Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam dostęp do płaskich wycieraczek Valeo komplet 70 zł

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Mam dostęp do płaskich wycieraczek Valeo komplet 70 zł

Witam również, dobrze że mi przypomniałeś, muszę przełożyć tą kaszanę na stronę pasażera...

Opublikowano

Piotrek, widziałeś 1.8 T dość mocno porobione (cuś pod 300 km).

Swego czasu (może nawet dalej jest) był wystawiony na allegro.

Może kolor czarny??? sedan b6?

Opublikowano

Piotrek, widziałeś 1.8 T dość mocno porobione (cuś pod 300 km).

Swego czasu (może nawet dalej jest) był wystawiony na allegro.

Może kolor czarny??? sedan b6?

tak

Opublikowano

A coś nie tak z tym B6 .Bo znam byłego właściciela.? :gwizdanie:

Opublikowano

A coś nie tak z tym B6 .Bo znam byłego właściciela.? :gwizdanie:

tzn co?

Opublikowano

Nic tylko REX pisał o niej.Tak pomyślałem że może poszukujecie wiadomości o niej.

A wracając do niej to niezła była.20 cali kupe kasy zainwestowane,piękny srodek....

i zawór upustowy TURBO!!!!! taki efekt jak w Subaru,niesamowite.Znam to autko od zwykłego 1,8 T. :th:

Opublikowano

Nic tylko REX pisał o niej.Tak pomyślałem że może poszukujecie wiadomości o niej.

A wracając do niej to niezła była.20 cali kupe kasy zainwestowane,piękny srodek....

i zawór upustowy TURBO!!!!! taki efekt jak w Subaru,niesamowite.Znam to autko od zwykłego 1,8 T. :th:

Raczej chodziło o to że jest za***ista :th:

Opublikowano

Tak, może się pogubiłem???????

Ale fura była kox!!!piękna!

Opublikowano

Panowie wybieracie sie moze jutro na:

5 kwietnia Kraków* Tuning Zlot * Memoriał JP II

Kraków - Łagiewniki

parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

godz. 10.00

z a p r a s z a m y

wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na

Tuning Zlot

poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II

Plan zlotu:

10.00 spotkanie na parkingu

11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu

12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio

14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie

10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi

Jeśli juz był temat to sorki :)

Opublikowano

pracuję

Opublikowano

Ja jeśli szybko wrócę z giełdy to podjadę oblookać zlot.

W sumie dzis wieczorem audiczkę pucowałem to też można podjechać :>

Opublikowano

Ja wypucowałem ale w Tarnowie padało,kupiłem super środeczki do mycia.Takie jak na forum.MEGUIARS.

powiem że po zwykłym szamponie widać już różnicę :th:

Opublikowano
  • Autor

Max to co umawiamy sie jakos zaraz za chwilke na rezanko HID- ów ?? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Panowie

Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Panowie

Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

:dance: :dance: :dance:

jutrzejszy wyscig zapowiada sie bardzo interesująco :naughty:

Opublikowano

Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy

jest pięknie :th:

Opublikowano

Mnie jutro niestety (znów) na spocie nie ma...

Powód ten sam co ostatnio...

Starzy wracają dopiero jutro wieczorem...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.