Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany brac bo za***isty woz za śmieszne pieniadze.....Zobacz ofertę: SUBARU OUTBACK AWD 4x4 JAK NOWY BEZYPADKOWY KRAKÓW

foch :whistling:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie:hi:. Mam ogromną prośbę. Czy ktoś w was mieszka niedaleko lub zna ten komis ? Rodzina mi się powiększyła i poszukuję TOURANA. Znalazłem fajną wersjęna alledrogo ale trochę daleko jechać jak bym miał się przekonać że to jakaś padaczka. Czy ktoś byłby uprzejmy i mógł by go wstępnie dla mnie oblookać???

Volkswagen Touran 26200.00 PLN. krzyszkowice - otoMoto.pl

Zgóry dzięki i pozdrawiam z pod Wrocławia:decayed:

Opublikowano

generalnie chyba jedno i to samo,

swego czasu byla promocja na narzedzia w castoramie. Ja kupilem fajny zestaw stanley'a za okolo 280zl

Opublikowano

generalnie chyba jedno i to samo,

swego czasu byla promocja na narzedzia w castoramie. Ja kupilem fajny zestaw stanley'a za okolo 280zl

Też przeglądałem stanley`a ale nie mieści się w budżecie który na to chcę poświęcić. Nie robię z autem tak często, żeby kupować nie wiadomo jaki komplet kluczy.

Opublikowano

tez tak kiedys mowilem, a potem kupilem drugi porzadny, bo polowa nasadek zmienila swoj rozmiar :grin:

ale wiesz, ja mam 2 lewe recze i specjalizuje sie w wyciaganiu sikorek z pasa przedniego :wink:

Opublikowano
:facepalm::decayed::decayed:
Opublikowano
tez tak kiedys mowilem, a potem kupilem drugi porzadny, bo polowa nasadek zmienila swoj rozmiar :grin:

ale wiesz, ja mam 2 lewe recze i specjalizuje sie w wyciaganiu sikorek z pasa przedniego :wink:

Taaaa taki mechanik gawędziarz :decayed::grin:

Za to serce masz dobre .... w ostatniej chwili udało mi się przekonać gościa że reanimacja sikorki już jej nie pomoże ....:grin:

Opublikowano
tez tak kiedys mowilem, a potem kupilem drugi porzadny, bo polowa nasadek zmienila swoj rozmiar :grin:

ale wiesz, ja mam 2 lewe recze i specjalizuje sie w wyciaganiu sikorek z pasa przedniego :wink:

Taaaa taki mechanik gawędziarz :decayed::grin:

Za to serce masz dobre .... w ostatniej chwili udało mi się przekonać gościa że reanimacja sikorki już jej nie pomoże ....:grin:

usta usta ?

Opublikowano

dziobek dziobek :wink:

Opublikowano

konik, konik

IMG_20140715_214045.jpg

Opublikowano
:polew::polew::polew: iiiii hahaha patataj
Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
przebieg tajemnica?

nie,

specjalnie zostawiony pusty, co by sie rozeznac czy jest jakieś zainteresowanie dosyć nietypowym autkiem...

przebieg będzie taki jaki sobie zażyczy nabywca to kolejna z jego pasji :decayed:

Auto fajne ale te motory to straszne padaki. Notorycznie zapychały się DPF-y. Ponoć po 2010 coś poprawili i jest już lepiej z tym motorem.

dziobek dziobek :wink:

tiaa....słyszałem że było trochę inaczej.

Jak zobaczyłeś tą sikorkę to tak się zgrzałeś do tej reanimacji że aż ci okulary zaparowały i dopiero jak sikorce oczy na wierzch wyszły to się skapnąłeś że dmuchasz od złej strony.

A z tym konikiem to ponoć go wozi że jakby co wypił albo jak się coś zmaści w aucie to zawsze może zostawić brykę i wrócić konno.

Opublikowano

:polew::polew:

mistrz :grin:

Opublikowano

Hahaha, ten jak juz cos powie to koniec :grin:

Opublikowano
:krol: szydery :nabijasie:
Opublikowano

witam

Ja polecam Honitona mam mały i duży zestaw i jestem bardzo zadowolony raz urwałem małom grzechotkę i wymienili mi cały zestaw na nowy :wink:

http://www.audi80.pl/download.htm?id=11619

Opublikowano
przebieg tajemnica?

nie,

specjalnie zostawiony pusty, co by sie rozeznac czy jest jakieś zainteresowanie dosyć nietypowym autkiem...

przebieg będzie taki jaki sobie zażyczy nabywca to kolejna z jego pasji :decayed:

Auto fajne ale te motory to straszne padaki. Notorycznie zapychały się DPF-y. Ponoć po 2010 coś poprawili i jest już lepiej z tym motorem.

dziobek dziobek :wink:

tiaa....słyszałem że było trochę inaczej.

Jak zobaczyłeś tą sikorkę to tak się zgrzałeś do tej reanimacji że aż ci okulary zaparowały i dopiero jak sikorce oczy na wierzch wyszły to się skapnąłeś że dmuchasz od złej strony.

A z tym konikiem to ponoć go wozi że jakby co wypił albo jak się coś zmaści w aucie to zawsze może zostawić brykę i wrócić konno.

:grin:

Opublikowano

Mam tego Honitona, bierz bez zastanawiania tym bardziej że masz w kraku. U mnie ze 3 lata i wszystkie elementy całe i zdrowe, chociaż mam też Yato ale mniejszy zestaw z tym że rzadziej używany i do lżejszych prac.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.