Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

poza tym one tylko w 19 wyglądają super, w 18 nie bardzo do tego auta ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cali to chyba u Fantomasa na fotelu częstym byłbym gościem bo plomby napewno by powypadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi:

Znowu w grodzie :decayed: Prawie 3 tysiące kilometrów w tym sporo po górach (Alpy)- audik jak zwykle mnie nie zawiódł:kox:

Pisz gdzie byłeś i dawaj fotki :decayed: Ja pośmigałem ostatnio trochę po Słowenii ale śniegu jak na lekarstwo. Chciałem do Szwajcarii ale znajoma stwierdziła że za drogo :kwasny:

---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

Witam panowie UWAGA na zakopiance między libertowem a mogilanami jest ograniczenie do 50km/h często teraz tam stoi samochód nie oznakowany z fotoradarem. Powiedział mi o tym kumpel a wczoraj sam się o tym przekonałem.

gruszka w #77434 wrzucał film:

uruchomcie sobie yanosika na tel.. ostatnio jak jechałem do białki to mi dupe uratował..

Ja tam wolę CB-radio

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

Panowie, zablokowałem sobie RNS-D w wyniku dwukrotnego nieprawidłowo wpisanego kodu, szukam na forum ale nie mogę znaleźć co z tym zrobić teraz, może ktoś podpowie?

I sprawa druga czy gdzieś w KRK dokupię przejściówki ISO do założenia RNS-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest koks, jak się wnerwię to sam takie założę do S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Kurcze może w czwartek wybiorę się na spota, wisze Wam jeszcze za listopad kubełek. Wtedy zachowałem się jak amator:facepalm:

KERCZI, Wąski, to cos dla was :wink: Macie drugą szanse wiec jej nie zmarnujcie :decayed:

KFC samo sie pcha, nie trzeba szukac nawet nowicjusza, wystarczy przyjechac i wyciagnac reke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Paniska...Gruszka walnałbyś taka 20"

ale na 20' w B5 musi być szał-pał w kabinie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale On ma eeeeesssssssseeee

wieeem, ale wydaje mi się że dużo lepiej pod względem komfortu nie będzie. Po za tym plastiki wewnątrz tak samo będą grały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania nowy i wysokiej jakości zamiennik obudowy scyzoryka na 3 przyciski. Taki sam jak na tej aukcji Scyzoryk Obudowa + Kluczyk AUDI VW A2 A3 A4 A6 3p (2925165273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena 29 zł + 4zł przesyłka. W razie zainteresowania pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...