Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze tak co to za rs bez zderzaka od rsa :wink4:

no to elegancko :wink4:, a jak ogarniacie górę zderzaka? spawany bedzie? czy jest jakaś inna metoda :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile sie okaze ze z allegro beda znikac wszystki Q z 1995 roku... i do Nosba tirami bedzie sie to wozic na Body i Swapy 2,7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:33_________________________________________________nie wiem czy tirami wiem ze jedno jeszcze napewno sie takie u niego zjawi bo mam je pod domem :polew: i prawie wszystkie graty do niego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione

no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka :kox:, kolor wybrany? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione

no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka :kox:, kolor wybrany? :przebiegly:

wybrany wybrany Sepangblau Perleffekt z RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione

no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka :kox:, kolor wybrany? :przebiegly:

wybrany wybrany Sepangblau Perleffekt z RS6

:shocked:, bedzie za***iście, czekam na foto po odbiorze od czarodzieja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze za mniej wiecej 1.5-2tyg juz wyjedzie.troche sie biedna nastala w krzakach na swoja kolej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile sie okaze ze z allegro beda znikac wszystki Q z 1995 roku... i do Nosba tirami bedzie sie to wozic na Body i Swapy 2,7 :naughty:

ja już o tym myślałem i jak czytałem wcześniej nie tylko ja- jeden W już nawet graty zbiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blachy nie sa problemem oprocz tylnych cwiartek,reszta to pikus

co wy macie z tymi rs przeciez to nie wyglada :polew: :polew: :polew: moj juz ogarniety tylko wolnego nie mam jak wczesniej wziasc na 9 jade juz odebrac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blachy nie sa problemem oprocz tylnych cwiartek,reszta to pikus

co wy macie z tymi rs przeciez to nie wyglada :polew: :polew: :polew: moj juz ogarniety tylko wolnego nie mam jak wczesniej wziasc na 9 jade juz odebrac :naughty: :naughty:

nie sadze ze taki pikus wez znjdz progi i np przedni prawy blotnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto zostanie złożone i będzie już gotowe to wpadnij na spota kujawsko-pomorskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progi moze tak ale pojawiaja sie na allegro co jakis czas,pojedyncze egzemplarze....raz byl nawet komplet....blotnik to przy tym to pikus chyba wlasnie blotnikow jest najwiecej.....zawsze myslalem ze drzwi tyl beda porazka zeby dostac ale jest widzialem juz kilka egzemplarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...