Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Angole na nas dobrze sobie pojechali "Polacy to dziwny naród jak było Euro , lato i 30 stopni i grali z Grekami to zamknęli dach a jak jest jesień zimno i pada deszcz to go otwierają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi jakbym nie miał dziś swojego A4 to brałbym tą A6 od kopa :kwasny: szkoda tylko ze nie manual ale mogło by być z tym silnikiem nie ma az tak dużego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie w tm 3.0 był jakiś wadliwy element rozrządu który w aso stoi coś pod 10k ? Kolega w Allroadzie z taką samą mocą ma ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie w tm 3.0 był jakiś wadliwy element rozrządu który w aso stoi coś pod 10k ? Kolega w Allroadzie z taką samą mocą ma ten problem.

dokladnie i jakos po 2007 juz wyeliminowali ten problem i wyszedl lift 3.0 tdi ale w wiekszosci przed liftow zostal ten element wymieniony w aso na gwarancjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma ELSY a chciałby coś spaprać w swojej to ElsaWeb - VAG Audi Škoda Seat Volkswagen Online Repair Manuals

:wink:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Panowie pytanie gdzie można "w zaufaniu" zostawić autko do ustawienia zbieżności w Audi A4 B6? Wiem że tam trzeba dobrze to zrobić więc szczególnie ponoć tył. Możecie mnie nakierować na jakiś warsztat?

podawałem kilka stron wcześniej nr na Radzikowskiego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :)

Panowie macie jakieś doświadczenia z marką MINI ? Chodzi o Mini coopera z okresu 04-06 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :)

Panowie macie jakieś doświadczenia z marką MINI ? Chodzi o Mini coopera z okresu 04-06 :)

taaak, ja miałem, kiedyś załpaliśmy się od świateł do świateł , ale ciężko było go dogonić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...