Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A spalanie naprawde takie mam

7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty :naughty: z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu :kox:

mam a3 1.9 tdi 105 km i po miescie pali prawie 9 litrow, o s-ce nie wspomnę, mam tez puga 1.9d i po miescie pali ok 6-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

widze ze ostatnio dużo mnie ominęło tematów policyjnych.... hehe.

Panowie (Tomek) po co skóra w radiowozie żeby tych śmierdzących luji , ćpunów, zarzyganych i zasranych meneli w za***istych warunkach przewozić do izby wytrzeźwień ? z tyłu w astrach jest plastik zeby było łatwiej umyć a z przodu nie ma potrzeby skóry zakładać, w lecie poci sie dupsko w mundurze a w zimie zimno, materiał tańszy i lepszy :good:

co do wyboru alfy :thumbdown: porażka po całości jak i z astrami kiedyś, kia ceed myśle ze juz lepszy wybór tania w eksploatacji...

a najlepiej mi sie jeździło niezniszczalnym starym paskiem, miał 450 tys km i dawał rade :good: dzisiejsze astry tyle nie wytrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy jest zarejestrowany?? i czy nie zdekompletowany?? chyba bym wzial...

nie wiem, mam telefon do właściciela

jedynie siedzi od dawna na allegro to:

http://allegro.pl/audi-90-4000-b2-quattro-4x4-i1356099300.html

ile Cie wyjdzie mniej wiecej swap silnika an 4.2?

co do tej 4000 to, cytat z b2forum

"Było... Gość chce 2x więcej pieniędzy niż zapłacił za nią kilka miesięcy wcześniej jednemu z naszych forumowiczów, a poza tym zajmuje haniebne miejsce na liście oszustów w dziale ogłoszeń."

pytasz o sam zakup silnika z włożeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mania b2 ogarnia Nas :naughty:

napalacie się jak ślepi na suchary... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić sobie do upalania autko fajna rzecz są zwolennicy i przeciwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił :decayed:

ja az tak dobrze sie nie znam zeby złożyć takie B2, poza tym to dobre dla kogoś kto ma warsztat samochodowy moze sobie dłubać w wolnym czasie ( czytaj sokół) i ma do tego warunki, a obcemu dawać zarobić i to niemałe pieniądze za taki swap silnika podejrzewam to nie dla mnie.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:43_________________________________________________Marek jakbys słyszał o jakis gratach do B7 zeby cos wymodzić to dawaj cynka :wink4: bo jak narazie to zdązyłem ją wysprzątać tylko, trzeba pomysleć o jakis modach niskobudzetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił :decayed:

ja az tak dobrze sie nie znam zeby złożyć takie B2, poza tym to dobre dla kogoś kto ma warsztat samochodowy moze sobie dłubać w wolnym czasie ( czytaj sokół) i ma do tego warunki, a obcemu dawać zarobić i to niemałe pieniądze za taki swap silnika podejrzewam to nie dla mnie.

przecież nie musisz budować takiego auta jak ja od razu

kupisz np. b3 quattro 2.3 20V za 5 tys, wybebeszysz, wsadzisz jakieś kubły, może wydech

i masz już fajne auto do zabawy, do zabawy, do szaleństw itp

albo e30

możesz iść też taką drogą jak ja, czyli wymienić praktycznie wszystko :kox:

ale to już oczywiście większe koszty rzędu 20-30 tysl lub nawet więcej bo to nigdy się nie kończy

ale pocieszeniem jest fakt, że na tym aucie nie stracisz, wystawiasz na ebay i spokojnie znajdzie się kupiec

i jeszcze na tym zarobisz

ja już "dorosłem" do tego żeby nie pchać $$$ w nowe auta, bo to się nie opłaca po prostu, z dnia na dzień tracisz na tym aucie

jak się pozbędę mojej bmki to kupuję jakiegoś daily car w granicach ~ 25 tys, akurat Volvo S60 mi chodzi po głowie :)

i taki samochód w zupełności wystarczy

a jeśli będzie nadmiar $$$ to potem kupuje właśnie e30 coupe i będę je robił, bo te auta też już drożeją

czysta logika :cool1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił :decayed:

ja az tak dobrze sie nie znam zeby złożyć takie B2, poza tym to dobre dla kogoś kto ma warsztat samochodowy moze sobie dłubać w wolnym czasie ( czytaj sokół) i ma do tego warunki, a obcemu dawać zarobić i to niemałe pieniądze za taki swap silnika podejrzewam to nie dla mnie.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:43_________________________________________________Marek jakbys słyszał o jakis gratach do B7 zeby cos wymodzić to dawaj cynka :wink4: bo jak narazie to zdązyłem ją wysprzątać tylko, trzeba pomysleć o jakis modach niskobudzetowych

