Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poza tym one tylko w 19 wyglądają super, w 18 nie bardzo do tego auta ten model.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ale ja mialem tego BBSa wlasnie w 19"

Opublikowano

20 cali to chyba u Fantomasa na fotelu częstym byłbym gościem bo plomby napewno by powypadały

Opublikowano
Powitać:hi:

Znowu w grodzie :decayed: Prawie 3 tysiące kilometrów w tym sporo po górach (Alpy)- audik jak zwykle mnie nie zawiódł:kox:

Pisz gdzie byłeś i dawaj fotki :decayed: Ja pośmigałem ostatnio trochę po Słowenii ale śniegu jak na lekarstwo. Chciałem do Szwajcarii ale znajoma stwierdziła że za drogo :kwasny:

---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

Witam panowie UWAGA na zakopiance między libertowem a mogilanami jest ograniczenie do 50km/h często teraz tam stoi samochód nie oznakowany z fotoradarem. Powiedział mi o tym kumpel a wczoraj sam się o tym przekonałem.

gruszka w #77434 wrzucał film:

uruchomcie sobie yanosika na tel.. ostatnio jak jechałem do białki to mi dupe uratował..

Ja tam wolę CB-radio

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

Panowie, zablokowałem sobie RNS-D w wyniku dwukrotnego nieprawidłowo wpisanego kodu, szukam na forum ale nie mogę znaleźć co z tym zrobić teraz, może ktoś podpowie?

I sprawa druga czy gdzieś w KRK dokupię przejściówki ISO do założenia RNS-E?

Opublikowano

to jest koks, jak się wnerwię to sam takie założę do S4

Opublikowano

Bry z rańca w weekend pracowity;/

Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano

Bry :hi:

Kurcze może w czwartek wybiorę się na spota, wisze Wam jeszcze za listopad kubełek. Wtedy zachowałem się jak amator:facepalm:

KERCZI, Wąski, to cos dla was :wink: Macie drugą szanse wiec jej nie zmarnujcie :decayed:

KFC samo sie pcha, nie trzeba szukac nawet nowicjusza, wystarczy przyjechac i wyciagnac reke :grin:

Opublikowano

Ja też nie przyjadę z pustymi rękami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemka "Krakusy" :hi:

Opublikowano

Siemanko :wink:

Opublikowano
Ja też nie przyjadę z pustymi rękami :decayed:

Hah :decayed:

:bry:

Opublikowano

Witam witam :hi:

Opublikowano

siema Paniska...Gruszka walnałbyś taka 20"

Opublikowano
siema Paniska...Gruszka walnałbyś taka 20"

ale na 20' w B5 musi być szał-pał w kabinie :kox:

Opublikowano

ale On ma eeeeesssssssseeee

Opublikowano
ale On ma eeeeesssssssseeee

wieeem, ale wydaje mi się że dużo lepiej pod względem komfortu nie będzie. Po za tym plastiki wewnątrz tak samo będą grały :decayed:

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania nowy i wysokiej jakości zamiennik obudowy scyzoryka na 3 przyciski. Taki sam jak na tej aukcji Scyzoryk Obudowa + Kluczyk AUDI VW A2 A3 A4 A6 3p (2925165273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena 29 zł + 4zł przesyłka. W razie zainteresowania pisać na PW.

Opublikowano

Panocki ile może kosztować wysyłka kuerierem 4felg 17'? Ewentualnie ma ktoś z Was jakś umowe z kurierami żeby coś taniej mogło wyjść?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.