Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

my silver arrow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Posiadaczem B5-tki jestem od listopada 2010. Audinka 3 lata w kraju.

Miała być bez modów dlatego też nie była szczególnie pokazywana na forum,

Jednak może jakiś pomysł się podsunie...

Zatem!

Rocznik 98

Kolorek Srebrny

Motor 2.5 TDI

Najechane 172 tys.

- kiera S-Line

- Tempomat

- climatronic

- 2xel. szyby

- el. lusterka

- spryskiwacze reflektorów

- alufelgi 16 orginalne audi

- centralny zamek

- kluczyki scyzoryki

- światła przeciwmgielne

- ABS

- ASR

- Gleba

- Efekt kropelek wody od części maski na zderzak przedni

- jakieś jaśki itd.

W trakcie użytkowania wymienione wszystkie filtry, kompletny rozrząd, tarcze, klocki, płyny, termostat, odgrzybienie i nabicie klimy i coś jeszcze się znajdzie..

Troszeczkę zmodyfikowane Audio .

Przednie drzwi przygotowane pod 16stki, co łatwo nie przyszło bo wiadomo jakie drzwi ma ten model :/

Głośnik wysunięty przed tapicerkę, na to panel wykonany z żywicy i obity eko-skórką. Gra przyjemnie i wygląda nie najgorzej.

Z resztą więcej w dziale Instalacje Car-Audio...

Jednostka: Clarion DRX 960RZ - deck

Przód: DLS RS6A podpięty w bi-ampingu pod Alpine'm MRV F400

Skrzynia firmy focal zasilony Alpine'm MRV 1000

Kable sygnałowe Macrom i Stinger

Głośnikowe Macrom'a

Furtki wygłuszone matami STP, tylna klapa GMS'em 04 i rejestracja dekareczką

Z bonusów oploty i rurki termokurczliwe Sinuslive'a

Plany:

-ściema szyb

-lampy przód polift bądź DEPO

-lampy tył polift

-Audio cd.

-coś tam jeszcze się wymyśli...

Opublikowano

mozecie mnie zbiczowac :tongue4: (ale ogolnie by nie zrobil tego swojemu autku), ale nawet mi sie podoba ten naciag maski, ciekawe jakby to wygladalo z lampami polift :mysli:

ciekawa furka i te glosniki z przodu nie wygladaja zle :good: a napewno o niebo lepiej gra niz seria :gwizdanie:

Opublikowano

Masz jakieś fotki z wygłuszenia drzwi, ile mat zuzyłeś :mysli:

Opublikowano

Najbardziej podoba mi się maska :decayed:

Opublikowano

fajnieprzerobione głośniki :good:

maska :thumbdown: już lepsze chyba były by brewki z allegro

Opublikowano

audiczka nawet, nawet :naughty:

ale co Ty tam masz na tym grillu :mysli: że niby S4 :polew: :polew:

Opublikowano

Ojojjjojj.. auto po przejściach..

Posiadaczem B5-tki jestem od listopada 2010. Audinka 3 lata w kraju.

I od trzech lat nie jest już Anglikiem.. :D

O gustach co prawda się nie dyskutuje.. ale ja bym zrobił porządek z tą maską.. (czyt. powrót do oryginału)

Opublikowano

Jak ktoś lubi takie maski i inne agro tuningi to niech je sobie ma, ale niech ich kurfa nie łączy z ramkami klubowymi :wallbash::kwasny:

Opublikowano

Jak ktoś lubi takie maski i inne agro tuningi to niech je sobie ma, ale niech ich kurfa nie łączy z ramkami klubowymi :wallbash::kwasny:

Wiedziałem że to wątek dla Ciebie :decayed:
Opublikowano

wszystko git ale ta maska :shocked: :shocked: masakra nie te lata robić maske na złego :kox:

Opublikowano

a ja tam nic nie mam do maski... :) ,moze wlasciciel jest czesto wQrw..ny :gwizdanie:

Opublikowano

to auto już było na forum :cool1:

i tez się wszyscy maski czepiali :decayed:

Opublikowano

To auto już 3 raz ma dla siebie nowy temat założony ? :tongue4:

Opublikowano

możecie sie czepiać tej maski ale ona i tak taka zostanie :> maska jest własnie w niej najlepsza moim zdaniem i nie bede tego zmieniał bo mi sie poprostu taka podoba :naughty: taką ja kupiłem :naughty:

Błędy młodości :naughty:

ale przynajmniej ramki zdejmij. Wątpię, że ktoś z klubu chce być kojarzony z wiejskim tuningiem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.