Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, ze sie dowiem :evil: wiem wiecej... troche "porealizujemy" planów :kox:

:oklaski: :thumbup:

i znowu aplauz i zaakceptowanie :D to lubie :> :> :>

:notworthy: :oklaski:

mosz jak chcesz :polew:

:decayed: :decayed:

to już przesada, nie można rozpieszczać Murzynka bo się przyzwyczai i co będzie :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem juz przyzyczajony do jednomyslnosci Krakowa w pewnych tematach :naughty: i za to Was lubie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jednomyslni to my jesteśmy prawie zawsze :evil: chociaż czasem jak to Krakusom małe sprzeczki sie przytrafią :polew:

Dzięki za mini spocika......

...... co powiedziałeś?

...... standardowa regułka :polew:

Opublikowano

trzeba przyznać że to było boskie :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

trzeba przyznać że to było boskie :laghing2:

szydercy...... :polew: [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 01:00 _________________________________________________dobranoc :hi:

Opublikowano

nara

Opublikowano
:rolleyes: boje sie :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dziń dybry

gratulacje dla szczęśliwego??????? za(d)ręczonego... :wallbash:

a co dlaczego jedni mają mieć lepiej niż inni? :polew:

Opublikowano

i znowu ziiimmmmaaaa :sick3:

Opublikowano

i znowu ziiimmmmaaaa :sick3:

yo ziomki

Dobra , jadę do Myślenic. Sprawdzę czy Q działa :evil:

Opublikowano
  • Autor

Bry Wszystkim :hi:

pierd.... zima :wallbash: ale zrobie jej na złosc i zimówek już nie założe spowrotem :tongue4: :th:

Opublikowano

Dobra , jadę do Myślenic. Sprawdzę czy Q działa :evil:

Hejjj czemu ja nic o tym nie wiem?? Wbij na kawę :decayed: :decayed:

a poza tym który to teraz GPS chce założyć na palec??

Opublikowano

Adi i Ogr od razu sie odezwali o wahacze hyhy :tongue4:

Powoli, najpierw trzeba zdecydowac czy juzczas na wymiana, narazie sie nic nie tłucze i skrzypi, a kasa przyda sie narazie ;]

Ciekawa sprawa

Kumpel mechanik, robi auta w domowym warsztacie, wszyscy do chwalą ale nie o to kom on, twierdzi że koledze zrobił wymiane wahaczy w a6, zmienił je na delphi czy jakieś takie na 'd' ale: przy każdej gałce zamontował kalamitki!. Przewiercił ponoć wachacze wkręcił kalamitki i koleś smarował przy każdej wymianie oleju i ponoć 100 tys zrobił bez problemów. Fakt że w tym może coś być, bo ciężkie japońce (suvy) maja kalamitki i jego vojager też ma oryginalnie..

Nie iwem czy to nie nadaje sie na osobny temat :mysli:

Co o tym sądzicie? :przebiegly:

Opublikowano

a jak on je zamontował ? bo jakos nie moge sobie tego wyobrazic :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: gdzie Wy ta zime macie? U mnie wiosna :blink:
Opublikowano

Dobra , jadę do Myślenic. Sprawdzę czy Q działa :evil:

Hejjj czemu ja nic o tym nie wiem?? Wbij na kawę :decayed: :decayed:

a poza tym który to teraz GPS chce założyć na palec??

następnym razem jak pojadę to dam znać :rolleyes:

byłem na Słonecznej w drukarni Grafipack , to gdzieś niedaleko Ciebie? :mysli:

Opublikowano

:hi: gdzie Wy ta zime macie? U mnie wiosna :blink:

Bo ty światowy jesteś, pieron cie wie gdzie ty teraz siedisz :polew: :polew:
Opublikowano

U mnie za oknem tez wiosna, ale temp. troche zbyt niska :kwasny:

__________________________________

Dorota

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.