Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez chwile było wesoło na drogach :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie :decayed: ?

ja również i....

myślałem że k%&*wa nie dojadę z Bonarki na Kliny :decayed:

5km/h

no mega fajnie drogi wyglądają, zabawa przednia :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 20:22_________________________________________________ :hi:
Opublikowano

Ja jutro jade na slask ciekawe jak bedzie rano :przebiegly:

Opublikowano

ja tez jestem na letnich, ale nie mam Q :(

Opublikowano

Ja jutro jade na slask ciekawe jak bedzie rano :przebiegly:

wpadaj na spota do Katowic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez jestem na letnich, ale nie mam Q :(

Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie

Opublikowano

ja tez jestem na letnich, ale nie mam Q :(

Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie

raczej mowilem o zabawie :confused4:

Opublikowano

ja tez jestem na letnich, ale nie mam Q :(

Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie

raczej mowilem o zabawie :confused4:

do tego Q tez nie jest potrzebne :naughty:

Opublikowano

Dobra, ja wsiadam w auto się pokręcić.

Za duża pokusa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, ja wsiadam w auto się pokręcić.

Za duża pokusa :decayed:

a gdzie jedziesz ? :wink4:

Opublikowano

Pokręcić się, poślizgać - konkretnego planu nie mam gdzie.

Chcę się Forka zacząć uczyć, a najlepiej w ekstremalnych warunkach (lód na ulicy + letnie) :wink4:

Opublikowano

:hi:

Niezła jest szklanka dzisiaj na drodze, kilka stłuczek było po drodze jak jechałem :gwizdanie:

Opublikowano

rzeczywiscie to juz nie jego profesja.

Dzisiaj Kobita wyslala mi mmsa jak wyglada autko z czarnym grillem bo chcialem kiedys zmienic i z Nia rozmawialem

..i co mi wyslala???

6cf082720da31490.jpg

p.s. przestrasznie Ci kopci to auto

Widziałeś kerczi nawet twoja kobieta wie co fajne :>

PS dzisiaj jechałem i nie kopci, muszę zdjagnwzowac te wtryski jak sikają :)

Opublikowano

bo w czasie jazdy kopcił nie będzie.

Zieluch sprawdź sobie jeszcze poziom oleju - bo jak jest wyższy niż powinien to nie wesoło :wink4:

Daj znać na PW

Opublikowano

PS dzisiaj jechałem i nie kopci, muszę zdjagnwzowac te wtryski jak sikają :)

a dziury w dolocie nie masz przypadkiem ?

Opublikowano

W sobotę odbył się w Taawie pokaz mody i prezentacja "ciuchów" nowego sklepu Fruscio który został otwarty właśnie w sobotę.

Było na co popatrzeć :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

http://krakow.mynight.pl/_page/coll/gallery/max/1b/52/f8.jpg

Opublikowano

PS dzisiaj jechałem i nie kopci, muszę zdjagnwzowac te wtryski jak sikają :)

a dziury w dolocie nie masz przypadkiem ?

Nie wiem do środy nie bardzo mam czas na cokolwiek ale zajmę się tym. Co do oleju to sam wlewałem 8.5l także powinno być ok

Opublikowano

PS dzisiaj jechałem i nie kopci, muszę zdjagnwzowac te wtryski jak sikają :)

a dziury w dolocie nie masz przypadkiem ?

Nie wiem do środy nie bardzo mam czas na cokolwiek ale zajmę się tym. Co do oleju to sam wlewałem 8.5l także powinno być ok

no właśnie to ile wlewałeś nie ma nic wspólnego z tym ile możesz mieć teraz :wink4:

Opublikowano

Ja jutro jade na slask ciekawe jak bedzie rano :przebiegly:

wpadaj na spota do Katowic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale bede o 10 i to w Bieruniu :gwizdanie:
Opublikowano

w BB jest fajna szklaneczka...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.