Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja znowu po tygodniu nie moglem auta odpalic albo cos rozladowuje aku albo sam aku jest do d*py a kupilem go rok temu

Teraz aku są tak słabej jakości robione, że padają jak muchy. Jakiej firmy wsadziłeś?

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Ta historia to się nadaje do Turbo Kamery :facepalm: A on ma z handlarzami jakąś umowę? Ta kasa co im dał to zaliczka czy zadatek?

a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie :whistling:

W BT Ci opowiemy na spokojnie bo to dopiero początek przygód :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja znowu po tygodniu nie moglem auta odpalic albo cos rozladowuje aku albo sam aku jest do d*py a kupilem go rok temu

Teraz aku są tak słabej jakości robione, że padają jak muchy. Jakiej firmy wsadziłeś?

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Ta historia to się nadaje do Turbo Kamery :facepalm: A on ma z handlarzami jakąś umowę? Ta kasa co im dał to zaliczka czy zadatek?

a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie :whistling:

W BT Ci opowiemy na spokojnie bo to dopiero początek przygód :wink:

Bosch a auto stoi w garażu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bosch od jakiegoś czasu robi słabe aku. Ja u siebie wsadziłem Centrę i lata już ponad 3 lata, ale jak postoi w garażu kilka dni i jest zimno na dworze to czuć, że już słabiej kręci

Opublikowano

Pierwsze co to pojadę do elektryka niech sprawdzi napiecie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ramzes a co wyrezales w aucie?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Karol nic. dodalem bns i kiere MF

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

A alternator mam po kompletnej regeneracji

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

PABLO :facepalm:, żeby Ciebie teraz tylko nie zamknęli jako pośrednika pośredników

Opublikowano

ma ktoś takie ustrojstwo co to akumulator można naładować :decayed:?? potrzebuje pożyczyć :whistling:

Opublikowano

Ja mam, właśnie ładuje mój aku bo jestem u rodziców, mogę Ci wziąć jak będę wracał :wink:

Opublikowano
Ja mam, właśnie ładuje mój aku bo jestem u rodziców, mogę Ci wziąć jak będę wracał :wink:

ooo to elegancko jak będziesz wracał to przedzwoń do mnie to podjade :wink:

Opublikowano
Ja mam, właśnie ładuje mój aku bo jestem u rodziców, mogę Ci wziąć jak będę wracał :wink:

ooo to elegancko jak będziesz wracał to przedzwoń do mnie to podjade :wink:

Koło 21 powinienem być, będę dzwonił :wink:

Opublikowano

Ja tez mam jak cos, z funkcja niskiego prądu

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
PABLO :facepalm:, żeby Ciebie teraz tylko nie zamknęli jako pośrednika pośredników

:facepalm::grin:

Opublikowano
PABLO :facepalm:, żeby Ciebie teraz tylko nie zamknęli jako pośrednika pośredników

:facepalm::grin:

święta na państwowym garnuszku :kox:

Opublikowano

Pablo nie martw sie Transit Cie bedzie codziennie odwiedzał , ale dupke przed przecwelowaniem bedziesz pilnował już sam

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

Boseron na ciebie zawsze można liczyć

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie byłem wczoraj na spotkaniu klasowym ze szkoły podstawowej.....po 20 latach i co po niektórych nie mogłem poznać, ale sie człowiek potrafi zmienić.....impra do 5 rano :kox: koleżanki niczego sobie jak za dawnych lat hehe

Opublikowano
Karty w niedziele godzina 11 kto chętny ???

ja niestety jutro odpuszczam :kwasny:

Opublikowano

ja jutro pracuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.