Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto płaci :tongue4:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto płaci :tongue4:

:hi:

pan płaci...., pani płaci.... :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie która marka ma najlepsze reklamy to wrzucam dwie perełki z wczorajszej nocy reklamożerców:) :

2009 audi a4 commercial

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:46_________________________________________________Pablo ile kosztuje GT5 na PS3??
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: kto mi podpowie, jakie ET pasuje do b6?

Gdyż mam dylemat pomiedzy 35, 45 i 50 które najładniej wygląda w b6?

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:46_________________________________________________Pablo ile kosztuje GT5 na PS3??

W M1 w MM 199zł u mnie 229zł ale też taką cenę mogę zrobić.

A tak po za tym to :hi:

Opublikowano

Ale napierdala ładnie sniegiem :kox:

Opublikowano

ori et 43 - imho 35 bedzie najbardziej wystawalo wiec bedzie najlepsze

Opublikowano

Ale nap***a ładnie sniegiem :kox:

Gdziee :?:

Chyba u Ciebie :tongue4:

Opublikowano

Powitał :hi:

Opublikowano

Powitał :hi:

\Zieluch pozyczyles mi auta w najlepszym momencie :)

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

Opublikowano

Powitał :hi:

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

A jak z tym silnikiem u Ciebie KERCZI bo mówiłeś że zapaliła Ci się kontrolka a wiemy co to oznacza w BLB???

Opublikowano

Powitał :hi:

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

A jak z tym silnikiem u Ciebie KERCZI bo mówiłeś że zapaliła Ci się kontrolka a wiemy co to oznacza w BLB???

no generalnie dzisiaj problem sie zakonczyl bo Zieluch pozyczyl mi auta na tydzien a to oznacza ze mam dawce :D ale nie mowcie Mu nic :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Powitał :hi:

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

A jak z tym silnikiem u Ciebie KERCZI bo mówiłeś że zapaliła Ci się kontrolka a wiemy co to oznacza w BLB???

no generalnie dzisiaj problem sie zakonczyl bo Zieluch pozyczyl mi auta na tydzien a to oznacza ze mam dawce :D ale nie mowcie Mu nic :)

No to teraz pojechałeś...

Przecież zieluch sam to może przeczytać :decayed:

Opublikowano

Powitał :hi:

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

A jak z tym silnikiem u Ciebie KERCZI bo mówiłeś że zapaliła Ci się kontrolka a wiemy co to oznacza w BLB???

no generalnie dzisiaj problem sie zakonczyl bo Zieluch pozyczyl mi auta na tydzien a to oznacza ze mam dawce :D ale nie mowcie Mu nic :)

No to teraz pojechałeś...

Przecież zieluch sam to może przeczytać :decayed:

nie bo ma bana od Cubra na dwa dni a potem jest szansa ze nie wroci kilka stron wczesniej....[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 18:29_________________________________________________

Powitał :hi:

Akurat mi sie rozwalil wal, w poniedzialek juz bede mial dobry :evil:

A jak z tym silnikiem u Ciebie KERCZI bo mówiłeś że zapaliła Ci się kontrolka a wiemy co to oznacza w BLB???

no generalnie dzisiaj problem sie zakonczyl bo Zieluch pozyczyl mi auta na tydzien a to oznacza ze mam dawce :D ale nie mowcie Mu nic :)

No to teraz pojechałeś...

Przecież zieluch sam to może przeczytać :decayed:

kupiles GT5???

skladamy sie??

Opublikowano

Jak wy będziecie grać na jednym egzemplarzu :?: :D

Opublikowano

normalnie, przez pol roku ja potem przez kolejne pol roku Jarko

i tak bedziemy sie zmieniac :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.