieni się z Not Recogn. na Recognized.

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

Czy mógłby ktoś bliżej przybliżyć z czym związany jest ten błąd?

Czy trzeba robić adaptację dla obydwu kluczy?

Co to znaczy "np "3" czyli trzeci klucz"? Czy może być inny np 1 lub 2?

Jak ktoś może przybliżyć temat to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w 2004r AVF wyskakuje mi błąd, że wersja nie zarejestrowana i się nie mogę podłączyć a jak wchodzę w to samo (basic settings abs) w moim 02 awx to nie ma problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Mam zamontowany modół kierownicy "F" z tempomatem . Czekam na ładną kiere MF "trójke" z chromem szarą (cięzko znaleźć za dobra kaskę), a pytanie mam bo mam dodatkowo slizg poduszki 4E0 953 541 A cz przyda mi sie to cudko czy raczej odsprzedać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Mam zamontowany modół kierownicy "F" z tempomatem . Czekam na ładną kiere MF "trójke" z chromem szarą (cięzko znaleźć za dobra kaskę), a pytanie mam bo mam dodatkowo slizg poduszki 4E0 953 541 A cz przyda mi sie to cudko czy raczej odsprzedać dalej

Zacznijmy od tego że moduł F nie może obsługiwać tempomatu :chytry:

A jaką chcesz kiere montować z b6 czy b7 ? Jeżeli z B7 to zostaw sobie taśmę poduszki której numer podałeś jeżeli z b6 to szukaj 8E0.....np. z końcówką D lub E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem literówkę mam modół "Q" :>, kierownica doszła do mnie trójka 4E0 419 091 (chyba dopasują ją do swojej niutki.A taśme zostawię i wymienię jak załatwię poduche do kiery :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sorry za lenistwo ale wertowanie 81stron troche dlugo trwa a mam okazje kupic moduł od avanta...podejdzie do sedana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...