Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz? Wtedy też nie słyszy jak ktoś idzie... Nie sądzę żeby tak ryzykował... Poprostu to wytrzymał... Choć dziwie się bo jest jazgot...

Wysłane z mojego urQuattro

a jak syrena wyje to myslisz ze slyszy ze ktos sie skrada ? majac leb w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

czyli co

ONLY RIGHT HAND

yebany :polew:

załapał :decayed:

google translator

jeśli to było stukanie to kompensator luzu zaworu nie trzymał oleju. Auto długo stało olej z niego wyciekł i krzywka klepała w szklankę zaworu dopóki kompensator nie nabił się olejem a to chwilę trwa. Nie jest to żaden problem jeśli dzieje się tak tylko wtedy gdy auto b.długo stoi gorzej jeśli dzieje się tak notorycznie np. po nocnym postoju wtedy "hydrosztos" do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to było stukanie to kompensator luzu zaworu nie trzymał oleju. Auto długo stało olej z niego wyciekł i krzywka klepała w szklankę zaworu dopóki kompensator nie nabił się olejem a to chwilę trwa. Nie jest to żaden problem jeśli dzieje się tak tylko wtedy gdy auto b.długo stoi gorzej jeśli dzieje się tak notorycznie np. po nocnym postoju wtedy "hydrosztos" do wymiany.

No właśnie Tomku powiedzieli mi że jak już auto było złożone w Piątek i nim jeździli to rano w sobotę od 8:00 jak włączyli to nie było tego objawu "cyk cyk cyk" i po tych 2 dniach jak stało to się pojawił ten problem, no zobaczymy jak będzie teraz jak będę nim jeździć, później go zostawię w garażu na 3-4 dni i sprawdzę czy jest ok.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Jeszcze sytuacja przed chwilą z domu, ktoś zapukał otwiera mama i dwóch gości po 30tce którzy sprawdzają "stan" piecyków od gazu, wpuściła jednego i najpierw rozglądał się po pokojach a ta do niego czy nie wie gdzie jest piecyk tylko tak się rozgląda?, tekst od niego że piecyk jest zły a prawda taka że nowy jest i gość od spółdzielni nie dawno go sprawdzał, po chwili poszli, mama na dole w klatce poszła sprawdzić czy była podwieszona informacja jak zawsze o wizycie ludzi od spółdzielni a tu nic nie ma i pytanie do nich skąd są a oni się zmieszali i że z zakopiańskiej, to powiedziała że dzwoni na policję i szybko zdupcyli.

Tak łażą i sprawdzają kto nie otwiera albo kto mieszka sam i co ma w domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to było stukanie to kompensator luzu zaworu nie trzymał oleju. Auto długo stało olej z niego wyciekł i krzywka klepała w szklankę zaworu dopóki kompensator nie nabił się olejem a to chwilę trwa. Nie jest to żaden problem jeśli dzieje się tak tylko wtedy gdy auto b.długo stoi gorzej jeśli dzieje się tak notorycznie np. po nocnym postoju wtedy "hydrosztos" do wymiany.

No właśnie Tomku powiedzieli mi że jak już auto było złożone w Piątek i nim jeździli to rano w sobotę od 8:00 jak włączyli to nie było tego objawu "cyk cyk cyk" i po tych 2 dniach jak stało to się pojawił ten problem, no zobaczymy jak będzie teraz jak będę nim jeździć, później go zostawię w garażu na 3-4 dni i sprawdzę czy jest ok.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Jeszcze sytuacja przed chwilą z domu, ktoś zapukał otwiera mama i dwóch gości po 30tce którzy sprawdzają "stan" piecyków od gazu, wpuściła jednego i najpierw rozglądał się po pokojach a ta do niego czy nie wie gdzie jest piecyk tylko tak się rozgląda?, tekst od niego że piecyk jest zły a prawda taka że nowy jest i gość od spółdzielni nie dawno go sprawdzał, po chwili poszli, mama na dole w klatce poszła sprawdzić czy była podwieszona informacja jak zawsze o wizycie ludzi od spółdzielni a tu nic nie ma i pytanie do nich skąd są a oni się zmieszali i że z zakopiańskiej, to powiedziała że dzwoni na policję i szybko zdupcyli.

Tak łażą i sprawdzają kto nie otwiera albo kto mieszka sam i co ma w domu..

No to kur...a grubo nie było cię w domu???? Teraz to nic tylko się pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kur...a grubo nie było cię w domu???? Teraz to nic tylko się pilnować.

