Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

zamień na nowszy model :naughty:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

to Pablo jego nowa audika...

no co Ty??

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

polecam od 39 sek, dobry tekst :polew:

od 44 sekundy cięta wielicka riposta, już teraz nie ma przelewek-bez kitu-to już jest zaklepane :polew::polew::polew:

a widziałeś ten wywiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba bylo zostawic samochod w warsztacie....:kwasny:

Okazalo sie, ze to nie wina czujnika cisnienia w klimie tylko jakis inny problem... ciekawe ile mnie podliczy :facepalm::facepalm::facepalm:

Jedynym plusem jest to, ze nie kupilem czujnika przez allegro...

Dzien sie cudownie zaczal :kwasny:

Bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Pablo jego nowa audika...

Mówiłem byś nie mówił bo chciałem zrobić niespodziankę na spocie:facepalm:

:siema:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Info od dziadka:

"gość na forum A5 sprzedaje oponki po przebiegu 7500km z nowego autka - Pirelli P7 Cinturato w rozmiarze 245/40/ 18 data produkcji początek 2012 - cena 1500zł w/g mnie jak za darmo - jak ktoś potrzebuje - pisać lub bezpośrednio na forum a5 kolegajohnny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że po groźniejszym wypadku doznał takie obrażenia..

Jednak siła uderzenia musiała być tak potężna przez co są takie a nie inne obrażenia.

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

O psia mać! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jak latacie sie poslizgac, to gdzie?

i mam pytanie - glownie do "wladz"... z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jak latacie sie poslizgac, to gdzie?

i mam pytanie - glownie do "wladz" z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?

Na pasie startowym w Czyżynach jeśli więcej śniegu spadnie a tak to teraz najlepiej jest obok plazy pod Decathlonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wazne pytanie...

Dzwonilem właśnie do warsztatu i gosc mi powiedzial ze przeswietlil cala instalacje i najprawdopodobniej wina lezy w sterowniku klimatyzacji bo caly czas pokazuje za wysokie cisnienie. Powiedzial ze wysle mnie do innego mechanika bo on tego nie zrobi...:facepalm:

Macie moze kogos poleconego co mogłby to ogarnac? Nie wiadomo do kogo on mnie wysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wazne pytanie...

Dzwonilem właśnie do warsztatu i gosc mi powiedzial ze przeswietlil cala instalacje i najprawdopodobniej wina lezy w sterowniku klimatyzacji bo caly czas pokazuje za wysokie cisnienie. Powiedzial ze wysle mnie do innego mechanika bo on tego nie zrobi...:facepalm:

Macie moze kogos poleconego co mogłby to ogarnac? Nie wiadomo do kogo on mnie wysle...

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

80 zł za przegląd Klimy mnie podliczyl. Idzie przeboleć. Wysłał mnie do Sebastiana na Balicka. Byłem juz tam kiedyś, wiec pewnie tam pojade.

Dzięki wielkie za pomoc.:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta s4 fajna tylko włąsnie jak tu ośką jeździć przy takiej mocy.....toż to w miejscu stoi pewnie i ESP włączone non stop. ciekawe jak to lata.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zobaczcie jaki pakiet S4 koleś wrzucił :facepalm:

AUDI A4 QUATTRO TFSI pakiet -S4 !!! (2915492473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak można coś takiego robić z samochodem :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

80 zł za przegląd Klimy mnie podliczyl. Idzie przeboleć. Wysłał mnie do Sebastiana na Balicka. Byłem juz tam kiedyś, wiec pewnie tam pojade.

Dzięki wielkie za pomoc.:drinks:

Sebastiana też znam zadzwoń rano to tym razem może coś wskóramy :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

hahah za młoda :wink: miałem kiedyś taką super auto nie do zajechania no chyba że bączki się robi przez 5 min w jedną stronę :naughty:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

FANTI :notworthy::notworthy: bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...