Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem S w 2005 roku ale od nowosci do 12 tys km.Auto super fajne,mnie się nic nie zepsuło ale to chyba nie dziwne :P

Bardzo lubiłem to auto wtedy,gokart do miasta.

Natomiast mój przyjaciel miał S i ciągle mu się coś psuło ale auto miało dzwona z przodu kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie zrobię przegląd rejestracyjny w miłej i niezbyt dociekliwej atmosferze? :decayed:

Auto 100% sprawne tzn hamulce silnik zawieszenie etc tylko ma małą dziurkę na progu :kwasny:

przyjedź do mnie jak mała ta dziurka to zakleję no chyba że duża to będzie LECZENIE KANAŁOWE to wtedy do TePsy :naughty:

OK :)

Panowie macie jakieś doświadczenia z marką MINI ? Chodzi o Mini coopera z okresu 04-06 :)

ja coś grzebałem koledze kupił swojej lasce tą wersję chili na kompresorze zadupczało to fajnie ale wdupczało też fajnie średnio 12l a co chcesz wiedzieć konkretnie bo rodzinny osinobus to to nie jest młodego musiałbyś do tyłu nogą wpychać bagażnik na jedną siatkę z biedronki

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Konwersja zależy od programu jedne wyglądają lepiej, drugie gorzej. Nie kieruj się sstricte 3d bo to bajer na pierwszy miesiąc potem okulary będą się kurczyć w szafie. Jak chcesz to mozesz podskoczyc do mnie zobaczyć jak to smiga. Mam co prawdę módel wcześniej ale ma konwersję 3d

Zapomniałem że u ciebie było to 3D ale coś pamiętam że miałeś wtedy zdrętwiałe palce i nie szła Ci coś prezentacja :decayed:

a ile ty masz cali i ile jest do tvała od tego miejsca co siedzieliśmy ? bo ja mam w tej chwili 40" i oglądam to tak z około 4,5m i nie wiem czy to 55" to nie będzie tak że będę się żoną wymieniał info co się dzieje na ekranie po prawej a ona co jest po lewej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi poprostu o MINI Cooper lub ONE o jego wady w sensie jak elektryka w nim , ogólnie jak te silniki sie sprawują 1,6 benzynowe , czy awaryjne itd itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi poprostu o MINI Cooper lub ONE o jego wady w sensie jak elektryka w nim , ogólnie jak te silniki sie sprawują 1,6 benzynowe , czy awaryjne itd itp .

Brynia ma jak coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie zrobię przegląd rejestracyjny w miłej i niezbyt dociekliwej atmosferze? :decayed:

Auto 100% sprawne tzn hamulce silnik zawieszenie etc tylko ma małą dziurkę na progu :kwasny:

Śmigaj na Węgrzce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie działamy coś dzisiaj ze spotem:naughty:

Ładna pogoda jest to można na kiełbaski wybić później lub podjechać na klasyki bo pewnie duża frekwencja będzie w taką pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczywiscie nie bedzie z wiadomych powodów :) Ale dzisiaj ostatnia kolejka ligi wiec za tydzień pewnie się pojawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...