Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dolozmy do tego jeszce aspekt, ze Karol nie musi odmawiac mandatu, ktory nie ma prawa byc mu wystawiony... policjant z prewencji, ktory nie moze wystawic Ci mandatu za wykroczenie drogowe(a takim jest korzystanie z telefonu podczas jazdy).

wiec jak mozna odmowiac cos, co nie moze mu byc wystawione :wink:

wg mnie zadnej sprawy z tego nie bedzie, ale to tak w woli scislosci :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jedyny chlop pomyslal i zdusil auto....klasyk w Reniach - szczegolnie w Dieslu...

tylko chłop nie popatrzył jak to robił że przed maską stała baba która widać była wielce ciekawa z czego się tak k... dymi .

Jak by ta renówka miała dobre sprzęgło które dobrze by skleiło i kiepskie hamulce to by facet mógł się zamienić z pomagacza w sprawcę wypadku bo baba mogłaby oglądać auto od spodu :decayed:

tak to w życiu jest Karol chciał tylko pogłaskać ajfona bo lubi no i teraz mu się za to przyjdzie u Transita meldować pod celą

Opublikowano

Moze myslal ze dymi do niego :)

Opublikowano

A wiesz Pablo co się w ogóle stało z tym Renault?

Masz napisane w komentarzach co się stało.

Pablo ale ja wiem co się z nim stało bez komentarzy :decayed:

Tylko nie wiem czemu napisałeś ":facepalm:"

Nie baby wina.

Audi,BMW choroba wściekłych diesli też dotyczy.(szczególnie jak ktoś cienko auto serwisuje)

Gaszenie na biegu nie zawsze przynosi efekt.

Opublikowano
Dokładnie tak jak pisze Kerci - na Małej Górze Panie robią lustereczka jakie chcesz i sprzedają też wkłady podgrzewane. Jeśli na stanie lustereczka nie mają to ci w 10 min. zrobią na wzór.

Kupiłem tam z rok temu szkła do Fiesty mk7 i nigdy więcej, widoczność katastrofalna :kwasny:

sferyczne nie sferyczne - niebieskie zwykłe... wszystko zależy co kupiłeś

Asferyczne ale to nie w tym rzecz. Tam gdzie obraz odbity miał być normalnie były spore zniekształcenia, sam się zdziwiłem bo słyszałem o nich dobre opinie, poza tym nie było czasu tego później reklamować i tak zostało ale to nie moje auto więc użytkownik decydował :decayed:

PS

Redjasper, słuchaj Pabla i cytuj jak należy bo ciężko się będzie Ciebie cytować...

Opublikowano
Gaszenie na biegu nie zawsze przynosi efekt.

Jak koleś wbijał jedynke zamiast najwyższego biegu to co się dziwisz :decayed:

Opublikowano

to lepiej dac silnikowi sie zatrzeć bo wyjdzie taniej niz skrzynia :wink:

Opublikowano

Paweł emotka :facepalm: była ogółem do całej sytuacji co się tam wydarzyła :decayed:

Ja też miałem :facepalm: jak jechałem betą z białym dymem czyt. ciuchcia :grin: i był wstyd jak uj :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja też miałem :facepalm: jak jechałem betą był wstyd jak uj :facepalm:

to akurat sie zgadza :grin:

Opublikowano

Pablo generalnie jak sie jezdzi beta to jest wstyd:)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
a jak masz automat? :decayed:

to wysiadasz i ciągniesz serią a potem ewentualnie poprawiasz uranem jak go masz

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Ja też miałem :facepalm: jak jechałem betą był wstyd jak uj :facepalm:

to akurat sie zgadza :grin:

hi hi hi

ty te lampy to są zaraz za skawiną ciekawe czy mają jakąś ekspo czy tylko zakład bo katalog katalogiem a real realem

Opublikowano

jarko dzięki za mini spota :hi:

Panowie mam 20 nowych kalendarzy, zamawiać :naughty:

30zł/szt.

Opublikowano

Ja już zamówiłem na stronie z kalendarzami :decayed:

Nie będzie mnie na następnym spocie mógłbym to od Ciebie jutro odebrać jakoś ?

Opublikowano

Spoko możesz do mnie w ciągu dnia podjechać do pracy albo zgadamy się na PW :wink:

Opublikowano

Karol mowilem Ci ze nic nie dostaniesz jak odmawiasz przyjecia mandatu, nikt nikogo nie bedzie prosil na sile zeby cos podpisac, z reguly ktos nie przyjmuje mandatu to nic nie chce podpisac, dostaniesz zawiadomienie o rozprawie mozesz na niej byc lub nie Twoj wybor,

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Tak to wyglada, slowo conajmniej dwoch policjantów przeciwko Tobie jednemu, zawsze jestes przegrany niestety

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
Karol mowilem Ci ze nic nie dostaniesz jak odmawiasz przyjecia mandatu, nikt nikogo nie bedzie prosil na sile zeby cos podpisac, z reguly ktos nie przyjmuje mandatu to nic nie chce podpisac, dostaniesz zawiadomienie o rozprawie mozesz na niej byc lub nie Twoj wybor,

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Tak to wyglada, slowo conajmniej dwoch policjantów przeciwko Tobie jednemu, zawsze jestes przegrany niestety

Wysłane z mojego GT-I9300

czyli jednym słowem państwo w państwie:facepalm:

Opublikowano
jarko dzięki za mini spota :hi:

Panowie mam 20 nowych kalendarzy, zamawiać :naughty:

30zł/szt.

Dla mnie jeden odbiore jakos jak bedziesz w pracy

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

Chyba pójdę do TVN turbo

Wysłane z mojego urQuattro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.