Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.


szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie pisz do Kulczyka i Szfabów pismo z opisem całej sytuacji!!!

ASO to dno i już dawno się o tym przekonałem... gdyby nie ori części to w życiu bym ich nie odwiedził - oczywiście mowa o ASO w Polsce..... ASO u Szfabów to zupełnie inna bajka... chyba nigdy nie dogonimy tego poziomu, stylu i klasy, który tam jest reprezentowany.

Wypadek, nie wypadek ale za jaja bym te kurrrwy powiesił. :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pisz do Kulczyka i Szfabów pismo z opisem całej sytuacji!!!

ASO to dno i już dawno się o tym przekonałem... gdyby nie ori części to w życiu bym ich nie odwiedził - oczywiście mowa o ASO w Polsce..... ASO u Szfabów to zupełnie inna bajka... chyba nigdy nie dogonimy tego poziomu, stylu i klasy, który tam jest reprezentowany.

Wypadek, nie wypadek ale za jaja bym te kurrrwy powiesił. :baseball:

Najpierw piszesz, że chyba nigdy nie dogonimy poziomu stylu i klasy jaki jest reprezentowany za zachodnią granicą. Czyli chciałbyś żeby tak było i u nas. A potem piszesz wypadek nie wypadek i chcesz kogoś wieszać za klejnoty. To jest ta klasa i ten styl za jakim tęsknisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale w niemieckie ASO też nie wierzcie jak w jakieś objawienie..

znam wiele przypadków gdzie sprawa wygląda mniej więcej tak:

Niemiec przyjeżdża do ASO bo mu skrzynia padła albo coś tam innego co unieruchomiło samochód, waszej opinii niemieccy super mechanicy, przypalą gościowi jeszcze parę kabli, przekaźników. Wmówią mu że za naprawę się nie wypłaci i za skromną sumkę odkupią auto. Po czym dzwonią do ludzi w Polsce którzy już mają przyszykowaną lawetę aby odebrać prawe nowe auto z ASO :wallbash:

Sam miałem podobną propozycję, za wcale nie duże pieniądze mogłem dostać tak właśnie zrobioną A6 kombi..

Co więcej, szczególnie we wschodnich landach nagminne jest podmienianie części. Które oczywiście znajdują nowego właściciela wśród naszych rodzimych handlarzy.

Dlatego polecam tylko na prawdę zaufanych ludzi.

W Polsce kultura jeżeli chodzi o ASO jest na prawdę marna, sam mam sprawę sądową ponieważ jestem "winny" 14tys. za naprawę mojego dostawczaka. W sumie wszystko było by dobrze gdyby nie szczegół, że naprawa miała być bezgotówkowa, to nie ja rozwaliłem swoje auto, a samo ASO ma umowę z ubezpieczycielem sprawcy. Nawet nie chodzi o te finanse (bo jak wiadomo walka z ubezpieczycielami jest ciężka) ale samo podejście serwisu. Gdzie bez żadnego telefonu/pytania przysyłają Ci wezwanie z 3 dniowym terminem płatności i straszną w nim samymi egzekucjami. Teraz ja się zapytam. Z jakiej racji ja mam wrócić potem do tego dilera i wydać u niego pieniądze na nowe auto? Jedno wielkie nieporozumienie

Współczuje tylko wszystkim którzy wypowiedzieli się wyżej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję...ten kraj z każdym dniem zaskakuje mnie coraz mocniej....a raczej ludzie... :kwasny:

Czy tu wszystko trzeba robić samemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic aby do TVN Turbo się to nadaje, szczęście że nie dałeś się zrobić i za tyle pogoniłeś auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat znam z Nomy2... niestety wypadek losowy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 2 lata temu kupiłem moją A4 B6, dopłaciłem do interesu ale kupiłem od znajomego pewną, zadbaną A4.

a tak na marginesie, to ile za nią faktycznie zapłaciłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoja spalona A4 pewnie poszła na przeszczep :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoja spalona A4 pewnie poszła na przeszczep :polew:

no co Ty, zezłomują ją za dziesięć kafli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie śmigała jako nie bita :) z malym przebiegiem i tylko dziadek do kościoła mało jeżdził bo już stary jest :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie przeglądam allegro więc jak na nią trafię to na pewno dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...