Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł Jaglarz

ul. Sadowa 34

Wieliczka

601 455 045 lub (012) 288 01 62

powiedz ze jestes od Karola Kołodzieja

Robil to juz wiele razy. Co wiecej ma patent na to i nie musisz zmieniac calych walkow. Ja i Boseron mamy to przez Niego przerobione i poki co jestem zadowolony.

Koszt to 2000zł wraz z robocizna i nowa pompa oleju.

A patent ktory wytrzyma do konca zywota samochodu.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Miłoś ?! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Jaglarz

ul. Sadowa 34

Wieliczka

601 455 045 lub (012) 288 01 62

powiedz ze jestes od Karola Kołodzieja

Robil to juz wiele razy. Co wiecej ma patent na to i nie musisz zmieniac calych walkow. Ja i Boseron mamy to przez Niego przerobione i poki co jestem zadowolony.

Koszt to 2000zł wraz z robocizna i nowa pompa oleju.

A patent ktory wytrzyma do konca zywota samochodu.

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Miłoś ?! :polew:

Miłoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wzięło mnie na wymiane trzeciego światła stopu bo moje było pęknięte , więc rozebrałem całą tylną klape i powiem Wam ze nie jest to trudny manewr tylko trzeba uważać zeby klipsy metalowe sztuk 3 nie wlęciały do środka bo cięzko je wyciągnąć ale udało sie i jest ok, natomiast mam problem z silniczkiem wycieraczek, od tygodnia nie działał wycieraczka stanęła na śroku szyby, jak cały mechanizm odkręciłem zaczeło działać i zastanawiam sie czy składać wszystko bo działa czy tez juz silniczek niedomaga bo zdazyło szie to juz 2 raz w tym roku ze sie wszystko zatrzymało , a nie chce mi sie tego drugi raz rozbierać bo kto rozbierał tylna klape wie ze nie nalezy to do przyjemności...

dodam e przed odkręceniem silniczka z klapy sprawdziłęm wszystkie przewody kilka razy odpinałem i nic nie działało dopiero jak odkręciłem cały mechanizm o dziwo zaczał działać :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wzięło mnie na wymiane trzeciego światła stopu bo moje było pęknięte , więc rozebrałem całą tylną klape i powiem Wam ze nie jest to trudny manewr tylko trzeba uważać zeby klipsy metalowe sztuk 3 nie wlęciały do środka bo cięzko je wyciągnąć ale udało sie i jest ok, natomiast mam problem z silniczkiem wycieraczek, od tygodnia nie działał wycieraczka stanęła na śroku szyby, jak cały mechanizm odkręciłem zaczeło działać i zastanawiam sie czy składać wszystko bo działa czy tez juz silniczek niedomaga bo zdazyło szie to juz 2 raz w tym roku ze sie wszystko zatrzymało , a nie chce mi sie tego drugi raz rozbierać bo kto rozbierał tylna klape wie ze nie nalezy to do przyjemności...

dodam e przed odkręceniem silniczka z klapy sprawdziłęm wszystkie przewody kilka razy odpinałem i nic nie działało dopiero jak odkręciłem cały mechanizm o dziwo zaczał działać :co:

Zostaw w pionie, bedzie jak w DTM , po co Ci tylna wycieraczka jeździj z mottem " nie ogladam sie za siebie " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz Grucha ze myśałem zeby zaślepić dziure i zostawić ,

za siebie sie nie oglądam nigdy.... nie mam obawy ze mi Gliny na pupie siedzą :grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Pany chce wymienić wszystkie trzy pióra wycieraczek w swoim A4 jakiej firmy wybrać bosch, Valeo a moze coś takiego spotkał sie ktoś z tym czy to jakiś szajs bo 3 razy tańsze od ori , warto przepłacać ? do tej pory kupowałem ori

http://e-wycieraczki.pl/audi-a4-2003-2008-plaskie-wycieraczki-audi-a4-2003-2008-dipp/p,178344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chce wymienić wszystkie trzy pióra wycieraczek w swoim A4 jakiej firmy wybrać bosch, Valeo a moze coś takiego spotkał sie ktoś z tym czy to jakiś szajs bo 3 razy tańsze od ori , warto przepłacać ? do tej pory kupowałem ori

http://e-wycieraczki.pl/audi-a4-2003-2008-plaskie-wycieraczki-audi-a4-2003-2008-dipp/p,178344

Na pewno kup tzw. "banany" bo lepiej przylegają niż standardowe, natomiast jakiej firmy to są różne opinie.

