Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oki:)

Lipa troche że ceną może manipulować tylko kierownik działu :( u nas cena zależy od sprzedawcy. Im taniej sprzeda tym mniej zarobi :) No i oczywiście dla kierownika też będzie mniej :cool1:

Nie tylko kierownik, hehe.

Pogadamy na spocie jak coś :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok narka dobrej nocy :)

Opublikowano

Pablo, Sebo za ile załatwicie mi telewizorek : KDL40X3500 no który zrobi lepszą ofertę :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pablo, Sebo za ile załatwicie mi telewizorek : KDL40X3500 no który zrobi lepszą ofertę :naughty: :naughty:

Ty tu nie wykorzystuj sytuacji :rant: to nie allegro żeby się licytować :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 01:57_________________________________________________A tak w ogóle to gdzie są Wszyscy :?: HALO :!:

Opublikowano

Ogrus szukaj tez X3000 tak jak Ci mowilem bo parametry te same i tylko ramka sie rozni a znajdziesz go taniej +/- 5 stowek, w zasadzie to model nizszy powinien byc drozszy bo ma ramke wymienna na rozne kolory i jest szansa, ze dopasujesz kolor do sciany :wink4:

Opublikowano

Hejka :)

Ma ktos pomysla co moze byc nie tak ??, bo zaczela mi pompa wspomagania dosyc mocno buczec przy skrecaniu :mysli:

Opublikowano

:hi: w końcu nie pada :) zapewne duże kolejki do myjni znów się pojawią :gwizdanie:

Hejka :)

Ma ktos pomysla co moze byc nie tak ??, bo zaczela mi pompa wspomagania dosyc mocno buczec przy skrecaniu :mysli:

Myślę że sie już kończy.Napisz na pv podam namiar na gościa który naprawia.Może to być tylko zaworek zwrotny. :)

Ale lepiej to zrobić już a nie czekać bo potem tylko wymiana :)[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 10:32_________________________________________________A odwiedzi nas kolega wozem ALVARA :mysli:

Opublikowano

A odwiedzi nas kolega wozem ALVARA :mysli:

Hmm kto kupił Alvika wozidło ??

Opublikowano

A odwiedzi nas kolega wozem ALVARA :mysli:

Hmm kto kupił Alvika wozidło ??

kupił właściciel Przychodni :gwizdanie:

Opublikowano

A odwiedzi nas kolega wozem ALVARA :mysli:

Hmm kto kupił Alvika wozidło ??

kupił właściciel Przychodni :gwizdanie:

Wąski, nie śpij :!: Kilka dni temu pisał że przyjedzie się pochwalić i nawet Ty go zapraszałeś... A kolega ten to Santi :)[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 13:09_________________________________________________A tak w ogóle to dzieńdoberek Wszystkim :hi: troszkę Nam się dzisiaj pogoda popsuła, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :decayed:

Mam nadzieję że dzisiaj na spociku pojawi się spora ekipa to byśmy Sobie zdjątka fajne popstrykali :naughty:

Aaa i jak ktoś może vaga wziąść dzisiaj ze sobą :decayed:

Opublikowano

siemka :hi:

dzis pogoda zaczyna sie klarowac wiec czas na myjke :)

Opublikowano

jarko pogoda sie poprawila chyba a nie popsula :decayed:

Opublikowano

jarko pogoda sie poprawila chyba a nie popsula :decayed:

Wszyscy wczoraj narzekali, to dla równowagi ja dzisiaj ponarzekam :decayed:

Opublikowano

dobra uciekam , pozdro do zobaczenia o 18

Opublikowano

dobra uciekam , pozdro do zobaczenia o 18

bayo :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 13:39_________________________________________________To może coś na rozruszanie towarzystwa :decayed:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Opublikowano

Ty tu nie wykorzystuj sytuacji :rant: to nie allegro żeby się licytować

nie rozumiem o co ci chodzi ??

Pablo, Sebo sprawdźcie mi cenę tego tv i od razu modelu KDL40X3000 jak radzi Irko

_________________________________________________

Mam nadzieję Irko że porzyczysz jakieś gierki na PS3 jak już nabędę :naughty: :naughty:

Acha Panowie mam nowiutkiego XBOXA 360 do sprzedania, przerobiony + 7 gierek, info dla zainteresowanych na PW

Opublikowano

Ty tu nie wykorzystuj sytuacji :rant: to nie allegro żeby się licytować

nie rozumiem o co ci chodzi ??

O nic :decayed: taki żart :wink4:

Opublikowano

Ty tu nie wykorzystuj sytuacji :rant: to nie allegro żeby się licytować

nie rozumiem o co ci chodzi ??

O nic :decayed: taki żart :wink4:

:good: :good: spoko, za nerwowy jestem ostatnio :drunk: na zgodę :cool1:
Opublikowano

do dna :drunk: :drunk: :drunk: i za tych co nie mogą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.