Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5


Rekomendowane odpowiedzi

przy 8 calowej feldze et35 będzie na równo z nadkolami et 40 trochę schowane ja w b6 mam et 43 bo przy et35 przód obijałdrzwi kamieniami i błotem teraz jest ok ,najlepiej przód et40 tyl et35 i wg mnie byłoby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: podepne sie pod temat :) Noszę się z zamiarem kupna felg a mianowicie 8x17 et 60. Wiec czy dystans15mm bedzie pasowny aby kolo nigdzie nie tarlo ??

bedzie git :good:

Witam mam zamiar kupic felgi 17 a za bardzo sie nie znam. Nie wiem jakie bedzie optymalne osadzenie i szerokosc felgi. Pomoze ktos ???

jaka gleba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem zamiar kupic felgi 17 ale dowiedzialem sie ze na nasze drogi sie nie nadaja doradzi mi ktos jaka felga 16 bedzie pasowala do mojego samochodu czyli jaka ma byc szerokosc felgi jakie ET i jaka opona zeby nic nie obcieralo z gory dzieki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka opona bedzie najlepsza do et 35 a do et 40

ET nie ma nic do szerokości opony :cool1:

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 06:52_________________________________________________napisz czego oczekujesz od felgi a ja ci powiem jaki rozmiar kupić. Standardowe do Audi to 17" , 7,5J (szerokość) ET35. Na to załóż kapcia 225/45 i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podpowie mi ktos jaki rozmiar opon jest potrzebny do tych felg

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-s-line-i1623992028.html#gallery

tak aby nic nie obcieralo.

Prosze jeszcze podpowiedziec mi czy te felgi za te pieniazki beda smigac ??? i jeszcze jedno bede potrzebowal jakies dystanse do tych felg ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadadzą się, opony 225/45, 235/45 Przy ET 45 z tyłu będą delikatnie schowane w nadkole. Tak z innej beczki nie lepiej poszukać czegoś z oryginału a nie jakieś no-name pchać do samochodu...? Nigdy mi się ten wzór nie podobał, żeby to chociaż oryginalne audi było. Ale to tylko moje zdanie jak Ci się podobają to się nadadzą.Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem zamiar kupic felgi 17 ale dowiedzialem sie ze na nasze drogi sie nie nadaja

nie słuchaj już tego co Ci tak powiedział :wink4:

17" 7,5J opona 225/45 et35 to połączenie komfortu i wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45 są optymalne, et jest ok. dystanse są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie czy ori srubunek zalapie z dystansem 15mm ??

sprawdz ile teraz ci wchodzi w piaste. ale na 99,9% nie da rady :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze kwestia jakie felgi...ori mają śruby z baryłką, uniwersalne w większości mają stożek. Dobór długości śruby to nie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze kwestia jakie felgi...ori mają śruby z baryłką, uniwersalne w większości mają stożek. Dobór długości śruby to nie wszystko :)

sa dwa rodzaje :

1. do alu

2. do stali :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...