No nie było bo w pracy jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki patent juz maja....

nie juz, to stare metody, Panowie w KRakowie codziennie okradają w ten sposób kilka osób, głównie starych naiwnych, metoda na tzw hydraulika gaziarza czy wypadek na wnuczka to stare metody złodzieji, jak ktos chce wiecej na ten temat to na spocie, uprzedzić prosze dziadków rodziców bo do mojej mamy tez dzwonili i do babci też....... ale uprzedzone wczesniej nie dały sie zrobić, nie otwierać pod żadnym pozorem , chodzą tez ładne dziewczyny elegancko ubrane ze nibyz pck, inne ze niby oddają za prąd bo obniżka była, jest tego masa w Krakowie.....plaga wręcz.do tego metoda wymiany drzwi na nowe refundowana ze spółdzielni, metoda zalewa mi mieszkanie nad Panią itd..... i ludzie tracą oszczędności życia nie rzadko by B8 kupił nową....

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

ale najczęściej stosowana to metoda na wnuczka oto szczegóły :

http://www.bielany.waw.pl/data/other/informator_zbp_i_ksp.pdf

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

ładna sztuka

CZARNE AUDI A3 2.0 TDI COMMON RAIL SPORTBACK MMI (3632676503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki patent juz maja....

nie juz, to stare metody, Panowie w KRakowie codziennie okradają w ten sposób kilka osób, głównie starych naiwnych, metoda na tzw hydraulika gaziarza czy wypadek na wnuczka to stare metody złodzieji, jak ktos chce wiecej na ten temat to na spocie, uprzedzić prosze dziadków rodziców bo do mojej mamy tez dzwonili i do babci też....... ale uprzedzone wczesniej nie dały sie zrobić, nie otwierać pod żadnym pozorem , chodzą tez ładne dziewczyny elegancko ubrane ze nibyz pck, inne ze niby oddają za prąd bo obniżka była, jest tego masa w Krakowie.....plaga wręcz.do tego metoda wymiany drzwi na nowe refundowana ze spółdzielni, metoda zalewa mi mieszkanie nad Panią itd..... i ludzie tracą oszczędności życia nie rzadko by B8 kupił nową....

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

ale najczęściej stosowana to metoda na wnuczka oto szczegóły :

http://www.bielany.waw.pl/data/other/informator_zbp_i_ksp.pdf

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

ładna sztuka

CZARNE AUDI A3 2.0 TDI COMMON RAIL SPORTBACK MMI (3632676503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bida z dolozonym rnsem

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 osoby. Wczoraj również wymieniałem cały płyn hamulcowy.

No właśnie, ja robiłem sam i nie jestem 100% pewny, chociaż pedał twardy jakkolwiek by się to nie kojarzyło :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Nie wiem bo siedzimy w Zakopanem, ale na pewno jest na kamerze bo auto stało centralnie pod. Wrócę do Krk i się będę tylko wk***ial patrząc na c**ja na kamerze, sprzedaje auto wp***u

Wysłane z mojego urQuattro

Domniemam że masz AC więc tragedii nie ma tylko dodatkowa bieganina z szybą czy do wyceny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betę jutro odbieram, dzisiaj byłem u nich w PIM i zalany motul 7,5L filtry wymienione, również odmy, auto trochę przejechało km i już nie kopci pompa puściła i zalany był silnik, na początku kopcił jeszcze bo musiało to się wszystko przepalić po tym syfie, jedyny problem jaki jest to dzisiaj auto po postoju od po południa soboty i całą niedzielę jak odpalili to było tzw. cykanie na zimnym jak już się rozgrzał to przestało, twierdzą że może to być następstwem zalanego silnika przez co mogło inne szkody narobić, chwilę pojeżdżę i zobaczymy może ustanie.

Wiem że na pewno muszę przed zimą wymienić termostat bo długo się nagrzewa, na postoju potrzebował 40 minut aby wskazówka była na 90 stopniach.. Tak czy inaczej 2k muszę wyłożyć:facepalm:

Nie wiem jeszcze czy w tym roku nie wystawię na sprzedaż tego auta..

Powiem szczerze, że o ile miałem dobre zdanie o Bayerische Motoren Werke to zaczynam się zastanawiać, coraz więcej słyszę że się sypią :whistling: Rezultat będzie taki że za 10 lat nie będzie co kupić :thumbdown: Mam nadzieję że moja bejca się będzie trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe AUDI - sprzedane :)

AUDI B8/ automat/ diesel /RWD - kupię z pewnych rąk...

(gdyby ktoś miał fajne auto godne polecenia -PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe AUDI - sprzedane :)

AUDI B8/ automat/ diesel /RWD - kupię z pewnych rąk...

(gdyby ktoś miał fajne auto godne polecenia -PW)

Za ile poszlp?

Wysłane z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe AUDI - sprzedane :)

AUDI B8/ automat/ diesel /RWD - kupię z pewnych rąk...

(gdyby ktoś miał fajne auto godne polecenia -PW)

RWD to raczej nie ma czegos takiego w Audi B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe AUDI - sprzedane :)

AUDI B8/ automat/ diesel /RWD - kupię z pewnych rąk...

(gdyby ktoś miał fajne auto godne polecenia -PW)

Za ile poszlp?

Wysłane z kosmosu

Nie ma też poszlp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...