Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:witam pablo gdzie jest ta tawa n ajakiej ulicy??? moze trafie

Na Kaziku.

Ul. Estery 18 piętro 1

http://www.taawa.pl/

Zapraszam :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki pozdro :naughty:

Opublikowano

Siema :naughty: O kur dobra byla dzis impra :kox: Pzodro

Opublikowano

boseron i ptys mieliście być a coś was nie bardzo było widać :bicz::decayed:

Była tylko jedna klubowiczka od nas.

Imprezka jak imprezka było :kox:

A ludzi 2 razy więcej niż przed wczoraj, panowie następnym razem robimy rezerwację bo od 21 już nie ma gdzie usiąść :)

Opublikowano
:hi: Witajcie, co tu tak cicho ?
Opublikowano

nooo nikt nie jest nalogowcem zeby w niedziele z rana siedziec na forum :polew: do kosciola :bicz:

Mnie dzis nie bedzie na spocie bo jade na imieniny

Opublikowano

Powitać ranne ptaszki :hi:

Nie ma to jak niedzielny poranek bez kaca :naughty:

Mnie dzisiaj również brak na spociku - córcia ma roczek i trza imprezkę jakąś zrobić :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: Witajcie, co tu tak cicho ?

eee tam cicho :gwizdanie: Ja dopiero wstałem :tongue4:

Opublikowano

A no ja też wstałem :decayed:

Opublikowano

witam zajrzę dziś do was wstąpie pozd.

Opublikowano

Dzińdybry!

Pragnę poinformować, że w odpowiedzi na fundamentalne pytanie egzystencjalne "Co?" respondenci Forum w miażdżącej większości odpowiedzieli "Jajco!"

No, ja nie wiem - ankieta się nie podobała, czy co? :D

Opublikowano

witam zajrzę dziś do was wstąpie pozd.

Zapraszamy :)[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 14:19_________________________________________________

Dzińdybry!

Pragnę poinformować, że w odpowiedzi na fundamentalne pytanie egzystencjalne "Co?" respondenci Forum w miażdżącej większości odpowiedzieli "Jajco!"

No, ja nie wiem - ankieta się nie podobała, czy co? :D

Dobre :D

Opublikowano

Ja tez sie zjawie tylko nie wiem czy o czasie ale spróbuje :)

Opublikowano

Panowie kto nie oglądał walki to niech żałuje http://sport.interia.pl/boks/news/calzaghe-pozostal-niepokonany,1208452,2338

Dziesiątki walk oglądałem z Royem Jonesem JR i zawsze wszystkich rozwalał ale takiego lania jakie mu zrobił Calzaghe to jeszcze nie widziałem :shocked:

Warto było do 6 rano siedzieć hehe

Opublikowano

boseron i ptys mieliście być a coś was nie bardzo było widać :bicz::decayed:

Była tylko jedna klubowiczka od nas.

Imprezka jak imprezka było :kox:

A ludzi 2 razy więcej niż przed wczoraj, panowie następnym razem robimy rezerwację bo od 21 już nie ma gdzie usiąść :)

PABLO byłem tylko w innym klubie bo w tawie stałem w kolejce do wejscia i zrezygnowałem bo za duzo ludzi było. znowu miałem dzis kaca starczy na ten weekend :naughty:

Opublikowano

sorki ze nie byłem, nie wiedziałem ze mi tyle zejdzie w chrzanowie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

dzieki Panowie za spocika....

RAJMUND szacun ze przyjechałeś....

Lusterka jednak grzeją u mnie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.