Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przenoszę się tutaj coby nie zaśmiecać Minska. Na 95% będę. Numer komóry by się jakiś przydał w razie gdybym bładził....

poszło PW ;)
Opublikowano

Ja także z kaliko44 zawitam ;D

Opublikowano

Ja także z kaliko44 zawitam ;D

:good:

No wiec moze w końcu u tego Krzyńka spot wypali :polew: :polew:

Opublikowano

Bry :hi: Są jakieś atrakcje przewidziane?

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi: Są jakieś atrakcje przewidziane?

Hi. jak będzie tak wiało to główną atrakcją będzie urywanie łba :thumbdown:
Opublikowano

Nie no do niedzieli to sie pewnie uspokoi ta pogoda, w planie będzie jakaś sesyjka :naughty:

Opublikowano

Chowajcie piękne panny...przybędziemy we trzech niczym jeźdźcy Apokalipsy, będziemy gwałcić i plądrować...

Opublikowano

Chowajcie piękne panny...przybędziemy we trzech niczym jeźdźcy Apokalipsy, będziemy gwałcić i plądrować...

My z Lubelskiego też w tym celu jedziemy :decayed:

Krzyniek chowaj panny :polew:

Opublikowano
  • Autor

Chowajcie piękne panny...przybędziemy we trzech niczym jeźdźcy Apokalipsy, będziemy gwałcić i plądrować...

skoro tak to może przeniesiemy spota na sobotę i pójdziemy do fajnego (ale drogiego) lokalu gdzie laski same zjeżdżają autami :kox:
Opublikowano

Jestem zbyt piękny i młody żeby za to płacić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jestem zbyt piękny i młody żeby za to płacić :decayed: :decayed: :decayed:

ej a kto mówi o płaceniu za coś ? no chyba że za to co możesz wypić :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________to co ilu was będzie bo nie wiem ile hostess skołować do trzymania parasoli :kox:
Opublikowano

Noo z Lubelskiego to chyba tylko ja :wallbash: Armi ma zjazd, a reszta zamknęła sie w sobie :wallbash:

Opublikowano

krzyniek a bimber bedzie??

Opublikowano

Ja bym wpadł, ale nie w ta niedziele. Zróbcie spota w czwartek np :naughty: jest święto :good:

Opublikowano

No w sumie krzyniek nie przemyślał i niedziela odrazu w ruch poszła :evil: a z tym czwartkiem było by nie głupio, bo bym sam nie jechał :polew:

Opublikowano

W czwartek to i ja może bym dał radę przyjechać o podobnej godz :)

Opublikowano
  • Autor

krzyniek a bimber bedzie??

przyjedziesz to będzie :good:
Opublikowano

krzyniek a bimber bedzie??

przyjedziesz to będzie :good:

to bym kierowce musiał zatrudnić :kox: :kox:

a i w poniedziałek wolne miec

Opublikowano
  • Autor

to wypić można kiedy indziej.. a na spota byś przyjechał

Opublikowano

Krzyniek na to wygląda ze bede sam, Armi odpada, robert odpada, reszta zamkneła sie w sobie :wallbash:

Jeśli bedzie lało to robimy tego spota :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.