Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za co?

No za prędkość z 80 dych tam miałem:decayed:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

dziady ;-)

Pierońskie :decayed:

Ale miejscówkę mają dobrą bo za górką stoją i jeszcze na końcu przystanku autobusowego, suszarkę mają chyba ustawioną że mierzy po paraboli zanim ich widzimy :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Od wieków dziś wpadło mi 100zł i 4 pkt stali na Tischnera, dziady zawsze przed 10:00 stoją i się przyzwyczaiłem że później ich nie ma to wyszło jak wyszło :decayed:

:siema:

za co?

za niewinność :decayed:

:hi:

Opublikowano

za niewinność :decayed:

Za pakiet koza :decayed:

Opublikowano

Pablo kupujesz te 18? bo mam oponki do pogonienia :naughty:

Panowie są dostępne w sprzedaży śruby zabezpieczające do kół tzw. złodziejki pod koła z dystansami??

Opublikowano
Pablo kupujesz te 18? bo mam oponki do pogonienia :naughty:

Cholera muszę to jeszcze przemyśleć ale jak bym kupował to na pewno na węższych oponach więc jak masz kupca na te opony to sprzedawaj :naughty:

Opublikowano

235 do B5 trochę nie bardzo :/

Opublikowano
Pablo kupujesz te 18? bo mam oponki do pogonienia :naughty:

Cholera muszę to jeszcze przemyśleć ale jak bym kupował to na pewno na węższych oponach więc jak masz kupca na te opony to sprzedawaj :naughty:

:thumbup1:

Do B5 nie włożyłbym szerszej opony niż 225 :wink:

Opublikowano
Do B5 nie włożyłbym szerszej opony niż 225 :wink:

Zgadza się, pomyśl sobie jak jeździłem na 245/35/R19 :decayed:

Opublikowano
Zgadza się, pomyśl sobie jak jeździłem na 245/35/R19 :decayed:

dorabiałeś w służbach drogowych jako walec? :decayed:

Opublikowano

Dałem radę nie było źle :decayed:

Tylko to było na serio low & slow:decayed:

Opublikowano

za low to chyba nie było bo byś tarł wszystkim ;-)

Opublikowano
za low to chyba nie było bo byś tarł wszystkim ;-)

Masz zdjęcia w podpisie jak wyglądał koło -40mm było.

Tarło tylko na hopkach przy większej prędkości jak jechałem w 2-3 osoby ;)

Opublikowano

Siemano :hi:

Panowie, ktos sie orientuje gdzie w Krakowie moge znalesc takie redukcje: FMIC - Prosta redukcja 57/60mm i gadzety typu obejmy itd ?

Opublikowano
Siemano :hi:

Panowie, ktos sie orientuje gdzie w Krakowie moge znalesc takie redukcje: FMIC - Prosta redukcja 57/60mm i gadzety typu obejmy itd ?

Rybitwy :wink: przy wjeździe na giełdę na Rybitwach /samochodową/pierwszy po lewej stronie budynek :wink:

Opublikowano
Siemano :hi:

Panowie, ktos sie orientuje gdzie w Krakowie moge znalesc takie redukcje: FMIC - Prosta redukcja 57/60mm i gadzety typu obejmy itd ?

Rybitwy :wink: przy wjeździe na giełdę na Rybitwach /samochodową/pierwszy po lewej stronie budynek :wink:

Sa otwarci w tygodniu normalnie? Jakis kontakt do nich? :wink:

Opublikowano
Siemano :hi:

Panowie, ktos sie orientuje gdzie w Krakowie moge znalesc takie redukcje: FMIC - Prosta redukcja 57/60mm i gadzety typu obejmy itd ?

Obejmy Normy mogę Ci załatwić bo pracuję w firmie która jest dystrybutorem na Polskę: Sklep Internetowy Variant S.A.

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania 19sztuk nowych telefonow SONY XPERIA Z

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania 19sztuk nowych telefonow SONY XPERIA Z

cena?

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania 19sztuk nowych telefonow SONY XPERIA Z

konkurencja dla Pabla :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.