Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ze szczęścia powiadasz... Może i ze szczęścia- nie wiem. Trudno mi określić co się czuje w takiej sytuacji. Chyba nie do końca zdałam sobie sprawę z tego co się wydarzyło... No ale... trzeba to opić... :>

...z Krzychem?? ;) chyba nie bardzo ;> a raczej na pewno ;)

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Pablito, jeździcie na te kiełbaski po spotach?;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś dał radę podjechać w Niedziele to przywieź trochę to wezmę a jak nie to w tygodniu się zgadamy.

Eee lipka... Raz że kac po sobotnim awansie a dwa że jakaś posiadówa rodzinna ma być...

Może jutro się wybiorę jak się wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito, jeździcie na te kiełbaski po spotach?;P

Jeździmy :naughty: A co będziesz jutro:question: :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Eee lipka... Raz że kac po sobotnim awansie a dwa że jakaś posiadówa rodzinna ma być...

Może jutro się wybiorę jak się wyrobię.

To daj mi jutro znać czy będziesz to coś zorganizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie nie wrobia w zastepstwo w pracy do jutro tez bede :wink:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ?:decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Panowie, orientujecie sie czy jest jakas roznica w sprezynach przedliftowych i poliftowych w B5? Czy to i to pasuje ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Amigos ja tez jutro będe na spocie bo meczyk dopiero o 22 to sie ze spota pojedzie :)

Fantomas Gratulacje Wielkie , przypomnisz sobie zapach kupy w pieluszce hehe :)

myśle ze moge juz zdradzić ze Fanti nie jest osamotniony bo w tym samym czasie szczęsliwym Tatusiem został Miodzio - Gratulacje ode mnie juz były teraz czas na reszte brygady.....

Miodzio musiałem :wink:

ciekawe czyje Maleństwo jest starsze Fantiego czy Miodzia a moze to ta sama Kobieta hehe ( żarcik ) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "przygody kierowcy taksówkarza":

Kilka dni temu, nocą, stojąc w strefie siódmej ( Kazimierz ) dostaję zlecenie Dietla 85 Blue Bar. Zajechałem pod wskazany adres. Na miejscu czekał już na mnie Pan, który podpadł mi na wstępie ładując się do przodu - a nie lubię tego.

Z mojej strony standardowa procedura powitalna a następnie dialog w tym klimacie.

Ja: Witam Pana, dokąd pojedziemy?

Kl: Nooo, właściwie to nie wiem... ale... Pan pewnie będzie wiedział... Bo ja jestem z Olkusza ale przyjechałem do Krakowa bo muszę do rana zarobić stówkę!

(uważnie słucham, co jeszcze ma do powiedzenia bo wyraźnie coś ma...)

Kl: Słyszałem że jest tu taki klub, w którym dojrzałe kobiety, szukają towarzystwa młodszych Panów w zamian za korzyści finansowe...

Ja: :blink: - hmmm, być może! Natomiast ja nie słyszałem o takim miejscu.

Widząc że nie pozbędę się go tak łatwo, naszła mnie myśl, żeby naskrobać komunikat na terminalu, a nóż któryś z kolegów będzie znał takie miejsce. Pytanie tylko, czy centrala zechce przepuścić tak dziwny komunikat skoro "Dmuchanie na Rajskiej" nie przechodzi.

Szybciutko napisałem. Wysłałem. Na odzew nie musiałem długo czekać. Pierwszy był od centrali: "Ty potrzebujesz czy Klient?" :cwaniak:

Zaraz za tym, prawdziwa lawina podpowiedzi ze strony kolegów. SMS'y napływały tak szybko, że jeden komunikat poganiał kolejny co uniemożliwiało odczytywanie ich z terminala. Spośród wszystkich wiadomości najczęściej powtarzał się Ermitaż wiec tam zawiozłem Pana w potrzebie.

Podczas jazdy bez przerwy wypytywał mnie jak powinien się zachowywać aby zwrócić na siebie uwagę, tak by wiadomo było o co chodzi.

W jego oczach widać było szczere intencje i zaangażowanie. Chyba też z tego powodu czułem się zobligowany żeby jakoś mu pomóc - natomiast nie wiedziałem jak :guma:

Wyszło 8 albo 9zł, dał 10.

Dalsze jego losy nie są mi znane...

Natomiast Wam koledzy dziękuję za zainteresowanie moim problemem i błyskawiczną pomoc!

To nie moja przygoda, ale jakby ktoś szybkiej kasy potrzebował to już wiecie gdzie :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam kilkakrotnie bo to ulubiony klub moich kolegów z pracy:decayed: (takie disco polo live) i faktycznie lampucery siedzą przy stolikach grubo po 50 tce ale nawet za kase bym sie nie skusił bo a..... szkoda gadać , trzeba je zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za Pani zawitała na nasze Forum ? nie żeby nie żeby.... grosza by nie wziął :wink:

zartuje, miło powitać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

to ja tez zawitam dzis na spota, ale dopiero o 20 :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam kilkakrotnie bo to ulubiony klub moich kolegów z pracy:decayed: (takie disco polo live) i faktycznie lampucery siedzą przy stolikach grubo po 50 tce ale nawet za kase bym sie nie skusił bo a..... szkoda gadać , trzeba je zobaczyć
:polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

a co to za Pani zawitała na nasze Forum ? nie żeby nie żeby.... grosza by nie wziął :wink:

zartuje, miło powitać :hi:

żonę masz co prawda w domu a nie na forum ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za Pani zawitała na nasze Forum ? nie żeby nie żeby.... grosza by nie wziął :wink:

zartuje, miło powitać :hi:

Jak byś był na ostatniej Bukowinie to pewnie byś wiedział co to za Pani :wink4:

A więc widzę że będzie parę osób dzisiaj w takim razie też zawitam :hi:

miodzio Gratulacje :wink:

Fajny patent :arrow2:http://www.ebay.com/itm/BEAD-GUARD-Protection-for-the-Lip-Edge-of-your-Wheel-17-18-19-20-21-22-rim-/260991539025?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cc44ed751&vxp=mtr#ht_500wt_1413

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam kilkakrotnie bo to ulubiony klub moich kolegów z pracy:decayed: (takie disco polo live) i faktycznie lampucery siedzą przy stolikach grubo po 50 tce ale nawet za kase bym sie nie skusił bo a..... szkoda gadać , trzeba je zobaczyć

Moja teściowa lubi tam imprezować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120421316.jpg

Fajna S6 z przodem przerobionym od RS6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać,

to w końcu spocimy dziś czy w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać,

to w końcu spocimy dziś czy w niedzielę?

Jednak dzisiaj bo po dzisiejszych telefonach i smsach z zapytaniami, zrobimy dzisiaj tradycyjnie przed 20:00 w Galerii.

Ja będę około 20:00 bo wcześniej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: powitać,

to w końcu spocimy dziś czy w niedzielę?

Jednak dzisiaj bo po dzisiejszych telefonach i smsach z zapytaniami, zrobimy dzisiaj tradycyjnie przed 20:00 w Galerii.

Ja będę około 20:00 bo wcześniej nie dam rady.

jak się wykręcę z czasem to zajadę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...