Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4


Yshia

Rekomendowane odpowiedzi

Nad liftingiem pracuję.. szukam.. ale wiecie, nie chcę niczego zmieniać ot tak, hop siup, auto ma być dopracowane, a do tego trzeba chwili czasu i zebrania

No wiadomo , trzeba popracowac i wlozyc troche serca zeby autko bylo piekne ;) I tak zeby Ci sie podobalo :razz: Czekamy na fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie zrobię kilka zdjęć wnętrza i tego co pod maską, wrzucę do skomentowania, no i dobrych porad.. :mrgreen:

pamiętaj jakie jeszcze fotki masz zrobić :P

Keżor juz sie nie podlizuj :mrgreen: A felgi zwykle - zadna rewelacja :wink:

nie podlizuje sie :!: no może troszke :roll: ale fele to 17" 5-ramion i ciekawy wzór :) więc nie są to zwykłe fele :!: są niezwykłe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh.. trochę nowości bo długo mnie nie było :) A więc..auto przerejstrowane, opłacone, olej i pasek rozrządu wymienione, nawet opony zimowe już zakupiłam.. Trochę kasy na to poszło.. Ale w końcu mogę zabrać się za "wygląd" :mrgreen:

Dziś jeszcze tylko kilka godzin z moim "domowym" (ponieważ przyjeżdża do mnie na sms, jak mam coś z autem) mechanikiem - zakładamy blokadę skrzyni biegów i odcięcie zapłonu..

Zamontowałam też radio, pioneera używanego, ale dźwięk po prostu genialny!

Zmykam, jutro nowe obiecane foty - wnętrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam, jutro nowe obiecane foty - wnętrza

Z wlascicielka oczywiscie. :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow,kolejna kobieta na forum i to taka chętna do przeróbek auta,

gratuluje wyboru samochodu

taki silnik dla kobiety jest wystarczajacy,

ja też mam spacerówke 1.6, mam fajny wydech, zamiast normalnego filtru powietrza wsadziłem stożek i lata mi sie sympatycznie, nie narzekam,

<ostatnio na 1/4mili wygrałem z mitshubishi carisma 1.6>

musisz koniecznie przyciemnić przednie szybki,bo naprawde wygląda jak dostawczy :smile:

Fajne masz aluski :cool:

Jestem ciekaw kolejnych "obiecanych" zdjęć

czesto bywam w trójmieście także w któryś dzień moge cię odwiedzić

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia, ale baaardzo brzydko wyszły. Dziś zrobię nowe, normlanym aparatem i jakość będzie znacznie wyższa.

Co do nowości..

Zabezpieczyłam auto :D (dzięki Hugo , trafna podpowiedź )

Teraz zbieram pieniądze na wymianę lamp.. Choć zastanawiam się, czy najpierw rozjaśnić nieco tylne szyby, i przyciemnić przednie (chciałabym uzyskać efekt przechodzenia odcieni w jedną całość... :twisted: ) czy właśnie wziąć się za lampy.. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Ja myśle , że na początek powinnać ze swojego poprzedniego postu usunąć linijke o zabezpieczeniach jakie masz w aucie.To forum czytają różni ludzie , więc po co kusić los , w dodatku podając jeszcze bardzo dokładne dane zabezpieczen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...