Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Zna ktoś dobry warsztat zajmujący sie automatami?

Koledze przy Chrysler Voyager szarpie skrzynią a u niego w okolicy nie ma żadnego konkretnego warsztatu.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich

Zna ktoś dobry warsztat zajmujący sie automatami?

Koledze przy Chrysler Voyager szarpie skrzynią a u niego w okolicy nie ma żadnego konkretnego warsztatu.

w jaworniku , niedaleko myslenic jest firma , robia tez automaty , pogoogluj odnosnie ich , bo nie pamietam nazwy

Opublikowano

Dzięki ale wolałbym żeby to był sprawdzony warsztat, może ktos robił skrzynie i może polecić

Opublikowano

Dzięki ale wolałbym żeby to był sprawdzony warsztat, może ktos robił skrzynie i może polecić

Kolego do ameryki zdecydowanie polecam stanisław liptak w białce tatrzańskiej.Znajdż na google namiary,bo sentyrz z krakowa nie ma już dobrego zdania.tu masz opis.robiłem tam swojego 3 auta wstecz :polew: i byłem zadowolony.

http://liptakauto.pl/mane.html

Opublikowano

amerykańce naprawiają w Krakowie ul. Kościuszkowców specjalizują sie w pojazdach z USA. [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________PAnowie przecież to nie Cubera auto, czasami zdarzaja sie zbiegi okoliczności :decayed:

łatwy sposób na sprawdzenie....... wystawić obcego zeby zadzwonił i zapytał kiedy i gdzie mozna zobaczyć samochód - zgadza sie wiadomo ze sprzedaje :gwizdanie: troche ruszyć mózgiem to nie boli :evil:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:13_________________________________________________osobiście mnie to nie interesuje , a swoją droga sprzedaz samochodu to nie przestępstwo i nie trzeba sie tego wstydzic :cool1:

Opublikowano

cześć dziewczyny :wink4:

Opublikowano

Cuber, zagladałeś do garage, czy jeszcze stoi?

Opublikowano

cześć dziewczyny :wink4:

czesc Dziewczyno :wink4:

Opublikowano

cześć dziewczyny :wink4:

czesc Dziewczyno :wink4:

widziałeś tatę na Lesisku? :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________Wąski , co się dzieje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

cześć dziewczyny :wink4:

czesc Dziewczyno :wink4:

widziałeś tatę na Lesisku? :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________Wąski , co się dzieje :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Cuber, zagladałeś do garage, czy jeszcze stoi?

hehe stoi :wink4: a ogłoszenie jest bo robi sie mały rekonesans co słychac na rynku motoryzacyjnym :tongue4: ludziki dzwonią i pisza a wiec nie jest tak źle w motoryzacji :wink4:

wiec Pablo mozesz przyjechać i mi wymyć autko :naughty:

Opublikowano

my dzisiaj z Zieluchem byliśmy w Bochni u Dawidka.

Ładnie teraz zieluchowi autko lata.

Praktycznie całą autostrade przejechaliśmy z prędkością przelotową 240 km/h :decayed:

Raz zieluch się "zapuścił" i mnie wyprzedził.

260km/h mu autko poszło.

A tutaj pare fotek z dzis:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano

Dzięki ale wolałbym żeby to był sprawdzony warsztat, może ktos robił skrzynie i może polecić

znam poproś pana Roberta

http://www.raffi.pl/

Opublikowano

cześć dziewczyny :wink4:

czesc Dziewczyno :wink4:

widziałeś tatę na Lesisku? :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________Wąski , co się dzieje :kox: :kox: :kox:

a własnie byłbym zapomnial obwieścić w odpowiednim dziale :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Praktycznie całą autostrade przejechaliśmy z prędkością przelotową 240 km/h

to chyba obrotomierz wyszedł poza skale u Ciebie :gwizdanie:

ps. 240 km/h ( i tak nie wierze że cały czas i predkosc przelotowa coś ściemniasz :wink4: )

a to 240 to pewnie z 220 liczac przekłamania licznika :wink4:

Opublikowano

w jaworniku , niedaleko myslenic jest firma , robia tez automaty , pogoogluj odnosnie ich , bo nie pamietam nazwy

Krzysiu Dąbrowa DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z NIM SPI..DOLIĆ TO MOŻE BYLE KTO NIE KONIECZNIE TRZEBA Z TYM DO JAWORNIKA JECHAĆ!!

Opublikowano

Rafik jest dobry :wink4:

Opublikowano

Praktycznie całą autostrade przejechaliśmy z prędkością przelotową 240 km/h

to chyba obrotomierz wyszedł poza skale u Ciebie :gwizdanie:

ps. 240 km/h ( i tak nie wierze że cały czas i predkosc przelotowa coś ściemniasz :wink4: )

a to 240 to pewnie z 220 liczac przekłamania licznika :wink4:

Przekłamanie napewno jest.

Ale praktycznie w każdym aucie licznik minimalnie przekłamuje.

Zieluch może potwierdzić że praktycznie cały czas tyle lecieliśmy.

Ja miałem gdzieś 4550obr.

Szczerze mówiąc to sam się zdziwiłem że mi auto tak jedzie bo dotychczas nie chciało jeździć więcej nić 230 km/h (4400obr.)

Może się postarało żeby nie wyglądać tak blado przy aucie zielucha :wink4:

Opublikowano

Siemian , obyś sobie kiedyś nie zrobił krzywdy ... sobie bądz innym :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kiedy silnik w kosmos Ci wyleci :gwizdanie: 4550 obrotów ? ( cały czas 240 ? wiesz ze to nie możlwie tyle jechac caly czas ;P) ciekawe ile zieluch ma bo Ja mam 4 tys przy tej prędkosci :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.