Jakby co mam ślady po kulach i łapę pudziana oddam za przysłowiową flaszkę :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 00:34_________________________________________________

Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił :decayed:

ja az tak dobrze sie nie znam zeby złożyć takie B2, poza tym to dobre dla kogoś kto ma warsztat samochodowy moze sobie dłubać w wolnym czasie ( czytaj sokół) i ma do tego warunki, a obcemu dawać zarobić i to niemałe pieniądze za taki swap silnika podejrzewam to nie dla mnie.

przecież nie musisz budować takiego auta jak ja od razu

kupisz np. b3 quattro 2.3 20V za 5 tys, wybebeszysz, wsadzisz jakieś kubły, może wydech

i masz już fajne auto do zabawy, do zabawy, do szaleństw itp

albo e30

możesz iść też taką drogą jak ja, czyli wymienić praktycznie wszystko :kox:

ale to już oczywiście większe koszty rzędu 20-30 tysl lub nawet więcej bo to nigdy się nie kończy

ale pocieszeniem jest fakt, że na tym aucie nie stracisz, wystawiasz na ebay i spokojnie znajdzie się kupiec

i jeszcze na tym zarobisz

ja już "dorosłem" do tego żeby nie pchać $$$ w nowe auta, bo to się nie opłaca po prostu, z dnia na dzień tracisz na tym aucie

jak się pozbędę mojej bmki to kupuję jakiegoś daily car w granicach ~ 25 tys, akurat Volvo S60 mi chodzi po głowie :)

i taki samochód w zupełności wystarczy

a jeśli będzie nadmiar $$$ to potem kupuje właśnie e30 coupe i będę je robił, bo te auta też już drożeją

czysta logika :cool1::)

Z tym zarabaianiem to nie zapędzał bym się. bo w trakcie takich prac zawsz wychodzą jakieś dodatkowe koszta, ale to prawda w tych autach nie ma co tanieć juz za bardzo i tylko można więcej wyciągnąć. Sam chętnie bym taką e30 zakupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 pomodzoną bez wydechu jeździłem po zakopiance i powiem Wam to było z 10 lat temu i do tej pory wrażenia pamiętam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to robi Koraszewski

kupuje audi coupe i audi b2 2-drzwiowe

tnie, spawa, zakłada błotniki, zderzaki

i sprzedaje jako sport quattro

a cena :

http://www.koraszewski.com/auta.html

Nadwozie Audi Sport quattro

- uzbrojone poszycia carbonowe

- z pełną dokumentacją z roku 1984

Cena: 29,900 EUR :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie audi wymiata :kox: 650 KM[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 01:09_________________________________________________to czas do spania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron gratki nowego B7 :wink4:

Kerczi Ty masz autko leniu :kox: jak coś dam Ci moje :>

Byłem wczoraj na ciepłowniczej ale sam lód :thumbdown: no ale Q [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:45_________________________________________________Kamil czemu porzucone pod śniegiem Twoje B2 :mysli:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:48_________________________________________________http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104663,8823035,Youtube_podsumowuje_rok__bylo_smiesznie__ciekawie,,ga.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś roku przeszukuję net za B2/B1. Odnowione B1 wygląda kosmicznie ale brakuje Q, a B2CQ byłoby wyśnionym prezentem pod choinkę :-)

dla chcącego nic trudnego :naughty: ja nie szukałem a mam :wink4: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:01_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1686282,0,1,polak-napadal-na-banki-jako-murzyn,wiadomosc.html :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farciarz ;-)

Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil czemu porzucone pod śniegiem Twoje B2 :mysli:

czekam na części od Ciebie :gwizdanie: :)

a tak serio, może dlatego że silnika nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...