Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

a ja moge kupic skore bez podgrzewania a mam materialowe podgrzewane da sie to przełożyć do skory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kubelki materialowe i chcialbym maty przerzucic do kubelkow skurzanych wykonalne jest to ? czy ciezka sprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kubelki materialowe i chcialbym maty przerzucic do kubelkow skurzanych wykonalne jest to ? czy ciezka sprawa ?

spokojnie da sie to ogarnąć :wink4:, muszę sie zmotywować i wrzucę wątek o przekładce mat :wink4:

a jak zmieniasz zwyklę kubełki na skórzane to wystarczy ze w swoich zmienisz materiał na skórę i po robocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, nie bedziesz musial odrywac mat, i przy okazji sprawdzisz sobie w jakim sa stanie czy gdzies na laczeniach sie nie przegrzewaja.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypali to z przelozeniem materialu ? cos czuje ze nie podolam i ze ani skory ani materialu nie bedzie :disgust: fotel kierowcy u mnie slabo grzeje wiec trzeba by bylo i tak rozbierac i patrzec co z matami. ciezko ta skore bedzie przelozyc ? i kanapa tyl jest od kombi a ja mam sedana da sie to jakos zgrac ?[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:00_________________________________________________i czy byly skory kubelkowe bez grzania d*p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę przełożyć, obicie jest autonomiczne względem konstrukcji fotela, łączone tymi kółeczkami z drutu. Trochę czasu zajmie staranne poskładanie tego, ale jest to wykonalne. Skóry kubełkowe bez podgrzewania można spotkać, głównie w autach z ciepłych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja muszę rozebrac swój fotel grzeje się strasznie długo bo ok 10minut średnio ,pod kurtką pleców nie czuję ale grzeje, a tyłek to jak nagrzeje czyli w moim przypadku zaczyna parzyc w którym miejscu konkretnie nie pamiętam ale napewno siedzisko.

Na pierwszy plan chcę sprawdzic miernikiem jaki prad idzie na fotele na każdym stopniu na lewym i prawym fotelu (skóra) no i porównam wszystko tak samo na zapalonym silniku. Wszystko to na podstawie wcześniej wymienionych instrukcji i fotostory za które dziękuję :notworthy: może ktoś jeszcze dysponuje jakimiś wartosciami granicznymi w których powinien znajdowac się prąd idący na fotele pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oparcie z avanta podejdzie do sedana ?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 08:49_________________________________________________oczywiscie chodzi o tylna kanape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bo nie mogę sie doczytać jak wy to naprawiacie jak jest np. przerwany kabelek w macie to lutujecie go tylko . interesują mnie sposoby naprawy mat w rożnych miejscach chyba ze jest tylko jeden sposób do wszystkich miejsc?? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bo nie mogę sie doczytać jak wy to naprawiacie jak jest np. przerwany kabelek w macie to lutujecie go tylko . interesują mnie sposoby naprawy mat w rożnych miejscach chyba ze jest tylko jeden sposób do wszystkich miejsc?? z gory dzieki

no nic innego nie zrobisz, tylko polutowac i zaizolowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drut oporowy w samej macie raczej się nie przerywa, przełamują się od wieloletniego zaginania kabelki między poszczególnymi matami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po montażu mat w fotelach. Teraz muszę tylko pociągnąć ori wiązkę do podgrzewania. Mam tylko pytanie którędy idzie ta wiązka- chciałbym zrobić tak jak fabryka przykazała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka wychodzi do foteli tam gdzie airbag, na wysokości środkowej szyny po środku fotela jest miejsce, później leci lewym progiem do makaronu elektryki za podstopnicą, z prawego fotela leci pod fotelem tak samo, później w poprzek auta pod ręcznym razem z resztą przewodów i dalej do podstopnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co może być; maty sprawdzone przejście jest , daje ogrzewanie na 6 i ani ten ani ten fotel nie grzeje, bezpiecznik 44 niby caly :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masy nie sprawdziłem ;p ale raczej musi byc chyba ok

No skoro instalacja i maty są sprawne to raczej masa nie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...