Ja kupiłem jakieś "ala" valeo w oszołomie kiedyś za 7zł przecenione z 25zł :grin:

Zbierają za***iście i nic nie rysują tak więc na sezon mogą być:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banany to wiem bo inne nie wchodzą do mnie przecież

zadzwoń do Zoo myślę że Ci powiedzą które banany są najlepsze a nie pytaj Pabla :naughty: no chyba że zapyta jakiegoś znajomego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie,

zna może ktoś tę firmę ?

http://moto.allegro.pl/volkswagen-caddy-f-ra-vat-03r-15szt-brutto-vat1-i2235481852.html

Mają w ofercie kilka CADDY'ch , którego ja właśnie szukam. Przez telefon wszystko pięknie i ładnie, auta to same igiełki. Ale jak jest na prawdę to nie wiadomo- nie bardzo mi się widzi wycieczka do Krakowa, żeby obejrzeć kilka ulepów :kwasny: Byłby ktoś chętny podjechać i rzucić okiem na furki? Chociażby na następnej BT postawię dobrą flaszkę, a jak nie to wyślę pocztą :grin:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wzięło mnie na wymiane trzeciego światła stopu bo moje było pęknięte , więc rozebrałem całą tylną klape i powiem Wam ze nie jest to trudny manewr tylko trzeba uważać zeby klipsy metalowe sztuk 3 nie wlęciały do środka bo cięzko je wyciągnąć ale udało sie i jest ok, natomiast mam problem z silniczkiem wycieraczek, od tygodnia nie działał wycieraczka stanęła na śroku szyby, jak cały mechanizm odkręciłem zaczeło działać i zastanawiam sie czy składać wszystko bo działa czy tez juz silniczek niedomaga bo zdazyło szie to juz 2 raz w tym roku ze sie wszystko zatrzymało , a nie chce mi sie tego drugi raz rozbierać bo kto rozbierał tylna klape wie ze nie nalezy to do przyjemności...

dodam e przed odkręceniem silniczka z klapy sprawdziłęm wszystkie przewody kilka razy odpinałem i nic nie działało dopiero jak odkręciłem cały mechanizm o dziwo zaczał działać :co:

Najprawdopodobniej szczotki się kończą i wieszają, poruszałeś i wystartował, wystarczy rozebrać silniczek i wymienić same szczotki - koszt szczotek nie jest duży, lepsze wyjście jeśli masz ori silniczek niż kupować zamienniki.

Pany chce wymienić wszystkie trzy pióra wycieraczek w swoim A4 jakiej firmy wybrać bosch, Valeo a moze coś takiego spotkał sie ktoś z tym czy to jakiś szajs bo 3 razy tańsze od ori , warto przepłacać ? do tej pory kupowałem ori

http://e-wycieraczki.pl/audi-a4-2003-2008-plaskie-wycieraczki-audi-a4-2003-2008-dipp/p,178344

Polecam BOSCH, zmieniałem 2 lata temu, a wycierają nadal jak nowe - 0 smug czy też rozcierania, ścierają idealnie. Płaciłem za 2 na przód wtedy bodajże 104zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedługo będę miał fajnej jakości wycieraczki ala banan :naughty:

to daj znac jak bedziesz miał bo jestem na kupnie :)

Nex właśnie wyczytałem ze tam są szczotki 4x4 , kupie je i postaram sie wymienić zobaczymy czy pomoze na dłużej, szczotki kosztują max 20 zł a silniczek z mechanizmem ponad 2 stówy lekko

dzięki za pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex właśnie wyczytałem ze tam są szczotki 4x4 , kupie je i postaram sie wymienić zobaczymy czy pomoze na dłużej, szczotki kosztują max 20 zł a silniczek z mechanizmem ponad 2 stówy lekko

dzięki za pomysł

Najpierw rozbierz silniczek i zobacz ich stan zużycia, ale jeżeli się wiesza to na pewno są to szczotki, przy okazji wyczyść komutator drobnoziarnistym papierem ściernym z osadu ze szczotek. Złóż do kupy i ciesz się ori silniczkiem na lata, a nie kupuj byle zamienników. Pamiętaj aby kupić szczotki odpowiedniej twardości, do silników są inne niż do elektronarzędzi

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Jak byś sobie nie mógł z tym poradzić, bo nie wiem czy w tych silniczkach są szczotki wymienne na spinki, czy trzeba lutować, to wtedy możesz mi dać ten silniczek (możemy się gdzieś umówić przy okazji) i Ci to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nex moze mi podsuniesz jakąś aukcje z allegro z tymi szczotkami jakie kupić bo widze ze sie znasz na tym a ja pierwsze słysze słowo komutator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...