Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, jak ruszy to dam wam patent, albo mogę zrobić kilka sztuk, bo plan jest taki że wpinam się przed silnik krokowy od wskazówki i sterują go mikrokontrolerem, po zakończeniu bajeru połączenie wraca do fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście doradzili albo kogo polecili w kwestii założenia u mnie pilota do centralnego zamka? Jakby jeszcze do tego przerobić by pilot był w kluczyku scyzoryku to by było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć u siebie kompletny alarm z centralką do zamka i dwoma scyzorykami. Ja pare lat temu zakładałem taki zestaw w A3 i kosztowało mnie to około 500 zł z montażem i docięciem grotów.

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Koledzy czy któryś z Was nie posiada do sprzedania navi RNS-E?? Widziałem, że Kerczi oferuje swoją na forum, ale z racji dużego zainteresowania chyba ma już ona nowego właściciela. Ja mam zamiar wrzucić po świętach do siebie kosz 2DIN i początkowo myślałem o instalacji otwarzacza Concert 3, ale coraz bardziej nastawiam się na RNS-e. W swoim samochodzie mam ori navi w fisie, ale praktycznie nie mam z niej pożytku i jeszcze zmieniarka zajmuje mi miejsce w bagażniku. Spec od car-audio, który mam mi zrobić ten mod namawia mnie na zakup navi Blaupunkta i strasznie krytykuje ori RNS-e zarzucając jej kiepskie mapy itp. itd. W sumie to sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić :(

Na alledrogo znalazłem jeden ciekawy egzemplarz:

AUDI A4 RNS-E POLSKIE MENI IDEALNY STAN PEWNIAK (2873441976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to Kerczi nie ma żadnej navi na sprzedaż bo auto sprzedał z RNSe :wink: ale ja bym na Twoim miejscu nie bawił sie w żadne nie ori radyjka

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

zagadaj z Siemianem On ma wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek nie siej plotek :)

Mam kolego navi na sprzedaż i na chwile obecną nie mam jeszcze chetnego na 100% więc jesli jestes zainteresowany powaznie to poki co temat jest otwarty.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

i tak jak Boseron powiedział, bez znaczenia czy kupisz ode mnie czy nie, nie baw sie w inne radyjka.

p.s. RNS ma lepsze wzmocnienie niz concert wiec i dzwiek lepiej gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam przed świętami ograniczone fundusze i zastanawiam się czy uda mi się wysupłać z budżetu parę groszy na inwestycję w samochód. Za swoją wołasz 1500 zł?? Ten koleś z allegro woła 1395 zł z przesyłką.

Hmmm... wyjeżdżam na 2 dni do DE i w trakcie podróży przemyślę sobie temat na spokojnie. Jak coś to odezwę się w środę.

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

Boseron mówił, że Kerczi nie sprzedaje RNS-e. I dlatego napisałem, że dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ta z B6 co buchnęli :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

530557_403084879771759_1420200693_n.jpg

Przejebanie się zapowiada.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Orange sport, śmigają na żywo Audi R8 Le Mans series Schumachery, Vettele, Coulthardy i z innych serii na stadionie na torze równoległym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jak cos to krzycz, cena ostateczna to 1450zł .Pzdr

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Hahahha, Pablo bez głupich insynuacji mi tutaj :)

Moja jeszcze w samochodzie jezdzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak zwracam honor, własnie dzwonił Kerczi ma na sprzedaż :wink: Karol sorry za sianie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, proszę wprowadzać w błąd potencjalnych kupujących :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu kumpela mi go opowiadała...

tak swoją drogą to :hi:

patrzyłem wczoraj na ogłoszenia B6 i B7ek... to jakaś masakra... za***iste "sline'y" na allegro są :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ważne że masz znaczek S-Line to możesz śmiało napisać w aukcji że masz Eslajna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...