Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

te kiedyś były za 250 zł na Allegro i nikt nie chciał, w końcu jak zobaczyłem u kogoś na zywo i chcialem kupic to ktos podkupił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Pany po urlopie :)

w końcu :wink: jak Wam tam było udany wyjazd ?? potomek w drodze :naughty: kiedy kolejny wyjazd :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany :hi:

S4_DTM.jpg

S4_DTM_1.jpg

S4_DTM_2.jpg

Jest do rozbiórki limitowana wersja S4 DTM 4.2 V8 (nie mylić z 2.0TFSI DTM) tylko 250 sztuk wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma 18" bo go namówiłem choć chciał 17", teraz mi dziękuje że poradę bo wyglądają mu na 17" właśnie.

o kim mowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::naughty::naughty:

Panowie ktoś chętny :naughty: za kilka dni pójdzie w świat na razie tylko na forum :arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index15.html#post3032460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak przemyślałem i zrezygnowałem z zakupu BRD. W zamian maluje wszystkie listewki drzwi + dokładki zderzaków w kolor :naughty:
ale fajnie :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowane turbiny ponoć nie są nic warte, lepiej kupić używkę sprawną, poczytaj artykuły na forach i oponie. Czytałem o tym dużo jak chciałem kupić brd.

Boseron już jeździ 3 lata i chyba OK :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i tak, ale czytałem właśnie tak jak pisał Ogr że regenerują na chińskich częściach i później długo taka turbina w pełni sprawna nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i tak, ale czytałem właśnie tak jak pisał Ogr że regenerują na chińskich częściach i później długo taka turbina w pełni sprawna nie jest

wszystko juz prawie robione jest w chinach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór , przezyłem pierwszy dzień po urlopie :kwasny:

Wąski ja brałem turbinke od Ciebie to nie mogło być inaczej musi działać :naughty:

teraz tylko musze ją wyczyścić ale to normalne ze zaszła syfem przez paliwo i stwierdziłem ze po czyszczeniu nie tankuje juz na stacjach "tanich" typu neste czy auchan bo to chyba ma jednak znaczenie zwłaszcza w okresie zimowym , czytałem artykuł który według specjalistów lejąc paliwo dobrej jakości pomimo iz jest droższe , spalanie jest niższe dzięki czemu wychodzi na zero a za darmo mamy czyszczenie wtrysków dzięki substancjom zawartym w tych bardzo dobrych paliwach typu verva on orlenu czy v-power shella, co o tym myslicie ?

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

napiszcie jeszcze czy lejecie jakies specyfiki przed zimą typu STP bo ja wlewam zawsze jedną buteleczke profilaktycznie przed zimą, czy czyści wtryski nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie leje przed zimą żadnych specyfików, auto pali od sztycha nawet na najniższych temp jakie były zeszłej zimy, ale od kąt mam auto nigdy nie zatankowałem zwykłej ropy tzn nie vervy na orlenie albo innej stacji lepszej ropy, no sorry może 1-2 razy mi się zdarzyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski wyjazd super, potomek....sie zobaczy :))) Za dwa tygodnie znowu na wakacje i wtedy beda dopiero warunki ku temu sprzyjajace :kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i stwierdziłem ze po czyszczeniu nie tankuje juz na stacjach "tanich" typu neste czy auchan bo to chyba ma jednak znaczenie zwłaszcza w okresie zimowym...

Ja często tankowałem na Neste przy Opolskiej, bo mam ją obok pracy i w tym roku przy -10/15C zamarzła ropa , czy tam wytrąciła się parafina w takiej ilości że nie i *uj nie zapalił, dopóki nie ogrzałem go w garażu :facepalm: także, już raczej na niej nie zatankuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...