Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

N jest z b6.

Co chcesz dokładnie zamontować. Do tempomatu chyba ci styknie ale pod kierownicę multimedialną powinien być R lub Q

temat do poczytania

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Jak szukasz modułu to pisz do Siemiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jest z b6.

Co chcesz dokładnie zamontować. Do tempomatu chyba ci styknie ale pod kierownicę multimedialną powinien być R lub Q

temat do poczytania

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Jak szukasz modułu to pisz do Siemiana.

Montaz tempomatu i fisa. Tzn ze w b7 nie wystepuje wogole mid-line?? R i Q to high line. w tej chwili jest w aucie z koncowka S. Patrzac na pierszy post jak i na ross tech moduly z koncowka F(B6) i S(B7) low line, L(B6) i N(B7) mid line oraz M,P(B6) i Q,R(B7) high line. Czy moze ktos to potwierdzic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by było zaktualizować troszkę numery MODUŁÓW :wink:

B6 :

[TABLE=class: cms_table]

F - FIS

D, G, J, L, N - FIS i tempomat

C, E, K, M i P - FIS , tempomat , MF (do potwierdzenia numery dotyczace grzanej kiery ) :wink:

B7 :

S-FIS

R,Q , FIS , tempomat ,MF

I mam ciekawostke jeszcze :naughty: Moduł z literką T (RS4 B7) FIS ,tempomat , MF , grzana kiera

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by było zaktualizować troszkę numery MODUŁÓW :wink:

B6 :

[TABLE=class: cms_table]

F - FIS

D, G, J, L, N - FIS i tempomat

C, E, K, M i P - FIS , tempomat , MF (do potwierdzenia numery dotyczace grzanej kiery ) :wink:

B7 :

S-FIS

R,Q , FIS , tempomat ,MF

I mam ciekawostke jeszcze :naughty: Moduł z literką T (RS4 B7) FIS ,tempomat , MF , grzana kiera

[/TABLE]

wg. rosstech jest troszke inaczej Cruise Control Retrofitting (8E) - Ross-Tech Wiki

I np. moduly z B6 nie beda smigaly w B7??? przeciez to ten sam samochod tylko buda nowsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się za pomocą vaga sprawdzić jaki jest moduł?

jasne:wink: adres 16 i odczytujesz nr. sterownika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie przy montażu BT sprawdzimy :decayed:

Może od razu uda się tempomat ogarnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by było zaktualizować troszkę numery MODUŁÓW :wink:

B6 :

[TABLE=class: cms_table]

F - FIS

[/TD]

D, G, J, L, N - FIS i tempomat

[TD] C, E, K, M i P - FIS , tempomat , MF (do potwierdzenia numery dotyczace grzanej kiery ) :wink:

B7 :

S-FIS

R,Q , FIS , tempomat ,MF

I mam ciekawostke jeszcze :naughty: Moduł z literką T (RS4 B7) FIS ,tempomat , MF , grzana kiera

[/TABLE]

wg. rosstech jest troszke inaczej Cruise Control Retrofitting (8E) - Ross-Tech Wiki

I np. moduly z B6 nie beda smigaly w B7??? przeciez to ten sam samochod tylko buda nowsza ;)

Ross Tech ma nieaktualną rozpiskę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by było zaktualizować troszkę numery MODUŁÓW :wink:

B6 :

[TABLE=class: cms_table]

F - FIS

D, G, J, L, N - FIS i tempomat

C, E, K, M i P - FIS , tempomat , MF (do potwierdzenia numery dotyczace grzanej kiery ) :wink:

B7 :

S-FIS

R,Q , FIS , tempomat ,MF

I mam ciekawostke jeszcze :naughty: Moduł z literką T (RS4 B7) FIS ,tempomat , MF , grzana kiera

[/TABLE]

wg. rosstech jest troszke inaczej Cruise Control Retrofitting (8E) - Ross-Tech Wiki

I np. moduly z B6 nie beda smigaly w B7??? przeciez to ten sam samochod tylko buda nowsza ;)

czy jest ktos kto mi to pytanie odpowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie są takie same. Różnią sie wieloma detalami. Np. System obsługi kierownicy multi.

Szczere to moduł N kupisz za 150pln a za Q dasz 199 lub nawet mniej, Ja zawsze jak zakładam multi i tempomat to zmieniam na Q.

Grzesiek co do modulu T to on chyba nie podejdzie do zwyklej b7. Fis w RS7 B7 jest obsługiwany z kierownicy a nie manetki.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi ( A4 B6) taki RARYTAS czyli MODUŁ T i pochodzi z RS4 B7 .

Co dziwne obsługuje wszystko .......nawet grzaną kierę (bo taką mam nazimę ) :wink: a w B7 tego nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere mam pasująca do A6 , A8 , Q7 2008-2011 :wink:

Dodatkowo przy SWAPIE idzie inna tasma niz w w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere mam pasująca do A6 , A8 , Q7 2008-2011 :wink:

Dodatkowo przy SWAPIE idzie inna tasma niz w w B7

A nie orientujesz się jak wygląda sprawa przy kierownicy ala B6. Myślałem o kierownicy czteroramiennej z A8 D2. Jak tam wygląda sprawa z taśmą. Moduł High jest ciężko zdobyć ale przynajmniej występuje. Ale czy jest taśma która to obsłuży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za rozjasnienie tematu. Wrclaguna dobrze by bylo wrzucic twoja tabelke w pierwszy post dla potomnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was takie pytanie. Czy miał może ktoś taki problem, że po wymianie modułu i zamontowaniu tempomatu po dokręceniu kierownicy, ta obcierała o obudowę? Musiałem podkładać coś pod stożek na kolumnie, żeby odsunąć kierownicę do przodu.

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

I jeszcze jedno :-) Posiadam moduł z literką L. Z tej tabelki (wyżej kilka postów) nie będę mógł podłączyć multifunkcji? Trochę bym się wkurzył, bo ma zamiar kupić poduchę z MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałeś calego pajaka nie dopchnac do konca, lub nie dokreciles imbusem na dole..

moduł z koncówką L na moje oko powinien zadzialac z mf z b6, no chyba ze mf z b7 to juz na bank trzeba z koncowka Q lub R,

zreszta niech sie wypowiedza ci co posiadaja mf z poducha z modelu b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...