Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

w grę wchodzi tylko niedziela

no to łuków odpada bo oni w piątki...

to raz sobie zrobia w niedziele, albo porostu spot konkurencyjny, tylko jeśli ma to być 100pro w łukowie to przydal by sie jakiś wodzirej organizator znajacy to miasto, bo ja kompletnie nie znam łukowa, nie było mi tam dane jeżdzic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raz sobie zrobia w niedziele, albo porostu spot konkurencyjny, tylko jeśli ma to być 100pro w łukowie to przydal by sie jakiś wodzirej organizator znajacy to miasto, bo ja kompletnie nie znam łukowa, nie było mi tam dane jeżdzic :polew:

ja Cię doprowadzę gdzie trza :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raz sobie zrobia w niedziele, albo porostu spot konkurencyjny, tylko jeśli ma to być 100pro w łukowie to przydal by sie jakiś wodzirej organizator znajacy to miasto, bo ja kompletnie nie znam łukowa, nie było mi tam dane jeżdzic :polew:

ja Cię doprowadzę gdzie trza :cool1: :gwizdanie:

to jak by co piszesz sie :naughty: moze uda sie zoorganizowac jakiś naprawde wiekszy spocik w tym łukowie :naughty: na lubartowskim dałem hasło, poszedł pw do kolegi prometeo :naughty: teraz tylko czekać na odezwy jak reszcie to sie widzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak by co piszesz sie :naughty: moze uda sie zoorganizowac jakiś naprawde wiekszy spocik w tym łukowie :naughty: na lubartowskim dałem hasło, poszedł pw do kolegi prometeo :naughty: teraz tylko czekać na odezwy jak reszcie to sie widzi :rolleyes:

Zaraz na AKP rzucę chłopakom hasło znam Pawlo_ z AKP lataliśmy razem do Kronach myślę że ogarną no i od nas z Łukowa jest kolega "a4_2.8" czy jakoś tak :)

Jak polecę na rodzinne strony znowu w week to zajadę :wink4: Po drodze mam :) A z LRA 25 km czyli 10-12 minut drogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łukowie nic ciekawego niema, w Siedlcach fajne foczki są :tongue4: Ja w sobotę będę miał czas, niedziela tak sobie...

no to kupa bo w niedziele raczej spot byłby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łukowie nic ciekawego niema, w Siedlcach fajne foczki są :tongue4: Ja w sobotę będę miał czas, niedziela tak sobie...

Ja bym powiedział, że odwrotnie. W Łukowie kiedy nie jestem to kark strzela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widocznie o złych godzinach bywałem w Łukowie :wink4:

Będę coś kombinował żeby w niedziele się udało bo już tak się zarzekam że będę będę a mnie niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widocznie o złych godzinach bywałem w Łukowie :wink4:

no jak bywasz na Ul. rogalińskiego to się nie dziwię :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:45_________________________________________________

W Łukowie nic ciekawego niema, w Siedlcach fajne foczki są :tongue4: Ja w sobotę będę miał czas, niedziela tak sobie...

Ja bym powiedział, że odwrotnie. W Łukowie kiedy nie jestem to kark strzela...

może on studentki w siedlcach widział .. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że pomyśleliście o Mińsku :embarrassed::decayed: ja wczoraj zakończyłem kilkudniową zabawę ze zmianą nagrzewnicy i przy okazji pojawiło się parę nowych modów :naughty: Frania nie widziałem już uu u uuuu.. Może pojawi się swoim nowym nabytkiem :chytry:

Mi niedziela pasuję idealnie. Mogę wpadać na Garwolin jak i na Siedlce, ale zapraszam do Mińska. Może zrobimy przetarg na miejsce spotu? Dla każdego kto przyjedzie do Mińska puszka Coca-Coli w prezencie :naughty:

P.S.: Ma ktoś luzem czarny tunel polift? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam luzem ale tylko czarna konsole, ale chyba wiem kto ma i tunel, tyle ze bez podłokietnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja najchętniej przygarnąłbym czarny tunel w wersji bez łokcia;) a kto ma? :decayed:

Janjazda powinien jeszcze mieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...