Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wylizali się poszli spać... No nieźle :gwizdanie:

Jarko myślałem ze już spisz :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wylizali się poszli spać... No nieźle :gwizdanie:

Jarko myślałem ze już spisz :decayed:

Ja się nie lizałem to jeszcze nie śpię... Chociaż chyba zaraz będę musiał iść spać... :decayed:

Opublikowano

A ja dopiero teraz dotarłem do domu :) Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo

Opublikowano

a co Ty sowa jesteś?

w dzień śpisz a w nocy pracujesz? :decayed:

wlasnie w sobote polozylem sie pozno, chcialem dospac godzinke w dzien i obudzilem sie po pieciu godzinach, ogolnie lipa bo znowu mi sie nie chce spac a na na osma jade do ASO :decayed:

Opublikowano

a co Ty sowa jesteś?

w dzień śpisz a w nocy pracujesz? :decayed:

wlasnie w sobote polozylem sie pozno, chcialem dospac godzinke w dzien i obudzilem sie po pieciu godzinach, ogolnie lipa bo znowu mi sie nie chce spac a na na osma jade do ASO :decayed:

Mnie też się nie chce spać, a za 3 godziny do pracy wychodzę... :kox:

A ja dopiero teraz dotarłem do domu :) Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo

mr Vagina dzisiaj dawał radę :good: nawet ja skorzystałem :notworthy:

Opublikowano

Zwiedzać nie spać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zwiedzam :tongue4:

Opublikowano

Widzę, że z Was to lepsze spamery... :decayed:

Opublikowano

Już tam zaraz spamery... :gwizdanie:

P.S. Najlepsi już śpią :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie śpią bo mają dziś dyzur :decayed:

Opublikowano

Pablo, jakby nie spali to by spamowali - śpią :naughty:

Opublikowano

A pozniej siedzą w robocie i spamują :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:21_________________________________________________Ok Jarko dobrej nocy jeszcze :decayed:

Opublikowano

A pozniej siedzą w robocie i spamują :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 03:21_________________________________________________Ok Jarko dobrej nocy jeszcze :decayed:

:polew: :polew: :polew: jeszcze :polew: :polew: :polew: za godzinę wstaję :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

Wystarczy Ci :naughty:

Opublikowano

Oj chyba trzeba będzie co niektórym limity na :spam: zrobić bo aż dziwnie wątek wyglądajakby sobie ktoś forum z czatem pomylił :evil:

:hi: Witam wszystkich

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
http://www.zakopaneonline.pl/webcam3/ Irko na kasprowym 50 cm śniegu :shocked: zobacz sobie widok z dziś rana z 7 godziny ( druga kamera od góry po prawej )
Opublikowano

:hi: Hugo ma forum a nasza ma pierwszy

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717749,Napoj_energetyczny_klubu_Cracovia.html

i wszystko po cichu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 08:17_________________________________________________Pablo dla Ciebie

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5717750,Pierwszy_sklep_z_dopalaczami.html

Opublikowano

rzeczywiscie mały tłok był na waszym spotkaniu ... i dobrze byle bylo tylko wiecej ludzi no i ... wiecej miejsc parkingowych ;)

Miło było wszystkich spotkac i poznać:)

Dziękuje koledze za vagowanie auta

hmmm... niektóre wasze autka to robia naprawde OGROMNE WRAŻENIE , gratuluje posiadania tak ładnych aut :)

Pozdrawiam

Magda

Opublikowano

rzeczywiscie mały tłok był na waszym spotkaniu ... i dobrze byle bylo tylko wiecej ludzi no i ... wiecej miejsc parkingowych ;)

Miło było wszystkich spotkac i poznać:)

Dziękuje koledze za vagowanie auta

hmmm... niektóre wasze autka to robia naprawde OGROMNE WRAŻENIE , gratuluje posiadania tak ładnych aut :)

Pozdrawiam

Magda

A juz myślałem że nic nie napiszesz :gwizdanie: jak tam paliwo ??? :polew:

Zapraszamy co tydzień ,tylko zostań do końca :) miło było poznać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.