Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kobita nie chciała mnie juz nigdzie puścić :decayed::D

9pb_87.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo dzięki za info

No problem, będzie Rubio w pracy to będziemy rozmawiać :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 14:35_________________________________________________

Kobita nie chciała mnie juz nigdzie puścić :decayed::D

9pb_87.jpg

ale ześ teraz jebn... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie jeżdziliśmy z Kepassą A4 B8 Q S-line :kox:

Opublikowano

Właśnie jeżdziliśmy z Kepassą A4 B8 Q S-line :kox:

Jaki silnik :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Niestety 2,0 ale naprawdę daje radę :) ale już po chwili było mało :gwizdanie:

Opublikowano

Niestety 2,0 ale naprawdę daje radę :) ale już po chwili było mało :gwizdanie:

Multitronic czy manul :?:

Ja nie dawno na bora się scigałem z 2.0 ale to była ośka w multi i w szoku byłem jak cisnoł, w ogóle nie było widac zeby biegi zmieniał hehe

Dopiero od 120km/h mu zaczynałem odjezdzac :evil:

Ale te silniki naprawdę są :kox:

Opublikowano

2.0 TFSI czy wolnossący?

Opublikowano

2,0 tdi zwykła skrzynia :)

Opublikowano

2,0 tdi zwykła skrzynia :)

jakiś potencjał jest :naughty: dobry program i byłoby :evil:
Opublikowano

2,0 tdi zwykła skrzynia :)

jakiś potencjał jest :naughty: dobry program i byłoby :evil:

Potencjał to jest w 3.0tdi :evil:

Opublikowano

Potencjał to jest w 3.0tdi :evil:

Pablo moda narazie nie ma nie musisz się podlizywać :D :D :D :D

Opublikowano

Który kolega na spocie miał problem z zamkiem maski, nie kojarzę po nicku?

Opublikowano

Potencjał to jest w 3.0tdi :evil:

Pablo moda narazie nie ma nie musisz się podlizywać :D :D :D :D

mega13 zwróc uwagę ze ja nie mówię o silniku naszego moda :tongue4:

Opublikowano

A żabcia to przepraszam co ma 650ccm z malucha??

Opublikowano

A żabcia to przepraszam co ma 650ccm z malucha??

Żabcia ma 3.0 204km a nie 265 (seria) :wink4:

Opublikowano

A żabcia to przepraszam co ma 650ccm z malucha??

Żabcia ma 3.0 204km a nie 265 (seria) :wink4:

Pablo wtopiłeś i przyznaj się że Mega Ci dobrze pojechał :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 17:22_________________________________________________Panowie, możecie doradzić jaki TV zakupuć, dodam że rozmawiamy o full hd 42" zastanawiam się czy plazma czy lcd no i jaki brać :mysli:
Opublikowano

Grzesku pojechać to zaraz ja Tobie mogę :D

Podjedz do mnie jutro do pracy to porozmawiamy dokładnie o lcd/plazmach :wink4:

Opublikowano

Pablo gratki koloru :)

Opublikowano

Panowie, możecie doradzić jaki TV zakupuć, dodam że rozmawiamy o full hd 42" zastanawiam się czy plazma czy lcd no i jaki brać :mysli

ja bym radził zastanowic sie nad 52... to dopiero kosmos :), 42 to taki sobie nieduzy telewizorek :wink4:, 52 to jest cos, uwazam ze optycznie to spory przeskok.... tymbardziej jak podłączysz jeszcze PS3 na HD to dopiero jazda :)

PS oczywiście tego 52 trzeba mieć gdzie położyć ewentualnie powiesic :)

Opublikowano

miejsce jest, to najmniejszy problem :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.