Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha dzisiaj czy jutro mam odebrać :mysli: jak coś to 5tyś

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aha dzisiaj czy jutro mam odebrać :mysli: jak coś to 5tyś

kiedy chcesz

dzisiaj po 21 bede krązył bulwarowa -> opolska -> hetmańska -> bulwarowa jak gdzies jestes po drodze to mozemy sie spotkac

512-093-554

Opublikowano

oki :)[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 20:19 _________________________________________________> Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą

> dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują

> gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie

> lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra,

> operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych

> rzeczy.....

> ..... a nie można ich bzyknąć..... bo je... k**wa........ głowa boli![br]Dopisany: 13 Maj 2008, 20:24 _________________________________________________Sokół dziękuję :notworthy:

Opublikowano

:th:

Opublikowano
  • Autor

co to Krakusy juz spią ? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie całkiem krakus , ale czuwam :)

Opublikowano
  • Autor

heheh no zauważyłem :kox:

Opublikowano

Przecież jestem, nie widzisz mnie :?: :kox:

Opublikowano
  • Autor

oo nastepny sie znalazł :naughty:

Opublikowano

Gdzie się tyle włuczycie ? :wink4:

Opublikowano

JA trochę po dziale technicznym i allegro... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a Ja Was sprawdzam :naughty:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item359268824_audi_a4_95_00_lampy_lampa_tyl_tuning.html

Fajowe :kox: Kurjer wymiata :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 00:49 _________________________________________________

a Ja Was sprawdzam :naughty:

A tu lampki dla Ciebie :naughty:

http://www.allegro.pl/item361001989_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 00:54 _________________________________________________albo te http://www.allegro.pl/item362410230_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html :shocked:[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 00:56 _________________________________________________A te by fajnie u Trzeńka wyglądały http://www.allegro.pl/item357617753_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_00_04_limusin.html :cool:

Opublikowano

do b5 co proponujesz , może znajdziesz coś ciekawego . :>

Opublikowano

:hi:

Cuber dzisiaj lornetka i wypatruj kuriera :decayed:

Opublikowano

do b5 co proponujesz , może znajdziesz coś ciekawego . :>

diodowy II lift

Opublikowano

:hi:

Cuber dzisiaj lornetka i wypatruj kuriera :decayed:

Tytus... żebyś z podniety wentylków nie obgryzł :naughty: :naughty:

wreszcie zmienisz te swoje baalony :tongue4:

Opublikowano

Cuberos jakie fele ma Ci kurier dostarczyć - co wymyśliłeś do swojej furki ? ori S4 ?

A co do lampek to pomyślcie czy jest więcej chętnych - koleś jest ze Skoczowa - można by podjechać i samemu odebrać - te diody są nawet porządne - tylko kurcze zawsze do sedana są lepsze :disgust:

Opublikowano

Cuberos jakie fele ma Ci kurier dostarczyć - co wymyśliłeś do swojej furki ? ori S4 ?

3075c7ca578d5a33.jpg

Opublikowano

Cuberos jakie fele ma Ci kurier dostarczyć - co wymyśliłeś do swojej furki ? ori S4 ?

3075c7ca578d5a33.jpg

Hugo , widziałem takie fele na żywca na escorcie :polew: jeszcze był misiek pomalowany na kolorowo. Masakra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.