Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber nie doceniasz Pabla :thumbdown:

Powiedz żeby wkleił fote swojej Księżniczki to Ci szczęka opadnie :dance:

A może zrobimy galerię swoich drugich połówek , co Wy na to? :D:decayed:

:polew: :polew: :polew:

Jestem Za !!!!!! :dance: :dance:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to czekamy na resztę głosów , co Wy na to?

themon, trueogre , Max , Pablo , Murzyn i reszta

wchodzicie w to?

Wrzucamy 2 foty , jedno w sukni wieczorowej i jedno w bikini :polew::decayed: :decayed:

Opublikowano

no to czekamy na resztę głosów , co Wy na to?

themon, trueogre , Max , Pablo , Murzyn i reszta

wchodzicie w to?

Wrzucamy 2 foty , jedno w sukni wieczorowej i jedno w bikini :polew::decayed: :decayed:

Ale ja nie mam fotek swojej,za blisko mieszka zeby jeszcze musial miec fotke :D Ja bede w jury :naughty:
Opublikowano

no to czekamy na resztę głosów , co Wy na to?

themon, trueogre , Max , Pablo , Murzyn i reszta

wchodzicie w to?

Wrzucamy 2 foty , jedno w sukni wieczorowej i jedno w bikini :polew::decayed: :decayed:

Ale ja nie mam fotek swojej,za blisko mieszka zeby jeszcze musial miec fotke :D

spoko Tukan , ja mam :decayed:

Opublikowano

no to czekamy na resztę głosów , co Wy na to?

themon, trueogre , Max , Pablo , Murzyn i reszta

wchodzicie w to?

Wrzucamy 2 foty , jedno w sukni wieczorowej i jedno w bikini :polew::decayed: :decayed:

Ale ja nie mam fotek swojej,za blisko mieszka zeby jeszcze musial miec fotke :D

spoko Tukan , ja mam :decayed:

:th:
Opublikowano

Ale dajecie po piz*zie :polew: :polew: :polew:

Z fotkami mozna pomysleć bo dobry pomysł :>

Dobra ja jade do WLCK.

Miłego sobotniego wieczoru :th:

Opublikowano

Dobra ja jade do WLCK.

Chyba KFC :D
Opublikowano

LOL

Przed chwila sie przejechalem A6 3,0 TDI 225 KM , MIAZGA!!!!!!! Szczeka mi opadla nizej niz podeszwy butow , jezusssie ale to chodzi :) CHCE TAKIE!!!!!

Opublikowano
  • Autor

LOL

Przed chwila sie przejechalem A6 3,0 TDI 225 KM , MIAZGA!!!!!!! Szczeka mi opadla nizej niz podeszwy butow , jezusssie ale to chodzi :) CHCE TAKIE!!!!!

lepsze wrazenie pewnie jest w Oniaka furce.....

Opublikowano

Nie zaprzeczam , bo to byl aftomat , a Oniak ma manuala i jeszcze wiecej kucy :)

ALE ZMIENILEM ZDANIE O DIESLACH , przynajmniej o tym :) Naprawde bardzo bardzo jestem zaskoczony , jak to chodzi , jak slychac silnik , spalanie!!! no super po prostu :)

Opublikowano
  • Autor

ALE ZMIENILEM ZDANIE O DIESLACH , przynajmniej o tym :) Naprawde bardzo bardzo jestem zaskoczony , jak to chodzi , jak slychac silnik , spalanie!!! no super po prostu

przeciez to wiadome ze TDI to TDI :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

ALE ZMIENILEM ZDANIE O DIESLACH , przynajmniej o tym :) Naprawde bardzo bardzo jestem zaskoczony , jak to chodzi , jak slychac silnik , spalanie!!! no super po prostu

przeciez to wiadome ze TDI to TDI :thumbup: :thumbup:

Max bo do TDI trzeba dorosnąć :th:

Opublikowano
  • Autor

dobra Panowie Ja znikam na małe co nie co :drunk::kox:

Opublikowano

nara, miłego wieczoru wszystkim a ja spadam do spania :thumbdown:

Opublikowano

Nie obrazajac nikogo ale ten TDI z waszymi "TDI" to tak jak porownac silnik od fiata malego z moim np :)

Nie no moze troche nie trafny przyklad ale serio KOSMOS sie tym jezdzi :) Jak bedzie mnie na taki stac to sobie na pewno kupie :) Ale poki co buda C6 mi sie nie podoba wiec sobie nie kupie :)

Opublikowano

Maxiu jak powalil Cie 3.0 w tak ciezkim aucie i z automatem, to raczej nie wsiadaj ze mna Cubrem czy Trzeniem... bedziesz tydzien na kleczka chodzil i kazde zle slowo o Tełdejach wyplujesz

Opublikowano

brawo :drunk:

Opublikowano

Współczuje Ci, tyle picia Cie czeka :drunk::thumbup:

Nie no gratki !

Niech rośnie zdrowo :]

A mnie dziś kuva dwa razy złapali w NH, ja pitole, w sumie już mam 14 pointów i sporo mnie kasy :thumbdown:

Jebaka zaraz za Centralnym (Ptaszyckiego sie zwie) w strone wylotowej z huty a drugi raz na rónoległej do niej (Na niwach/jeżynowa wg nawigacji)

Pora zainwesowac w CB chyba :thumbdown:

Jak to jest, jeszcze 10 i prawko out? czy 11? ;)

No i biorą 4ever czy na jakiś czas ? :P

Za mandat można zapłacić przelwem z MBanku?

Ktoś to sprawdzał?

Opublikowano

Maxiu jak powalil Cie 3.0 w tak ciezkim aucie i z automatem, to raczej nie wsiadaj ze mna Cubrem czy Trzeniem... bedziesz tydzien na kleczka chodzil i kazde zle slowo o Tełdejach wyplujesz

Murzyna , zdziwisz sie bo ta a6 wazy 1630kg :) czyli tyle prawie co wasze :)

Bueheheheh dowaliles :P Ze tak powiem nie powalilo mnie na kolana :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 22:15 _________________________________________________Dobra , nie wazne przejechalem sie i tyle :th:

Ja sie czaje na 2,7T :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.