Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytalem czy plynu dolewales nie oliwy... bo oliwa to wiem ze na max stoi . Na kompie takie rzeczy nie wychodza , nigdy. A powiedz mi jeszcze masz tam chlodnice spalin EGR ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

Opublikowano

Nie dolewałem nic czyli miałem na myśli: płyn od chłodnicy i olej.

Na kompie tak jak wcześniej pisałem wyszło że balans wtrysków jest w normie.

A co do tej chłodnicy spalin EGR to nie wiem już.

Opublikowano

Witajcie z wieczora

Opublikowano

Wybiera sie ktos na rybitwy dzisiaj?

Opublikowano

A jest tam cos dzis?

Sent from my Voyager

Opublikowano
A jest tam cos dzis?

Sent from my Voyager

podobno dzisiaj cwiartka od 21a. i tak bede tamtedy przejezdzal wiec bede jeszcz ja:grin:
Opublikowano
boseron ty kupiłeś bmke rozbitą taniej i ją robisz?? Bo troche mnie nie było i nie znam tematu, a z tego co widzę to wymieniasz pół auta

Lubi to wymienia. Ja ostatnio w Audi wymieniłem hamulce przód, tył, rozrząd z paskami i napinaczami, świece a ponad rok temu kpl. wahaczy i dwa już powoli nadają się do wymiany. Mam ułamaną sprężynę z tyłu więc pasuje wymienić obydwie z amorkami i odbojami. Witki opadają...

Opublikowano

:hi: Powitać.

komuś komin alabazuka?

3616196216_4

:polew:

Opublikowano

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

oby to były ostatnie takie wydatki :wink: bezawaryjności i szerokości tylko pozostaje życzyć :decayed:

Opublikowano
Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Boseron pamiętaj jeszcze o dresie z Tomexu i będzie git :kox: Just kidding.

Miłego dnia wszystkim :hi:

Opublikowano
Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Łukasz jak patrze na to co Ty piszesz że wymieniasz to jakaś masakra..:kwasny: czy aby na pewno castrol to jedyny olej dedykowany do tego silnika? ja do tego producenta jak i do Motula (który ostatnio często jest podrabiany) nie mam przekonania i zaufania

a ja dzisiaj wrzucam do siebie małego moda i w poniedziałek może drugiego.. :wink:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Opublikowano
Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Łukasz jak patrze na to co Ty piszesz że wymieniasz to jakaś masakra..:kwasny: czy aby na pewno castrol to jedyny olej dedykowany do tego silnika? ja do tego producenta jak i do Motula (który ostatnio często jest podrabiany) nie mam przekonania i zaufania

a ja dzisiaj wrzucam do siebie małego moda i w poniedziałek może drugiego.. :wink:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

etu4ydus.jpg

Wspomnienia ze szkolnej ławy :)

Sent from my Voyager

Opublikowano
Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

ja bym tam zalal motula wlasnie ale z pewnego zrodla. Wymiany robil co 12-15tys . Oleju troche wchodzi do 3.0d , te nowsze biora do 7l max. To ze turbo cos gwizdzy to nie znaczy ze zle pompuje to musialbys sprawdzic na hamowni pod obciazeniem. Przy okazji sprawdzilbym jeszcze korekcje wtryskow, moge CI to ogarnac chyba ze masz soft.

Zycze Ci kolego bezawaryjnosci .

p.s. do tych co tu "kracza"... ja nie wiem co Wy sie spodziewacie...auto jezdzilo na ostrym programie (jakims gniocie ktory dawal do pieca) nie wiadomo od kiedy , ma 300tys przebiegu !, zaloze sie ze na originalnym Turbo . Wazy prawie 2t i smigalo pewnie troche po Polsce... z butem w podlodze... bez przejmowania sie czy cieple , czy studzic, dawaj ogien i jedziemy... Dla mnie to normalne zuzycie przy takich zmiennych . Kupujac taki samochod robi sie +10k na naprawy ktore moga wyskoczyc i zazwyczaj sie pojawiaja przy takich przelotach . Jak ktos sie spodziewa cudow to musi kupic auto od milosnika samochodow ktory dba piesci , a i tak moze sie cos zdupc...

Boseron kto regenerowal suszarke ?

Opublikowano

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem

To nie masz tak w domu co wieczór?

biduś :(

Opublikowano
Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem ta a świstak

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/11/etu4ydus.jpg

Wspomnienia ze szkolnej ławy :)

Sent from my Voyager

jak ja to widzę:naughty:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Chciał być pewny, że jest wierna. Kazał jej nosić kłódkę przez 12 lat - TVN24 :decayed:

Opublikowano

Panowie mam zestawy kosmetyków firmy Autoland do sprzedania po 25 zł.

a2u6ajen.jpg

#Attack do felg

#odmrażacz do szyb

#chusteczki xxl z woskiem pszczelim

jak coś to PW :wink:

Opublikowano

Do sprzedania Kompresor 8D0 012 615 C oraz Klej.

Kompresor uzywany 3 razy wszystko dziala poprawnie bez zarzutow.

Cena 200 pln.

Opublikowano

electrofinger WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:exclamation:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.