Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nex po co chcesz 245 przeciez nie masz 300 koni pod maską, 225 mysle ze jest jak najbardziej ok, szeroka opona to spalanie do gory i koleiny lapiesz zle sie jezdzi

będę kupował oponki dlatego się zastanawiam czy tak szerokie opony mają sens, np lepsze hamowanie, lepsze trzymanie w zakrętach.

Zmień stabilizatory ..na początek .np. tylny......zmieni się charakterystyka auta .... ,a gumy kup normalne....:wink:

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 50% przyczepności opony, jak ktoś ogarnia jazdę trochę więcej to skorzysta z 75% więc kupowanie szerszych jest kompletnym bezsensem jak już koledzy napisali :whistling:

nie doceniasz polskich kierowcow :wink:

Opublikowano

btw :hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano

Nex, ja też nie mam najnowszego auta ale skoro twierdzicie że lata 90-te mają tak niskie AC to może i tak jest

jak mialem swoja A4 z 98r to w 2011 i 2012 wychodzilo mi NAJTANSZE OC ~760zl, bylem wspowlascicielem, drugim wlascicielem byla moja mama z full znizek. Jak kupowalem OC to poprosilem babke zeby wyliczyla mi AC i powiedziala ze ponad 1k za AC wychodzi, ale oczywiscie i tak nie moglem kupic bo wczesniej nie bylo kupowane a auto mialo juz ponad 12lat wtedy.

Opublikowano

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

ci co nie byli niech żałują

Opublikowano
A brakuje Ci trzymania w zakrętach na 225? Większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 50% przyczepności opony, jak ktoś ogarnia jazdę trochę więcej to skorzysta z 75% więc kupowanie szerszych jest kompletnym bezsensem jak już koledzy napisali :whistling:

Kolejna sprawa że pogarsza się przyczepność na wodzie i to o wiele bardziej niż polepsza na suchym.

No czasem mnie ponosi fantazja, lubię szybko chodzić w łukach i zdarzyło się że miałem w gaciach bo auto zaczęło ściągać.

Pytam póki co czysto teoretycznie, może ktoś z Was kiedyś na takich jeździł i jest w stanie powiedzieć czy 2cm różnicy na oponę zauważalnie poprawia przyczepność, to samo tyczy się długości drogi hamowania

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Nex, ja też nie mam najnowszego auta ale skoro twierdzicie że lata 90-te mają tak niskie AC to może i tak jest

jak mialem swoja A4 z 98r to w 2011 i 2012 wychodzilo mi NAJTANSZE OC ~760zl, bylem wspowlascicielem, drugim wlascicielem byla moja mama z full znizek. Jak kupowalem OC to poprosilem babke zeby wyliczyla mi AC i powiedziala ze ponad 1k za AC wychodzi, ale oczywiscie i tak nie moglem kupic bo wczesniej nie bylo kupowane a auto mialo juz ponad 12lat wtedy.

Może tak jest jak ktoś nie opłaca. Ja przez 3 lata zawsze płaciłem AC i w ostatnim roku bodajże 2008 przed kupnem paska był to koszt rzędu 500zł/rok

Opublikowano
buahahaha....zal.pl

WRZUTA - policja film

Żepotem bym ich objechał...

się wie

Opublikowano

A Ty trzymaj kciuki bo jak sprzedam jutro a3 to kupuje zepota i będę objezdzal kolegów Boserona

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
A Ty trzymaj kciuki bo jak sprzedam jutro a3 to kupuje zepota i będę objezdzal kolegów Boserona

Wysłane z mojego urQuattro

:)

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

problem tylko że szpej Cię może trochę sponiewierać

Opublikowano

Już bez przesady... Co prawda lekkie to ale ma tylko 200km a nie 300+

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Sprawdzales private banking?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Już bez przesady... Co prawda lekkie to ale ma tylko 200km a nie 300+

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Sprawdzales private banking?

Wysłane z mojego urQuattro

not yet

Opublikowano

No to lookaj czy jest

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
No to lookaj czy jest

Wysłane z mojego urQuattro

pewnie jest

Opublikowano

To będzie 2.7turbo

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
To będzie 2.7turbo

Wysłane z mojego urQuattro

jaha

Opublikowano

hahahahah...moj ma wieksza baterie jakby co...

Opublikowano

ostatnio koledze taki w pociagu zginal :grin:

fakt, ale koleżankę to miał wtedy fajną

Opublikowano

ostatnio koledze taki w pociagu zginal :grin:

fakt, ale koleżankę to miał wtedy fajną

no to co sie dziwisz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.