Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraźniejsza matura to bzdura :tongue4: nie ma się czym chwalić :naughty:

taaaa..... ale chłopak ma już dobre podstawy na zmywak w londynie :decayed: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 21:16_________________________________________________

Witam :tongue4:

A ja znowu mam problem :(

pompa wtryskowa padla, co robic, regenerowac stara czy kupic uzywana :mysli:

nie wiem ale podobno czytam bez zrozumienia ale kilka postów wczesniej kolega Mega13 ma w podpisie :

DIESEL SERWIS specjalizacja POMPY WTRYSKOWE i WTRYSKIWACZE

Powoływać się na Klub A4 to będą rabaty

http://www.pompywtryskowe.eu/

tel. 516 193 874

I CO ZROBIC ZEBY MI SIE AVATAR WYSWIETLAL!!!!!!!!!

Włącz telewizor lub kup oryginalną płytkę

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I CO ZROBIC ZEBY MI SIE AVATAR WYSWIETLAL!!!!!!!!!

Jaki link avatara wpisujesz :?:

Napisz tu dokładnie tak samo.

Opublikowano

Panowie , gdzie w KRK jakaś DOBRA hamownia na ośkę?

:szukaj:

:decayed: :decayed: :decayed:

czesc pany, angielski 20/20 :naughty::cool1:

teraźniejsza matura to bzdura :tongue4: nie ma się czym chwalić :naughty:

Rozszerzona też? :naughty: :naughty:

Opublikowano

David , pokaż lepiej foty ze studniówki a nie o pierdołach piszesz :decayed:

Opublikowano

dobra udalo sie :naughty:

Grzes dzieki za pomoc :wink4:

tylko zdjecie sie cos rozciaglo????

Trzeniu wyczysc skrzynke bo sie dostac do Ciebie na PW nie moza :no:

Tomek adres zapisalam dziekuje pieknie :notworthy:

Opublikowano

David , pokaż lepiej foty ze studniówki a nie o pierdołach piszesz :decayed:

karwa takie rzeczy to tylko na pw :decayed:

Opublikowano

dobra udalo sie :naughty:

Grzes dzieki za pomoc :wink4:

:good: jest git :wink4:
Opublikowano

popracuje nad tym jutro!!!!

dobranoc Panowie i kolorowych... :tongue4:

Opublikowano

dobra udalo sie :naughty:

Tomek adres zapisalam dziekuje pieknie :notworthy:

ups....nie zauważyłem że to płeć piękniejsza sorki za żarcik

[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:12_________________________________________________

David , pokaż lepiej foty ze studniówki a nie o pierdołach piszesz :decayed:

pewnie brak bo ją przespał urzygany w kiblu :naughty: bo co ta za studniówka z której się coś pamięta :kox:

Opublikowano

Trzeniek, na kosocickiej masz hamownie

niestety inercyjna, ale w miarę prawdziwe wartości pokazuję

ewentualnie project XS

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Putin do Miedwiediewa:

- Słuchaj, Dima, coś trzeba zrobić z tymi strefami czasowymi, bo nie mozna wytrzymać. Dzwonię z życzeniami do Pekinu, a ci mi mówią, ze imieniny były wczoraj. Dzwonię do Warszawy z kondolencjami, a Tusk mi na to, że dopiero wsiadają do samolotu...

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Kerczi , za***isty ten kawał :decayed: :decayed: :decayed:

znałem go tylko w wersji na końcu : delegacja wylatuje dopiero jutro :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:34_________________________________________________Boseron , żyjesz łajdaku? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 11:34_________________________________________________

Trzeniek, na kosocickiej masz hamownie

niestety inercyjna, ale w miarę prawdziwe wartości pokazuję

ewentualnie project XS

dzięki :good:

Opublikowano

wczoraj wygladal bjakby nie zyl ;p

Opublikowano

wczoraj wygladal bjakby nie zyl ;p

:evil::decayed:

Opublikowano
:hi::) Pijoki ;]
Opublikowano

:hi::) Pijoki ;]

sie odezwał mahomet ;)

Opublikowano

Pany wie ktoś gdzie w okolicy regeneruja lapy samochodowe?? Bo światła ni ma na krótkich :confused4: :confused4:

Opublikowano

Pany wie ktoś gdzie w okolicy regeneruja lapy samochodowe?? Bo światła ni ma na krótkich :confused4: :confused4:

chodzi Ci o regeneracje odbłyśników?? W Krakowie jest jedna firma która to zrobi, ale nie polecam bo robiłem. Musisz wysłać odbłyśniki z tego co pamiętam do Poznania. Popatrz na allegro tam są ogłoszenia. W Krk profesjonalnie niestety tego nie zrobisz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.