Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie ja właśnie z myjki wróciłem 23 była a kolejki jak do mięsnego za komuny :wallbash: czy każdy Polak chce pokazać sie czystym samochodem u Rodziny :mysli: moze to i dobrze :naughty:

a więc tak:

Wszystkiego najlepszego przede wszystkim spokoju i spędzenia Świąt w gronie Rodziny, zatrzymania na chwile i zwrócenia uwagi co tak naprawde w życiu jest najważniejsze (oprócz Audi ma sie rozumieć :decayed:) a tak pozatym zdrowia, uśmiechu i dystansu do samego siebie tego Wam wszystkim życze i ciesze sie ze jest takie forum bo lubie oglądać wasze mordki co jakiś czas :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 00:03_________________________________________________ale pojechałem sentymentalnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie ja właśnie z myjki wróciłem 23 była a kolejki jak do mięsnego za komuny :wallbash: czy każdy Polak chce pokazać sie czystym samochodem u Rodziny :mysli: moze to i dobrze :naughty:

a więc tak:

Wszystkiego najlepszego przede wszystkim spokoju i spędzenia Świąt w gronie Rodziny, zatrzymania na chwile i zwrócenia uwagi co tak naprawde w życiu jest najważniejsze (oprócz Audi ma sie rozumieć :decayed:) a tak pozatym zdrowia, uśmiechu i dystansu do samego siebie tego Wam wszystkim życze i ciesze sie ze jest takie forum bo lubie oglądać wasze mordki co jakiś czas :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 00:03_________________________________________________ale pojechałem sentymentalnie :rolleyes:

Witam :hi:

Powiem Ci Boseron, że jak nigdy nie płaczę tak teraz łeska mi sie w oku zaszkliła :) Ty zamiast Darka Nowaka w Komendzie powinieneś być celebrytą. Z takim gadanym to nawet by Lecha z Wawelu przenieśli :)

Również przy okazji Panowie i Panie chcę życzyć tego co najpiękniejsze w gronie rodzinnym, a na ulicy aby w ciągu tych kilku dni każdy z Was miał czyste furki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Wesołych i Radosnych Świąt Wielkanocnych

99864516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wesołych świąt dla wszystkich nawet tych co mają diesla ( a zwłaszcza BLB :naughty:)

Mam pytanie czy ktoś wie w którym dokładnie miejscu jest planowany węzeł S7 "Kocmyrzowska" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

kiedy wątroba jużnie może :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na PS3 jakis fajny symulator lotow zwlaszcza śmigłowcowych ??

napij sie w Święta bedziesz miał symulator lotów w realu

kiedy wątroba już nie może :P

to wal dożylnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...