Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Dyfuzor z b7 do b6 i końcówki tłumika.


lemon_lmn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a coś takiego tylko na wydech po obu stronach?

vyTiJ-f91_heappee.jpg

Żadnej różnicy w montażu nie ma tylko to że ma dwie rurki :evil:

No i u mnie swirek sie pojawil jak zobaczylem ten dyfuzorek :kox: - tez mam granatowego avanta wiec czemu nie :mysli:

Tylko takie male pytanko - ten dyfuzorek jest to wersja s-line czy s a moze zwylky?

A kolor to pewnie cos w grafit - taki jak kratka w zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to niebardzo to pasuje, ale podgrzewaja dyfuzor i go formuja - wg mnie idzie dopasowac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tą dokładkę na żywo u Dominika wygląda jak orginał wszystko dobrze spasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: no jasnowidzem nie jestem - jeszcze :gwizdanie:

Tych dokladek jest chyba 3 rodzaje a numeru na zdjeciu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: no jasnowidzem nie jestem - jeszcze :gwizdanie:

Tych dokladek jest chyba 3 rodzaje a numeru na zdjeciu nie ma

jak chcesz numer dokładki to napisz do dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak planujecie wklejanie dokładki to też dobrze wygląda od B7 cabrio.

Chciałem też u siebie takie coś zrobić ale poddałem się bo, plastiko-spawacze kręcili nosem, że to może się nie trzymać jak ori, że zimą cofając np w zaspę może pęknąć i takie tam i mnie zniechęcili. Średnio śpiewali mi 200 za taką robotę (liczą ok 1zł za cm a trzeba to kleić/spawać z dwóch stron).

Zakupiłem więc dokładkę z 1.8T (wiem szału nie robi), wydech z BRD na dwie strony i końcówki 80mm i wygląda jak dla mnie OK.

Tak czy inaczej jak się ktoś zdecyduje to wklejać i dobrze to zostanie zrobione to na pewno będzie ciekawię wyglądać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak planujecie wklejanie dokładki to też dobrze wygląda od B7 cabrio.

Chciałem też u siebie takie coś zrobić ale poddałem się bo, plastiko-spawacze kręcili nosem, że to może się nie trzymać jak ori, że zimą cofając np w zaspę może pęknąć i takie tam i mnie zniechęcili. Średnio śpiewali mi 200 za taką robotę (liczą ok 1zł za cm a trzeba to kleić/spawać z dwóch stron).

Zakupiłem więc dokładkę z 1.8T (wiem szału nie robi), wydech z BRD na dwie strony i końcówki 80mm i wygląda jak dla mnie OK.

Tak czy inaczej jak się ktoś zdecyduje to wklejać i dobrze to zostanie zrobione to na pewno będzie ciekawię wyglądać :good:

pokaz zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to przeciez dokladka z B6 na dwie strony :wallbash:

Oczywiście, że to jest zwykła dokładka z do B6 1,8T, przecież pisałem dwa posty wcześniej :gwizdanie: ale skoro kolega ZAPi chciał bym wkleił jak to wygląda z wydechem z BRD to dodałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przerabiał ktoś może dokładkę zderzaka s-line aby miała otwory na 2 strony. Może czymś dobrze wyciąć i po prostu pomalować całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytalem wiec zapytam-dlaczego nie zakladacie dokladki ori z wyjsciem na dwa wydechy ?

Ten dyfuzor z b7 zywcem przyklejony do zderzaka z b6 wyglada na aucie fatalnie bo nie pasuje optycznie.

Zaczelo sie od krzywych podrobek listw drzwiowych s-line,teraz te dyfuzory :thumbdown:

Jak tak dalej bedzie to zrobia sie z tych aut takie ulepy jak calibry i bmw ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...