Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo


lukaseq1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj sciaglem gume od turbo chcialem zobaczyc czy przepuszcza juz olej, i wsadzilem tam lape i byly tam sladowe ilosci oleju. Jest to juz powod zeby dac ja do regenarcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sladowe ilosci prawiezawszesa bo z odmy mgielka olejowa dostaje sie do dolotu.Jesli nie kopci Ci inie znika duza ilosc oleju to sie tymnie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze nie kopci, nawet jak dostaje po d*pie, tylko olej znika, zauwazylem ze cieknie przy erg. Mechanik powiedzial ze jak tam cieknie to znaczy turbo puszcza olej dla tego dzisiaj sprawdzałem czy w turbo jest olej no i jest ale minimalnie, odkręciłem również ta rure z prawej strony i mechanik gadal ze tam bedzie pelno oleju a tam prawie nic. I teraz juz niewiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się.

Ja mam podobną sytuację. IC cały mam usyfiony w oleju :) Postaram się wrzucić fotki :evil: Zamierzam założyć sobie coś w stylu oil catch na odmę. Tobie też polecam, wtedy będziesz wiedział skąd ten olej. Jeżeli cieknie ci bardzo przy erg to pozostaje ci tylko wywalenie go. Bo wymiana jest kosztowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem bo jeszcze tym autem niezrobilem tyle. Mam go narazie 3 miesiace i zrobilem 3 tys i dolalem z 2 setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając skodę felicję 1.6 (silnik VW) norma dla niego to 1l/1000km :wallbash: dwie setki na 3 tyś :mysli: troszku sporawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem fotke turbo, prosze mi powiedziec jak to wyglada ?

2011_05_19_19_31_30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na początek wywalił odme z dolotu i założył OCT ze zwykłej butelki w układzie otwartym a wczesniej wyczyścił dolot, potem zrób tak z 1000km i zobacz czy dalej będzie cieknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem fotke turbo, prosze mi powiedziec jak to wyglada ?

2011_05_19_19_31_30.jpg

U mnie jest dokładnie tyle samo,turbina cicho pracuje ,oleju nie bierze,nie kopci więc jeżdżę i cieszę się jazdą, myślę że to jest standart w tym aucie (odma) ale niech się może jeszcze ktoś wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam to samo i się nie przejmuję jak wszystko jest OK . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...