Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO zestaw zestroiłem i powiem Ci że przy skręconym SQ prawie na maxa żeby nie szumiało w ogóle w mieście to odbiór jest może krótki bo 2-3 km ale zgrzytu nie ma żadnego, tylko czyste głosy. HIDY jednak jakie by nie były sieją o 1/3 zsięg ;/

No to ok, wystarczające żeby na loozie jeździć :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybiera sie ktos dzis popatrzec jak sie rozpierdzielaja zajebiaszcze bryki? :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 19:17_________________________________________________btw Tomek mam cos dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

HIDY jednak jakie by nie były sieją o 1/3 zsięg ;/

:polew: A mówili Ci Wszyscy żebyś presidenta kupił :naughty:

Opublikowano

HIDY jednak jakie by nie były sieją o 1/3 zsięg ;/

:polew: A mówili Ci Wszyscy żebyś presidenta kupił :naughty:

A co wtedy przetwornice nie zakłócają? Ale to i tak mi wystarczy, bo ten zasięg który pisałem to jest w mieście wystarczający - oczywiście idealny odbiór, a na wioskach teraz byłem się przejechać to z Siedlca rozmawiam z gościem z Rudawy bardzo dobrze a to mniejwięcej 5km zabudowy i lasów :naughty:. Oczywiście wszystko na światłach :naughty: :naughty:. W trasie jeszcze nie próbowałem, pewno na wolnej przestrzeni jest lepszy :naughty:. Wystarcza mi to w zupełności bo ja nie kupowałem radia żeby pogadać z kolegami którzy są 20km ode mnie. Nie mam takich kolegów jak PABLO :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie mam takich kolegów jak PABLO :naughty: :naughty:

Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie :naughty:

Opublikowano

Nie mam takich kolegów jak PABLO :naughty: :naughty:

Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie :naughty:

:good:

Jarko , Nex już do Ciebie jedzie :naughty::decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 20:59_________________________________________________jedzie ktoś pod Carefoura? czy wszyscy się boją o dowody rejestracyjne :decayed:

Opublikowano

Nie mam takich kolegów jak PABLO :naughty: :naughty:

Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie :naughty:

Super się komponuje :naughty: :naughty:

Skoro działa dobrze to po co przepłacać? Zwłaszcza że nie będzie mi służyć do pogaduszek z kolegami :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:11_________________________________________________

jedzie ktoś pod Carefoura? czy wszyscy się boją o dowody rejestracyjne :decayed:

Ja już jadę do Ciebie, nie musisz nigdzie jechać :decayed:

Opublikowano

A ja pierdziele płacić za bilety, mam pod nosem i z balkonu wszystko słyszę, najwyżej lornetkę wezmę jak bym któregoś pajaca nie mógł dowidzieć :decayed:

Pablo przyjacielu :naughty: To już wiem skąd jutro będę 30 second to mars oglądał :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:04_________________________________________________

Nie mam takich kolegów jak PABLO :naughty: :naughty:

Za to kupujesz radio bo ma ładne niebieskie podświetlenie :naughty:

Super się komponuje :naughty: :naughty:

Skoro działa dobrze to po co przepłacać? Zwłaszcza że nie będzie mi służyć do pogaduszek z kolegami :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:11_________________________________________________

jedzie ktoś pod Carefoura? czy wszyscy się boją o dowody rejestracyjne :decayed:

Ja już jadę do Ciebie, nie musisz nigdzie jechać :decayed:

Czemu ja o tym wcześniej nie wiedziałem? Pewnie bym się wybrał, u mnie by nic nie znaleźli w samochodzie, bo mam wsio :polew:

Kurde ale cisza... Monolog prowadzę no ale cóż :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pod Carefourem znowu z 30 radiowozów i kontrola :decayed:

Opublikowano

a na miodowej kontroluja motory i wieksze skutery, czy są uprawnienia :)

Opublikowano

na Bora bylo czysto i pusto....

pozdro dla Kolegi z B8 3.0 ktorego nicka nie pamitam

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::kawa:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano
:hi: we wtorek spot aktualny?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.