Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

ciekawi mnie spora roznica na liscie pomiedzy audi a vw

Opublikowano

no vw ma mniej "udziwnionych" silnikow...

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie,

Dzieki za spota wczorajszego , nowym za Kurczaki , za slizganko pod Decathlonem :)

Opublikowano

:hi:

Ja ostawiłem dziś Avanta do elektryka. Padł wirnik w alternatorze :((

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Witam

Opublikowano

jarko w akcji:decayed:

Opublikowano

jarko w akcji:decayed:

szczymryj - klasyka gatunku :decayed::polew:

Opublikowano
:hi:

Ja ostawiłem dziś Avanta do elektryka. Padł wirnik w alternatorze :((

tzn uzwojenie wirnika?? samo od siebie? to rzadka awaria.

Może urwało Ci sekcję komutatora?

Opublikowano
:hi:

Ja ostawiłem dziś Avanta do elektryka. Padł wirnik w alternatorze :((

tzn uzwojenie wirnika?? samo od siebie? to rzadka awaria.

Może urwało Ci sekcję komutatora?

Ciężko powiedzieć co było przyczyną. Najważniejsze jest to żeby elektryk dziś oddał samochód :/

Opublikowano

Pytam z ciekawości bo robię takie rzeczy i to rzadkość dlatego zapytam czy to widziałeś czy po prostu straciłeś ładowanie a elektryk stwierdził bez wyjęcia altka i rozebrania że wirnik :decayed:

Opublikowano

co tu dzisiaj taka cisza?

Opublikowano

Dziwne to zestawienie co najmniej. Pierwsze miejsce wysilone wysokoobrotowe Hondy, 2-gie Toyoty w których rozsypują się silniki 1,4D (pękają bloki i korbowody), 3-cie Mercedes na którego wszyscy ostatnio narzekają, w pierwszej 10-tce Fiat z którym ciągle mi się coś dzieję. Jedne z gorszych np BMW o których nie słychać żeby miały takie wady jak np 2,0 czy 2,5 TDI VAG'a i utytułowane kilkoma silnikami roku.

Opublikowano
Pytam z ciekawości bo robię takie rzeczy i to rzadkość dlatego zapytam czy to widziałeś czy po prostu straciłeś ładowanie a elektryk stwierdził bez wyjęcia altka i rozebrania że wirnik :decayed:

Mechanik wyjął alternator i zawiózł do elektryka. Elektryk stwierdził, że walnięty wirnik, wymienił go wraz z łożyskami i szczotkami. Całkowity koszt naprawy to 450 zł (w tym 170 zł za rozebranie całego przodu - 2,5TDI f*ck!!!) :shock3:

Widziałem wirnik wyjęty z alternatora i wyglądał tak, jakby przeszedł krowie przez gardło :kwasny:

Opublikowano

Dziwne to zestawienie co najmniej. Pierwsze miejsce wysilone wysokoobrotowe Hondy, 2-gie Toyoty w których rozsypują się silniki 1,4D (pękają bloki i korbowody), 3-cie Mercedes na którego wszyscy ostatnio narzekają, w pierwszej 10-tce Fiat z którym ciągle mi się coś dzieję. Jedne z gorszych np BMW o których nie słychać żeby miały takie wady jak np 2,0 czy 2,5 TDI VAG'a i utytułowane kilkoma silnikami roku.

ja dla mnie w zaleznosci z ktorej strony kasa sypna, tak te pismaki podaja.

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Całkowity koszt naprawy to 450 zł (w tym 170 zł za rozebranie całego przodu - 2,5TDI f*ck!!!) :shock3:

Widziałem wirnik wyjęty z alternatora i wyglądał tak, jakby przeszedł krowie przez gardło :kwasny:

:kwasny: no tak, 2,5TDI... ostrzegali mnie przed tym,dlatego kupilem 1,9 :banan: choc i tak jakby mi teraz padl 1,9 to wlozylbym 2,5 :banan:

w piz...u kasy to jedak kosztowalo....:kwasny:

Opublikowano

Kosmos - to ja ostatnio zmienialem alternator na nowy i z robocizna tyle wyszlo.

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

p.s. w Oplu COMBO - ale to ten drozszy altek co ma odrazu na pasku VACUM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.