Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to i ja sie dzisiaj pojawie, Cuber racja autko trzeba umyć :thumbup1:

Ogruś szkoda ze Cie nie będzie :/

Panowie jakby ktoś miał z Was płyte czyszczącą laser to na spota niech weźmie, Ogr wiem ze Ty masz taką jakbys zdążył to weź ją ze sobą, zobaczymy moze zadziała :/

lepiej jak to rozbierzesz i przeczyścisz alkoholem ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

proszę nie marnować alkoholu, alkohol służy do innych celów :decayed:

Opublikowano
proszę nie marnować alkoholu, alkohol służy do innych celów :decayed:

Chyba że czynność będzie połączona z degustacją :)

Opublikowano
  • Autor
Witam Panowie!

Ja tez się dzisiaj pojawię :)

:thumbup1:

Opublikowano

Miejsce się nie zmieniło? Galeria Kazimierz tam na górze parking niebieski?

Opublikowano
  • Autor
Miejsce się nie zmieniło? Galeria Kazimierz tam na górze parking niebieski?

tak , poziom niżej niż dach :)

Ja bede ale o 20-stej

Opublikowano
Miejsce się nie zmieniło? Galeria Kazimierz tam na górze parking niebieski?

tak tak :wink: dokladnie tam

Panowie Wy sobie spotujcie na mrozie a ja piję Wasze zdrówko :drunk:

Opublikowano
  • Autor

heheh dlatego Ja przyjadę jak juz będzie wiecej osób by nie marznąć :D

Opublikowano

Panowie, jest szansa zeby mial ktos na spocie VAGa i wykasowal mi blad poduchy za piwko? :tongue:

Opublikowano

:hi:

Może od razu w środku się umówmy? w KFC...

Panowie, jest szansa zeby mial ktos na spocie VAGa i wykasowal mi blad poduchy za piwko? :tongue:

Ja będę miał... oj duuuże to piwo musi być :naughty:

Opublikowano

Radekst wezmę laptopa z kabelkiem i o ile baterii styknie na tyle żeby go włączyć i skasować błąd to żaden problem. Ale obawiam się, że może być ciężko bo bateria ma dosyć :D

Opublikowano

chce się komuś przyjechać po mnie :tongue4: ???

Opublikowano

ja bede jechal od placu inwalidow więc jak po drodze to moge Cie zabrać :P

Opublikowano
Panowie, jest szansa zeby mial ktos na spocie VAGa i wykasowal mi blad poduchy za piwko? :tongue:

Ja będę miał... oj duuuże to piwo musi być :naughty:

ok :decayed:

Radekst wezmę laptopa z kabelkiem i o ile baterii styknie na tyle żeby go włączyć i skasować błąd to żaden problem. Ale obawiam się, że może być ciężko bo bateria ma dosyć :D

to z Lennoxem juz ogarne :wink:

Opublikowano

to git bo moja bateria w ogóle nie trzyma, właśnie sprawdziłem :D

Opublikowano

KERCZI, kamerka :thumbup1:, nie pokazuje prędkości bo to nie gps, to zwykła kamerka samochodowa. Kupiłem kartę 16gb i w roźdz HD 1280 można nagrać ponad 5 godzin więc luzik, nagrywa plikami po 2/5/15 minut w zależności jak sobie ustawisz, jak zapełnisz pamięć to nadpisuje od najstarszych plików. Menu nie zabezpiecza się hasłem.

Opublikowano

Panowie, orientuje sie ktos czy wycieraczki Bosch aerotwin do b7 wystepuja z dwoma rodzajami mocowania? kupilem sobie takie wycieraczki, niby opisane jest, ze do B7 Avant, dlugosc ok - takie same jak stare ale stare sa troche inaczej montowane. w nowych mam taki zaczep

IMG4C5002D235E6B_500.jpg

a ze starych zostala mi taka nakladka (cos w rodzaju kapturka dlugiego na ~5cm), ktora tutaj jest zintegrowana z wycieraczka.

Opublikowano

:bry:

Dzięki za spota Panowie :good::decayed:

Opublikowano

również podziękował :thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.