Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja bym Kerczi z chęcia założył do Siebie fotele z pełną skóra czarne :cool1: takie znajdź Davidowi to ja je wezme a on odemnie moje :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:43_________________________________________________

Ja bym Kerczi z chęcia założył do Siebie fotele z pełną skóra czarne :cool1: takie znajdź Davidowi to ja je wezme a on odemnie moje :kox:

To zrobicie interesik :naughty:

Opublikowano

czepiliscie się Pabla i kolegi w becie :polew:

Opublikowano

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

właśnie takich masz "kolegów" i widać jak Cie olewają...

Opublikowano
  • Autor

Siemian a po co moja wypowiedź cytujesz? :cool1:

Opublikowano

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

:tongue4:

Opublikowano

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

kropke mu kropke :evil2:

Opublikowano
  • Autor

Tomek i jak masz już GG ? :decayed:

Opublikowano

jak juz mówiłem ........ nie mają :tongue4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 00:09_________________________________________________i tutaj tomek cię upszedzę ty sklej :gwizdanie:

Opublikowano

mam skeyp'a :wink4:

i tutaj tomek cię upszedzę ty sklej :gwizdanie:

a ty ciupe :takiego:

Opublikowano

:dziura:

:baseball:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest ciupa ? :kox:

:polew:

Opublikowano

coś w ten deseń :mysli: szafa trzydrzwiowa z barkiem czyli wszystko wejdzie i zostanie miejsca na rower

http://s4.postimage.org/xl1eycp6l/2011_02_11_004853.jpg

usteczka jak u Zielucha :decayed:

Opublikowano

no Pablo...nie denerwuj sie...to tylko beta i w dodatku rozbita...szkoda sie zloscic o rozbitka...

Spoko nie denerwuje się :wink4:

Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina :polew:

A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :wallbash::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

właśnie takich masz "kolegów" i widać jak Cie olewają...

To nie jest olewanie tylko on się nie może zdecydować od 3 lat jakie auto kupić i ma wielki problem :decayed:, olać to już ja go mogę jak coś :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:10_________________________________________________

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

kropke mu kropke :evil2:

:polew::kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:11_________________________________________________

coś w ten deseń :mysli: szafa trzydrzwiowa z barkiem czyli wszystko wejdzie i zostanie miejsca na rower

http://s4.postimage.org/xl1eycp6l/2011_02_11_004853.jpg

usteczka jak u Zielucha :decayed:

j**any

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Z takimi usteczkami to będzie miał powodzenie w Bukowinie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:12_________________________________________________

wow źle mi się kliknelo.. sorry :wink4:

Patrz jak klikasz bo następnym razem źle klikniesz na allegro i kupisz takie choojowe felgi :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

147128.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 01:23_________________________________________________

ale tak powaznie Pablo mowiac to podjechalbys z kumplem na spota bo szukam dla Brata takiej bety...moze sie dogadamy...[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:48

A ty masz brata :mysli:

Pogadam z nim żeby przyjechał na spota :wink4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi:

w skodzie pracuje imelvis od nas z forum

Opublikowano

kurcze a tak było fajnie z iCar'em ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.