Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra pany zróbmy to raz a porządnie, bo w tą niedziele to widze że wyjdzie lipa, krzyniek daj info w pierwszy post w tytuł i jedziemy z tym :naughty:

Ja daje termin za tydzień niedziela(23.10.11) godzina 15:04 w Mińsku :good: i wpisywać sie na liste

Dokładne miejsce obsession określi :good: najlepiej z współrzednymi dla navi :decayed: (który parking/market/działka/altanka)

Ja juz bede po wszelkich naprawach grata wiec dla mnie lepiej :wink4:

1. Kowi87

to nie pędzisz do Zamościa?
Opublikowano

to nie pędzisz do Zamościa?

o jasny ptaszek Ty kurde zapomniałem to i ja za tydzień nie mogę... :blink::wallbash: Bo mam inną imprezę, pytanie czy jechać do LRA... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to na czym się ostało ?

Opublikowano

to na czym się ostało ?

że spot jest w Zamościu, macie rzut beretem :polew:
Opublikowano
  • Autor

to na czym się ostało ?

że spot jest w Zamościu, macie rzut beretem :polew:

albo dobry rzut albo dobrym beretem :gwizdanie:
Opublikowano

mi to bez różnicy czy ta niedziela czy następna i tak będę. No ale faktycznie szkoda, żeby ktoś tłukł tyle kilometrów po to, żeby się spotkać we 4 osoby :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli d*pa ze spotu... eh. Paru chłopa nie potrafi się zebrać i dogadać... moja żona już szybciej podejmuje decyzje, np. w co ma się ubrać, a kto ma żonę, ten wie, że to u kobiet nie jest prosta decyzja.

Opublikowano

to na czym się ostało ?

że spot jest w Zamościu, macie rzut beretem :polew:

skoro piszesz, że rzut beretem to chyba w dwie strony? z Zamościa do nas też :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 15:51_________________________________________________nie problem przełożyć tylko, żeby zadeklarowało się więcej osób na następny termin...

Opublikowano

Za tydzień będzie to samo co teraz, czy się mylę? Przepraszam, może troszkę nie potrzebnie się unoszę...

Opublikowano
  • Autor

Za tydzień będzie to samo co teraz, czy się mylę? Przepraszam, może troszkę nie potrzebnie się unoszę...

zdaje się że to samo :kwasny:
Opublikowano
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak pisałem nic nie zrobisz na siłę .... :kwasny:
Opublikowano

Ja już mówiłem, że za tydzień będzie ciężko :wink4: nawet jeśli termin będę miał wolny to pojadę do Zamościa, więc spot Mińsk/Siedlce/Garwolin odpada :no: Za 2 tygodnie to co innego... :D:decayed: Ale za 2 tygodnie mogę nie jechać w rodzinne strony więc za 3 tygodnie... :D a za 3 tygodnie to tak odległy termin że jeszcze nie wiem co będę robił w weekend :D chociaż... :P

Opublikowano

Jeszcze przez 30 minut będę miał dostęp do sieci. Robimy w końcu coś w niedzielę czy nie?

Opublikowano

czekamy na śnieg :quattro:

Opublikowano

czekamy na śnieg :quattro:

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

to sobie jeszcze poczekacie :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 16:47_________________________________________________jak widać zero konkretów tylko pierdółki ...

ja jak będzie spot to jadę ;)

Opublikowano

no można byłoby się jeszcze przed śniegiem spocić :wink4:

Opublikowano

Za tydzień będzie to samo, ten może, ten nie może...

Opublikowano

Za tydzień będzie to samo, ten może, ten nie może...

zróbcie w jak największej grupie i tyle, nigdy wszystkim nie dogodzisz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.