Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
KERCZI to zaproś na spota :wink:

Siema w ten jakże słoneczny i piękny dzień :hi::decayed:

W końcu weekend idzie, to jakże to tak, ze słońcem? Eeee

Piknik lotniczy pozatym ma się odbywać na lotnisku w Czyżynach, wybiera się ktoś?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będzie tak lało to na pewno będzie dużo ludzi na pikniku ;-)

Opublikowano
oj panowie ja bym sie nie pchal w beje moze jest swietna i mam wielka slabosc do marki to wiem iz by mnie zjadla czestotliwosc napraw drobnych uszkodzen na ogol elektorniki lub w silniku np klapki w kolektorze (silniki diesel) lub wtryski po 2006r. nie chce nic mowic ale to kosztuje a najgorsze jest to iz zawiecha jest nie zbyt wytrzyamala i aby cos zrobic nalezy rozebrac cale zawieszenie a nie np jeden wachacz to jeden wachacz. duzo problemow sprawia rowniez podpora walu i sam dyfer ktorych naprawy przy normalniej jezdzie zdazaja sie co roku okolo co 20tys

Kolega ma E46 320d i raczej nie ma większych problemów a w A4 co z tego że jeden wahacz to jeden jak cena i tak jest konkretna :tongue4:

Na pewno gdybym wymieniał auto to brałbym coś z :audi: lub BMW z tym że to raczej nie prędko nastąpi bo jestem zadowolony z B6, oby jeździła jak najdłużej! A za jakieś 10 lat to ciężko będzie coś kupić, trafia mnie jak widzę w tych nowych autach podpowiadajki biegów, brak możliwości wyłączenia ESP czy elektryczny ręczny, nie mówiąc o downsizingu gdzie pewnie silnik po 100kkm będzie złomem. Coraz więcej aut się robi dla ludzi , którzy nie kochają motoryzacji :thumbdown:

Opublikowano
Jak będzie tak lało to na pewno będzie dużo ludzi na pikniku ;-)

Ja będę na miejscu tzn. w domu bo będą mi latały nad głową :grin::decayed:

Opublikowano

Pogoda w sam raz :wink:

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Jak będzie tak lało to na pewno będzie dużo ludzi na pikniku ;-)

Ja będę na miejscu tzn. w domu bo będą mi latały nad głową :grin::decayed:

To robimy spota u Ciebie w domu :wink:

Opublikowano
To robimy spota u Ciebie w domu :wink:

Nie ma problemu :decayed:

Zawsze obok na pasie można zrobić tylko żeby była ładna pogoda :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

lennox żyjesz tam :naughty:

Opublikowano

lennox żyjesz tam :naughty:

siema Pany :wink:

o dziwo przeżyłem 2-tygodniową siestę z boseronem :decayed:

ale wątroba do wymiany :grin::grin:

ankieta :polew:

PS> Nie chcę się wtrącać w mod forum ale ankieta powinna wyglądać tak:

1. do czasu jej zakończenia wynik anonimowy

2. opcjami ankiety wszystkie dni tygodnia

3. możliwość wybrania 2 albo lepiej 3 opcji

4. po opublikowaniu wyników upublicznienie kto na co głosował z "odsianiem" głosów martwych dusz

Formuła ankiety zaczerpnięta z innego forum na którym się bardzo sprawdza. :wink:

PS2> a nie mówiłem :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Lennox => sklejże :decayed:

Opublikowano

Monitor Samsung 24'' LED S24B750VS

Widzieliście nową serię monitorów Samsunga?

Wygląd mega :kox:

Opublikowano

siema Pany :wink:

o dziwo przeżyłem 2-tygodniową siestę z boseronem :decayed:

ale wątroba do wymiany :grin::grin:

pojechać na drugi koniec Polski tylko po to by chlać :facepalm: Bo z tego co piszecie to nic innego nie robiliście :decayed:

Opublikowano

lennox żyjesz tam :naughty:

siema Pany :wink:

o dziwo przeżyłem 2-tygodniową siestę z boseronem :decayed:

ale wątroba do wymiany :grin::grin:

ankieta :polew:

PS> Nie chcę się wtrącać w mod forum ale ankieta powinna wyglądać tak:

1. do czasu jej zakończenia wynik anonimowy

2. opcjami ankiety wszystkie dni tygodnia

3. możliwość wybrania 2 albo lepiej 3 opcji

4. po opublikowaniu wyników upublicznienie kto na co głosował z "odsianiem" głosów martwych dusz

Formuła ankiety zaczerpnięta z innego forum na którym się bardzo sprawdza. :wink:

PS2> a nie mówiłem :polew::polew:

Wódki mu dać do dobrze gada

Opublikowano
pojechać na drugi koniec Polski tylko po to by chlać :facepalm: Bo z tego co piszecie to nic innego nie robiliście :decayed:

Eeeee:decayed: pływali na "fali" :grin:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

729c20ad567c465ab7876ae8ef3d921d.jpg

Ten to chyba rekordzista :polew:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Lenox dzięki za super spędzony czas i wypite morze whisky, to pisałem ja " serek" hehe, wbrew pozorom nie tylko pilismy, wycieczki rowerowe super polecam

Jutro wracam :-) jack daniels rządzi :-D

Pozdro dla ekipy z Krakowa :-)

Opublikowano
Pablo będzie jeszcze jedna czarna na krakowskich

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

a co kupujesz ??:whistling::whistling:

Opublikowano
:hi:PABLO mówisz, że zakładasz nowe fele do bawary :decayed:
Opublikowano

Siema

Opublikowano
:hi:PABLO mówisz, że zakładasz nowe fele do bawary :decayed:

Jak w A4 miałem 19'' to teraz tak minimum trza z 30'' :decayed:

:siema:

I zaczęło lać..

Opublikowano

Witam

Opublikowano

Bry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.